Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3
    dla chetnych ktorzy chca sprzedac jakies miliony play money
    pisac na gg : 19871308

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    napisalem na gygy

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    jak mozna bylo sie spodziewac - oszust.

  4. #4
    jak cie oszukal?

  5. #5
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3
    Nieoszukalem go wyslal mi 5 milionow wyslalem polowa kasy wyslal drugie 5 milionow napisalem ze wysle mu rano bo niemam na gre chwilowo a ten z ryjem ze jestem oszust i niebedzie czekal za to ze jest bad mannerem nic mu juz niedam, proste
    ja szukam porządnych i dlugotrwałych sprzedawcow play money a nie idiotow
    pisac chetni

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Od poczatku
    Najpierw 30 min nie chcial sie zgodzic, zeby przeslac polowe -> pozniej on polowe -> ja reszte -> on reszte.
    Mowil ze wysle na MB kase. W koncu sie litosciwie zgodzil na wyslanie, tak jak wyzej zaproponowalem. Co sie okazalo - powiedzial, ze nie wysle na MB tylko na starsach - oczywiscie sie zgodzilem. Co dalej okazuje sie, ze na starsach nie ma umowionej kasy tylko 1/3 mniej. Powiedzialem ok niech bedzie. Nastepnie wyslal, ale jeszcze mniej! mowil ze reszte na MB wysle i wyrowna. Znowu bez moich sprzeciwow.
    Wysylam mu reszte (druga polowe), co sie okazuje? Ze nie wysle mi teraz tylko za 10 min, bo do sklepu musi isc - lol? Ok po 15 minutach pisze, ze jednak nie wysle, bo mu sa potrzebne i moze mi wyslac jutro - lol? Jak mu pisze, ze umowa byla inna, to powiedzial, ze mi w ogole nie wysle i koniec rozmowy.
    Opis moj chyba nie wymaga komentarza, ze to jest oszust.

    Oczywiscie od razu widzialem, ze ma tylko jeden post + zalogowal sie na dniach. Jednak jako, ze te play money lezalo na koncie juz od dluuuugiego czasu i sie marnowalo, to pomyslalem, ze sprobuje - a co mi tam.

    Odradzam jakiekolwiek transakcje z nim, chyba ze on wysle pierwszy.

  7. #7
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3
    Sam jestes sobie winiec ze ci reszty niedalem tak jak mnie potraktowales to nitk by ci niedal
    skumaj zaplavcilem za pol kasy to czemu za reszte mialbym niezaplacic ?? powiedzialem ze ci rano wysle bo potrzebuje terazn a gre bo mam dzien wolny i w nocy pogrindowac stawki chcialem
    dalem ci te 15$ to dalbym wiecej

    Jezeli ktos chetny sprzedac troiche play money ZapraSZAM JESTEM SOLIDNA FIRMA ALE SKORO KOLESIA PROSILEM O POCZEKANIE TYCH 10 GODIZN CO GO KURWA ZBAWI? , A TERAZ NIEMA NIC

    zAPRASZAM TYCH NA GG CO CHCA DOKONAC INTERESU I POTRAFIA SIE DOGADAC A NIE JAK KOLEGA WYZEJ ŁASKI NIEROBI DOSTAL KASE ZA POLOWE TO DOSTAL BY ZA DRUGA POLOWE CHYBA LOGICZNE POCO MIALBYM ZA POL PLACIC A ZA DRUGIE POL NIE?

    zAPRASZAM CHETNYCH NA GG
    POTRZEBUJE JESZCZE Z 3/4 MILIONY PLAY MONEY

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    LOL, dobrze rozumiem: zapłaciłeś Scokerowi część i resztę obiecałeś za chwilę, nie dotrzymałeś słowa co go zirytowało a Ty na tę irytację odpowiadasz: w takim razie nie dam Ci nic?

    "JESTEM SOLIDNA FIRMA ALE SKORO KOLESIA PROSILEM O POCZEKANIE TYCH 10 GODIZN CO GO KURWA ZBAWI? , A TERAZ NIEMA NIC "

    Bana powinieneś dostać i tyle, gamoniu.

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Nie , gamoń to jest ten naiwniak.
    Ten to zwykły cham i oszust.

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Dzieciak i tyle, wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka xxcrashuxx