Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    14
    Szukam osób do grania w Łowiczu w NL Texas Hold'em. Gra cashowa lub turniej w zależności od ilości chętnych.
    gg 683075
    lewy79@wp.pl

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    14
    Oczywiście organizacje całego spotkania biorę na siebie chodzi mi tylko o osoby chętne. Zaplanowanie turnieju też nie będzie problemem ale nie wiem czy ktokolwiek się na to pisze.
    Proszę o przekaz info iż w Łowiczu też można grać w Texasa.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    11
    Cześć. Właśnie miałem założyć podobny wątek. Też szukam kogoś z kim można by było pograć w Łowiczu (ja nie jestem z samego Łowicza, ale mogę dojechać, no problem). Chętnie wpadne jeśli będzie to dzień z przedziału czwartek - niedziela. Mogę również zaoferować żetony - 500 sztuk z nominałami. Myśle, że na początku będzie ciężko o zawodników, więc pewnie lepszym wyjściem będzie jakaś cashówka niż turniej... Musimy uzbierać minimum 5 osób i można grać. Jesli chodzi o stawki, to wydaje mi się, że 0,10/0,20 i buy-in 20/50 jest optymalnie. Ale na mniejsze tez mogę pograć. na większe pewnie nie będzie chętnych...

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1
    Ogólnie mnie nie ma w Łowiczu, czasem na weekendy, ale jakbyście coś już rozkręcili to dajcie znać tutaj to jak akurat będę to wpadnę chętnie.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    14
    Witam,

    Pragnę Was zaprosić na pierwszy w Łowiczu turniej w Poker Texas Holdem. Jeśli wypali, zamienimy nasze rozgrywki w ligę pokera z prawdziwego zdarzenia! Zapraszam każdego miłośnika tej gry. Oto szczegóły:

    Miejsce rozgrywek to pub „LARUM” na ul. Krakowskiej 11 w Łowiczu.
    Turnieje odbędzie się w czwartek o godzinie 19.00 już 22 kwietnia 2009r!. Zapisy przyjmowane będą od godziny 18 na miejscu lub wcześniej u organizatora (patrz niżej)

    Struktura turnieju
    23.04 – One rebuy
    Wpisowe 35zł - 5 organizacja, 30 nagrody; dozwolony jeden rebuy (30zł - nagrody) przez pierwszą godzinę gry tj. 3 poziomy.

    Wypłaty:
    2-6 : 70%-30%
    7-12: 50%-30%-20%
    12+: 45%-25%-20%-10%

    Blindy:
    Poziomy co 20 minut
    Początkowy stack – 10 000

    50/100
    100/200
    200/400
    ----------- 10 minut przerwy, (koniec fazy rebuy)
    300/600
    400/800
    500/1000
    ----------- 5 minut przerwy
    600/1200
    800/1600
    1000/2000
    ----------- 5 minut przerwy
    1500/3000
    2000/4000
    3000/6000
    ----------- 5 minut przerwy


    Regulamin

    1. Każdy zawodnik biorący udział w turnieju ma obowiązek przestrzegania niniejszego regulaminu, zasad fair play oraz ogólnie przyjętych zasad kultury osobistej.

    2. Zakazuje się oglądania kart innych zawodników biorących udział w partii.

    3. Zawodnik podbijający pulę ma wyrazić słownie wysokość lub chęć (i potem wysokość) podbicia przed włożeniem żetonów do puli. Podbicie nie poparte wyrażeniem słownym uznawane jest jako podjęcie decyzji o sprawdzeniu. W przypadku braku stwierdzenia słownego, sygnalizującego podbicie, zawodnicy uczestniczący w danej partii mają prawo go nie uznać.

    4. Każdy zawodnik siedzący przy stole ma prawo zobaczyć karty sprawdzonego zawodnika.

    5. Każdy zawodnik biorący udział w partii ma prawo do uzyskania dokładnej informacji o ilości żetonów swoich przeciwników, a także ma prawo przeliczyć już istniejącą pulę. Żetony wszystkich graczy muszą leżeć w widocznym miejscu podobnie jak karty.

    6. Zawodnicy nie mogą nadmiernie przedłużać momentu podjęcia decyzji. Organizator może w każdej chwili nakazać zawodnikowi podjęcie decyzji w ciągu 30 sekund.

    7. Obowiązuje absolutny zakaz komentowania partii w czasie jej rozgrywania przez osoby, które w tej partii nie uczestniczą.

    8. Dealer jest zobowiązany pilnować przebiegu rozgrywki
    - rozdać karty
    - pilnować porządku na stole
    - zbierać spasowane karty
    - po zakończeniu rozdania złożyć karty i przekazać osobie po swojej lewej stronie.

    10. Zawodnik, który nie znajduje się bezpośrednio przy stole traktowany jest automatycznie jako „sit-out” i stosowana jest wobec niego zasada check/fold.

    11. Decydujący głos w sprawach nieujętych w regulaminie posiada organizator.

    Kontakt z organizatorem
    lewy79@wp.pl , gg 683075, tel. 601081646

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    14
    Czwartek 23 kwietnia start 19.00!!

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    11
    No to ja mogę się zadeklarować, że będę. Postaram się jeszcze ewentualnie kogoś z sobą zabrać.

    pozdrawiam

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    14
    Pierwszy turniej za nami. Do rywalizacji przystąpiło 11 zawodników. Osobiście liczyłem na większą frekwencje ale jak na pierwsze spotkanie to całkiem nieźle. Turniej trwał 4 godziny i przy licznie zgromadzonych „kibicach” rywalizacja zakończyła się następującą klasyfikacją:

    1. Niedziel (Łukasz N.)
    2. Bamber (Adam M.)
    3. Leonardo (Tomasz L.)
    4. Duch (Michał M.)
    5. Pomian ( Przemysław P.)
    6. Skowron (Krzysztof S.)
    7. Dżemik (Zbyszek C.)
    8. Kristof (Krzysztof S.)
    9. Lewy (Adam L.)
    10. Kuka (Wojtek K.)
    11. Przemo (Przemek M.)

    Aż 8 zawodników dokonało rebuy co świadczy o bardzo agresywnej grze. Całe te emocje udzielały się także obserwatorom, czasami aż za głośno dopingującym swoim faworytom.
    Mam nadzieję, że z każdym kolejnym spotkaniem będziemy dążyć do jeszcze większego profesjonalizmu.
    Wielkie dzięki dla szefostwa pubu „Larum” za pomoc i swobodę w organizacji turnieju.

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    14
    Zapraszam wszystkich na drugi turniej pokera o podobnej formule co w zeszły czwartek!!! Start w czwartek 30 kwietnia 0 19.00 pub LARUM!!!
    Mam nadzieję że frekwencja dopisze i emocji tak jak tydzień temu nie zabraknie! Do zobaczenia

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    14
    Poprzedni czwartek(30.04) nie obfitował może w wielką liczbę graczy turniejowych( 7 osób - jeden stół pula nagród - 310 ale cash-game rozpoczety zaraz po zakończeniu turnieju naprawde mógł się podobać. Szczególnie ilość żetonów w puli zdecydowanie przewyższająca turniej... oj, było o co grać.
    Ten czwartek natomiast(7.05), tak jak za pierwszym razem, nastawiony będzie na rywalizacje turniejową. Zaczynamy o 19.00 jak zwykle w pubie LARUM. Zapraszam wszystkich.
    35 - buy-in
    50 - rebuy (przez pierwszą godzinę, 3 poziomy)