Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 78 z 78
  1. #71
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    To moze zrobimy cos takiego:

    Low 6 Zadeklarowanych Eventow - 50+5
    Low 12 Zadeklarowanych Eventow - 100+10

    Medium 4 Zadeklarowanych Eventy - 300+10
    Medium 8 Zadeklarowanych Eventow - 500+10

    All round - Wszystkie Eventy Low i Medium (nie trzeba deklarowac) - 100+10

    High z uwagi na wysokie buyiny nie bylyby w zadnym rankingu. Mozna oczywiscie startowac we wszystkich 5 rankingach.

    Goral

  2. #72
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Proponuję 12 low deklarowanych również za 50$
    Jestem pewien, że znajdą się chętni...

    Tzn. będzie tak jak Ty zdecydujesz ale dla mnie 100$ to za dużo na prop bet. 50$ to takie max.
    A upatrzyłem sobie kilkanaście fajnych eventów Tylko turnieje to dla mnie zabawa więc 100$ to ciut za dużo żeby bawić się w rankingi...

    Chyba że tak - Wy robicie swój zwykły coroczny SCOOP prop bet, a ja postaram się zrobić ten mój, low, eventów gramy ile chcemy, liczy się 6 najlepszych wyników. Postaram się zorganizować to wszystko (zapisywanie uczestników, podliczanie punktów, prowadzenie rankingów). O ile oczywiście nie macie nic przeciwko.

  3. #73
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Proponuję 12 low deklarowanych również za 50$
    Jeden low za 55$ z max deklaorwanymi 10-12 turniejami w zupelnosci by wystarczyl. Anoxic nie ma sensu robienie dwoch osobnych prop betow imo.

  4. #74
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Panowie spokojnie jeszcze dużo czasu, jeszcze nie ma marca a przecież to maj... :>

  5. #75
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Chyba że tak - Wy robicie swój zwykły coroczny SCOOP prop bet, a ja postaram się zrobić ten mój, low, eventów gramy ile chcemy, liczy się 6 najlepszych wyników. Postaram się zorganizować to wszystko (zapisywanie uczestników, podliczanie punktów, prowadzenie rankingów). O ile oczywiście nie macie nic przeciwko.
    Anoxic robisz lige a SCOOPa i WCOOPa zostaw nam bo tak sie zrobi balagan i nic z tego nie bedzie.

    Jesli zrobisz wszystkie low (liczy sie 6 najlepszych) to efekt bedzie taki sam jak bys zrobil 33 deklarowane bo jak w kasie/punktach TLB jest 15% to akurat 4-5 wynikow bedzie w kasie. I od razu wiemy, ze 90% graczy gra tylko Holdem i nie beda zainterestowani prop betem gdzie Ty zagrasz 33 eventy a oni 10 wiec zrobisz prob beta gdzie zagraja 4 osoby a chodzi nam zeby rozpropagowac tego SCOOPa i kazdy mogl znalezc dla siebie jakas forme motywacji.

    Jesli bedziesz gral 30 eventow low to i tak na buyiny Ci pojdzie 600$ wiec 100$ na prob beta nie jest zlym wyjsciem ale cos mniej tez byloby pewnie ok, trzeba znalezc odpowiednia wielkosc.

    Ankiet tez nie ma co robic bo w prob becie zagra parenascie osob a glosowac beda randomy bo na forum jest 10tys osob. Trzeba podyskutowac merytorycznie zeby zrobic cos co bedzie pasowalo najwiekszej ilosci osob a nie jednej czy dwom. Mamy dobre doswiadczenia z porzednich prob betow wiec nie ma co zmieniac struktury i glownych zasad, nalezy dopracowac ilosci deklarowanych turniejow, wielkosci buyinow i ilosc rankingow.

    Poker turniejowy sam w sobie ma czynnik losowy w krotkim terminie i sam wiesz, ze probka nawet 100 turniejow nie jest reprezentatywna wiec i tak nie osiagniemy tego ze zawsze wygra najlepszy a nadmierna iloscia eventow w rankingu zniechecimy potencjalnych graczy.

    Goral
    Ostatnio edytowane przez Goral ; 25-02-2010 o 23:10

  6. #76
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ok spoko, nvmd

  7. #77
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Mysle ze skoro dobre bylo low 8 i medium 5 przy 22 eventach to mozemy teraz zrobic low 10 za 50+5 i medium 6 za 500+10 i all round za 100+10 (wszystko bez high) przy 33 eventach.

  8. #78
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    To już brzmi lepiej.