Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 78
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    To jest Oficjalny Topic SCOOP Prop Bet, w ktorym beda informacje oraz ranking forumowego Side Beta dla rankingu Low.

    Generalna idea to Side Bet o wyniki w turniejach SCOOP aby zwiekszyc nasza motywacje do lepszej gry i polepszyc wyniki, takie nasze wewnetrze Polskie forumowe zawody i zabawa :

    Ranking jest na tyle elastyczny, ze na 22 turnieje mozna wybrac dowolnie max8 turniejow i na podstawie ich wynikow wziac udzial w side becie. Dzieki klasyfikacji na bazie TLB wyniki beda wymierne i bedzie mozna porownac, nawet jak gracze zagraja inny zestaw turniejow.

    Oto rozpiska turniejow:

    http://www.pokerstars.com/scoop/

    Reguly

    - Link do strony PS wyjasniajacy TLB:
    http://www.pokerstars.com/poker/tour...ard/explained/
    - Ze wzgledu na czasochlonnosc obslugi rankingu nalezy wybrac zaufana osobe obslugujaca kazdy ranking (moze to byc, ale nie musi ta sama osoba dla kazdego rankingu) - z braku innych chetnych dla Medium, High i All Round jestem to - Goral, natomiast ja zostałem wybrany do prowadzenia rankingu low w ankiecie)
    - Osoba ta wraz ze zgloszeniem od kazdego gracza dostanie od niego wpisowe do rankingu powiekszone o 10$ (5$ dla low stakes) od kazdego rankingu za jego obsluge. Oplata za obsluge nie stanowi przychodu, raku czy dochodu. Jest tylko pokryciem wartosci czasu na prowadzenie rankingu.
    - Osoba obslugujaca bedzie prowadzila ranking, przyjmowala deklaracje turniejow na Gadu Gadu, otrzymywala maile od graczy z iloscia TLB oraz zbierze wpisowe w momencie zgloszen i wyplaci nagrody na zakonczenie rankingu
    - Do kazdego rankingu w zaleznosci od stawek beda sie liczyly dowolne zadeklarowane turnieje w liczbie nie wiekszej niz max dla danego rankingu. W ten sposob jedni moga grac TX, inni Limita, a inni jeszcze inne gry. Dodatkowo pozbywa sie w ten sposob problemu, ze kazdy musi grac te same turnieje.
    - Zgloszenie do rankingu low moze nastapic w każdej chwili trwania SCOOPa.
    - O pozycji w rankingu decydowac bedzie suma zdobytych punkow TLB z zadeklarowanych turniejow. W przypadku dwoch takich samych wynikow (bardzo malo prawdopodobne) o wyzszej pozycji bedzie decydowac pojedynczy najlepszy wynik, potem drugi itd.
    - Turnieje Heads Up oraz Shootout nie wchodza do rankingu TLB, wiec nie mozna ich deklarowac
    - Deklaracja turnieju (poza ALL ROUND) musi nastapic przed startem danego turnieju poprzez Gadu Gadu do osoby obslugujacej dany ranking.
    - Moje Gadu Gadu 7122564
    - Kazda wiadomosc z deklaracja turnieju potwierdze odpisujac "potwierdzam", w przypadku braku odpowiedzi nalezy sie skontaktowac do skutku (podam grajacym maila i telefon) gdyz GG czasem zawodzi.
    - Wplate wpisowego oraz oplaty dla osoby obslugujacej (BartekPL) nalezy zrobic przed deklaracja pierwszego turnieju
    - Nalezy wlaczyc w Sofcie PS opcje o informowaniu o wynikach turniejowych mailem
    - Po zakonczeniu zadeklarowanego turnieju w 15% stawki (czyli zdobyciu pkt TLB) nalezy przeslac tego maila dalej do mnie (podam swojego maila uczestnikom)
    - Osoba obslugujaca (BartekPL) moze brac udzial w danym rankingu, musi jednakze samemu deklarowac turnieje na Gadu Gadu do dwoch innych graczy z tego rankingu
    - Jesli ktos chce wziac udzial w Prob Becie a nie ma Gadu Gadu bedzie musial je sobie zalozyc do tego celu
    - Wszelkie proby raportowania zawyzonych TLB (lub inne tego typu przekrety) beda sie konczyc dyskwalifikacja z pozbawieniem nagrody. Przypominam, ze pomimo faktu iz TLB jest przesylane po turnieju mailem (i teoretycznie mozna te pkt podmienic przed wyslaniem do osoby obslugujacej) to na stronie PS jest wzor ktorym mozna TLB wyliczyc i sprawdzic poprawnosc kazdego zadeklarowanego wyniku!
    - W ramach mozliwosci bede informowal o zadeklarowanych przez uczestnikow turniejach dla Low

    - Struktura wyplat w zaleznosci od ilosci osob w rankingu:
    1-3 - 100% 1m
    4-6 - 75% 1m, 25% 2m
    7-15 - 50% 1m, 30% 2m, 20% 3m
    Powyzej 15: 40% 1m, 30% 2m, 20% 3m, 10% 4m

    - W przypadku nie zdobycia TLB przez wymagana liczbe osob nagrody dostanie mniej osob (np 20 graczy ale tylko 2 zdobedzie TLB: 75% 1m, 25% 2m itd).

    Zapisy juz otwarte na Gadu Gadu 7122564.

    Ponizej ranking Low z juz zapisanymi graczami:

    Rankingi:

    Low stakes.
    - Max 8 dowolnych zadeklarowanych turniejow low stakes
    - Buyin do rankingu: 50$+5$

    1. BartekPL
    2. Goral
    3. Karelli
    4. Pomsa
    5. Malytomek85
    6. icefloe
    7. Slayer_pol
    8. WlkRambo
    9. LukeLasko
    10. Sztukmistrz
    11. Wanpi
    12. dporebski
    13. jimmypage
    14. INTELOWIEC
    15. Roosi44
    16. sadam83
    17. Mash
    18. Darek12
    Ostatnio edytowane przez BartekPL ; 02-04-2009 o 18:55

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Bardzo ładnie, zasady wyjasnione, gitara gra.
    Apropo's deklaracji startów w Low. Ktos wysunął propozycję wcześniejszej deklaracji na forum.
    Podoba mi sie ta propozycja. Wszystko byłoby czytelniejsze ( oczywiście ufamy prowadzącemu i ustalonym mechanizmom) ale miałoby to dodatkowe plusy w planowaniu swoich startów.
    Kłopot chyba niewielki, mozna założyć jakis oddzielny temat, żeby było bardziej przejrzyście lub nie zaśmiecac czegoś.
    Co on tym sądzicie?

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    Bardzo ładnie, zasady wyjasnione, gitara gra.
    Apropo's deklaracji startów w Low. Ktos wysunął propozycję wcześniejszej deklaracji na forum.
    Podoba mi sie ta propozycja. Wszystko byłoby czytelniejsze ( oczywiście ufamy prowadzącemu i ustalonym mechanizmom) ale miałoby to dodatkowe plusy w planowaniu swoich startów.
    Kłopot chyba niewielki, mozna założyć jakis oddzielny temat, żeby było bardziej przejrzyście lub nie zaśmiecac czegoś.
    Co on tym sądzicie?
    Mysle, ze dla celow bezpieczenstwa procedura z gg potwierdzeniem zwrotnym jest wystarczajaca. Podwojne deklarowanie i przez gg i na forum bedzie uciazliwe dla graczy.

    Natomiast w celach informacyjnych kto w czym gra ustalilismy, ze prowadzacy wrzuci po zebraniu deklaracji posta z lista i wtedy bedzie wiadomo komu dopingowac.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Sztukmistrz robimy tak jak Goral napisal.

    MOZNA JUZ SIE DELAROWAC DO EVENTOW NA 2 KWIETNIA!!!!

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez BartekPL Zobacz posta
    Sztukmistrz robimy tak jak Goral napisal.

    MOZNA JUZ SIE DELAROWAC DO EVENTOW NA 2 KWIETNIA!!!!
    Mozna sie deklarowac w sumie do wszystkich eventow jak ktos na 100% wie ktore bedzie gral. Ale ze wzgledu na elastycznosc czasowa oraz strategie niektorzy moga wybrac deklaracje turniejow bezposrednio przed nimi.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    UWAGA W Piatek 3 Kwietnia Deklaracje Do Eventu #3 W Godzinach 16-20.30 Mozna Bedzie Zrobic Tylko Telefonicznie Poniewaz W Tym Czasie Bede Wracal Do Domu Z Lublina. Wiec Porsze To Zrobic Wczesniej Jezeli Ktos Moze.

    INFORMACJA JEST NIE WAZNA I W PIATEK W GODZINACH 16-20 MOZNA SIE DEKLAROWAC
    Ostatnio edytowane przez BartekPL ; 02-04-2009 o 11:14

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Jeszcze jedna wazna informacja dla osob ktore chca jutro (sroda 1 kwietnia) dopisac sie do rankingu low. Jutro niestety musze spedzic caly dzien na uczelni (od 7 do 20) dlatego zglaszajcie sie do mnie na gg wyrazajac chec zgloszenia sie a ja po godzinie 21 wysle wam wszystkie potrzebne informacje.

    Pozdrawiam

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    WAZNE:

    ScGdynia przy zapisywaniu poruszyl ciekawy punkt. Otoz co bedzie gdy ktos zajmie pozycje w 15% stawki ale poza kasa. Wtedy najprawdopodobniej PS nie przysyla maila z wyliczonym TLB. W tym przypadku musimy zrobic zasade, ze osoba taka zamiast maila wysyla mi info przez GG z iloscia graczy w turnieju, buyinem i swoim miejscem. Moze tez (lub nie musi) wstepnie wyliczyc TLB wg wzoru PS. Po otrzymaniu tego info, wylicze TLB wg wzoru i uwzglednie w rankingach. Dodalem ten pkt do zasad. Sorki ale jak widac mimo miesiaca dyskutowania o zasadach niektore pkt wychodza za pozno. Mimo wszystko wydaje mi sie, ze nie wplynie to na przebieg naszych zawodow.

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    hmmm, a czy jest to w ogóle możliwe, skoro na starsach płacą za top 15%??? Chyba 15%=ITM automatycznie, jest jakaś furtka o której nie wiem?

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    Tez mi sie wydaje ze jest ciezko nie byc w kasie bedac w 15 % stawki. Moga byc male wyjatki ale szansa na to jest b mala