Strona 33 z 34 PierwszyPierwszy ... 2331323334 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 336
  1. #321
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    99
    StingnWo chyba jednak masz racje, po rozmowie z obecnymi juz graczami doszlismy do wniosku ze wycofujemy sie z tego pomysłu. Nie bedzie wiec Ligi Mistrzów i kazdy gracz "wrzucany jest do jednego wora"...

    Pozdrawiam

  2. #322
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    No i po turnieju.

    Podziękowania i brawa dla organizatorów. Turniej przebiegał sprawnie a stoliki co do których były największe obawy sprawdziły się i nie było z tym żadnego problemu. Sam grałem przy stoliku do BJ i miałem nawet miejsce aby piwko na nim postawić.

    GRATULACJE dla całej zwycięskiej 12 (czy zauważyliście że dwa pierwsze miejsca zajeli gracze z WLP :P ).

    Oddzielne podziękowania dla Sportingbet za ufundowanie dodatkowych nagród.

  3. #323
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    również moim zdaniem świetna organizacja. A też muszę się przyznać, że jechałem pełen obaw. Także organizacja super, znakomity poziom obsługi ze strony krupierów, sprawny przebieg - brawo! I oby tak dalej- pomałych korektach - vide ante. Mam nadzieję, że kasyna przekonają się, że ludzie są zainteresowani takimi turniejami i że można na nich zarobić. Wielke brawa i szacunek również dla ekipy z SB - za współorganizację.

    Pozdrawiam,
    Warsaw

  4. #324
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Swietna robota! Czekamy na nastepne w Lodzi Warszawie i innych miastach!

    Goral

  5. #325
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Ja również uważam że organizacja była super. Miałem sporo obaw co do tego jak będzie przebiegał turniej jednak zostałem przez organizatorów bardzo pozytywnie zaskoczony.
    Organizatorom należą się wielkie gratulacje a my czekamy na więcej takich imprez

  6. #326
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Przyłącze się do pochwał kolegów, Dobra Robota !

  7. #327
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Wielkie podziękowania za świetny turniej. Brawa dla organizatorów Pierwszy kamień milowy za nami, czekamy na następne.

    Gratki Solik i pozostali kasiarze :wink:

  8. warsaw palo mi doniósł ze bezczelnie pominałem Cie w podziekowaniach - DZIEKI. Warsaw m.in zaprojektowal strukture blindow (szkoda ze regulamin nie przewidywal ante ale i tak bylo cool) i logike przesadzania.

    pozdrawiam
    mihau

  9. Dzięki dla WSZYSTKICH - super imprezka. Mam nadzieję, że po tak spektakularnym sukcesie interwał pomiędzy kolejnymi turniejami ogólnopolskimi spadnie z 1 kwartału do 1 miesiąca :wink:
    Jednocześnie przepraszam wszystkich, których rozczarowałem swoją grą - nie próbujcie zrozumieć zagrania po którym odpadłem (mam nadzieję, że 2rock wymaże je z relacji) - jest zbyt skomplikowane. :wink:

    pzdr.
    Chris

  10. #330
    a ja jeszcze chcialem podziekowac temu panu ( nicka nie pamietam ) ktory mial wykupiony bilet na jakis wyjazd i pojechalem na jego miejsce ... nie zmarnowalem go :]