Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Witam
    Nie moge otworzyć drugiego stołu na tym poker roomie. Czy to normalne?
    Może trzeba gdzieś jakąś opcje włączyć?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Pacific pozwala na granie tylko na jednym stole.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Zalosc sami sobie kase zabieraja w ten sposob...

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Czy ja wiem czy sobie zabieraja... moze podejsc do tego z drugiej strony: po pierwsze pewnie zalezy im na utrzymaniu opinii miejsca gdzie znajduje sie spora ilosc poczatkujacyhc graczy, przez co przyciagaja kolejny narybek...a mozliwosc grania kilka stolow z pewnoscia przyciagneloby grube ryby, ktore pozary by male rybki i zarazem opinie Paciffica=mniej graczy, mniejszy zysk

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Goral
    Zalosc sami sobie kase zabieraja w ten sposob...
    jeszcze inny punkt widzenia, bo sam tam długi czas grałem, co u słabego gracza powoduje że gra na 1 stole? na początku obiecuje sobie że będzie czekał na dobre karty, ale mu się nudzi i robi się coraz bardziej loose, looose, loooose, looooose, loooooose, looooooooose wierzcie mi, jak was dopadną badbeaty i chcecie szybko odrobić BR, Pacificowcy umożliwią wam to w dwukrotnie szybszym czasie niż jakbyście grali gdzie indziej imho

  6. #6
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    Nie mam Pacyfika u siebie bo odstraszyly mnie opinie innych (ze wolny, ze duzy rake, ze brzydki etc). Natomiast tylko 1 stol i duzo slabych graczy bardzo zacheca (i tak sobie wlacze 5 innych na Party wiec 1 stolik mnie nie boli ). Jaki jest tam najwyższy NL ? Bo kiedys slyszalem, ze 3/6. Wprowadzili juz 5/10 ? Moze ktos tez sie orientuje jak jest z rake'iem ? Naprawde jest wyzszy niz gdzie indziej ?

    Pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Cytat Zamieszczone przez BozoTheBanker
    Nie mam Pacyfika u siebie bo odstraszyly mnie opinie innych (ze wolny, ze duzy rake, ze brzydki etc). Natomiast tylko 1 stol i duzo slabych graczy bardzo zacheca (i tak sobie wlacze 5 innych na Party wiec 1 stolik mnie nie boli ). Jaki jest tam najwyższy NL ? Bo kiedys slyszalem, ze 3/6. Wprowadzili juz 5/10 ? Moze ktos tez sie orientuje jak jest z rake'iem ? Naprawde jest wyzszy niz gdzie indziej ?

    Pozdrawiam
    Najwyższe stawki to NL600, a co do rake to jest "wyższy" ponieważ liczą go nawet od rozdań bez ogladania floopa i od betów które nie weszły do pota (a nie floopa jak wczesnej napisalem ).

    pzdr

  8. #8
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Jeszcze jedno pytanie, choć pewnie znam odpowiedź.
    Czy da sie jakoś ściagnąć rake hands z tego poker rooma w formie tekstowej, albo dostępnej dla program PT?

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Cytat Zamieszczone przez cra
    Jeszcze jedno pytanie, choć pewnie znam odpowiedź.
    Czy da sie jakoś ściagnąć rake hands z tego poker rooma w formie tekstowej, albo dostępnej dla program PT?
    W trakcie gry trzeba używać Hand Grabera który konwertuje rozdania z PP do pliku tekstowego, dopiero wtedy można importować HH do PT.

    Wszystko masz opisane na www.pokertracker.com

    pzdr

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Tak jak napisał Kodi.
    Natomiast support Pacifica zapytany o ich stosunek do używania oprogramowania typu PT najpierw odpowiadał wymijająco, w końcu stwierdzając, że jeśli zorientują się że używam PT to mogą mi zablokować konto.
    Z drugiej strony w User Agreement jest tylko o robotach i A.I. PT ani pod jedno ani pod drugie raczej nie podchodzi .