Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Heja,

    GUKPT Londyn Main Event, struktura podobna do EPT, godzinne blindy. 12k na start.

    2 poziom, mam 18.5k. 2 Rozdania wczesniej sprawdzilem podbicie villaina (2 siedzenia na lewo) z Axs. CC na flopie QTx 2 w moj kolor. Semi bluff turn i bluff river sprawdzone przez villaina z JJ.

    Podbijam do 300 z AcAx. Villain z 13k i SB sprawdzaja. Flop AsJsTc. Cbet za 700. Villain call SB fold. Turn 8c. Bet 2000, villain call. River 3c. Bet 4400, villain tanks minute i wrzuca AI. Mam dolozyc 5400 do puli jakies 20k.

    Villain wyglada na solidnego angielskiego murka.

    Mam oddsy na call (JJ, TT, bluf) czy jego zakres to tylko strity i kolory?

    Goral

    EDIT: Kolory na flopie
    Ostatnio edytowane przez Goral ; 29-03-2009 o 15:32

  2. #2
    sadze, ze bijesz tylko blef z missed FD. mozna miec tutaj straighta, flusha czy wyzszego seta - mysle, ze nawet z tak mocnymi rekami jak JJ, TT, solidny gracz zagralby tylko call. reraisem z tymi rekami nie osiagnie nic. jeszcze bardziej sklania mnie do takiego zdania naszywka na Twoim ramieniu - nawet jak gosc nie jest spostrzegawczy, to bedzie wiedzial, ze taki reraise z TT czy JJ dostanie call tylko w przypadku gdy jest z tylu. sadze, ze nie masz tutaj oddsow na call - na 100 takich przypadkow nie wygrasz 20.

    PS. cos jest nie tak, bo napisales, ze masz Ac i ze na flopie byl Ac, a to akurat karta ktora w tym rozdaniu jest dosc wazna. Pewnie J albo T bylo clubs, a A na stole byl spade, nie?
    Ostatnio edytowane przez Josek ; 29-03-2009 o 05:40

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez Josek Zobacz posta
    PS. cos jest nie tak, bo napisales, ze masz Ac i ze na flopie byl Ac, a to akurat karta ktora w tym rozdaniu jest dosc wazna. Pewnie J albo T bylo clubs, a A na stole byl spade, nie?
    Tak tak, pomieszalem, Ac mialem i fakt byl taki, ze on nie moze byc pewny, ze ma nuts na river

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Zgadzam sie z Joskiem, ze bijesz tylko blefa. Karty JJ,1010 oraz KQ sa dla mnie malo prawdopodobne z uwagi tylko calla na tak dynamicznym flopie - strata value- + brak reraisu pre flop w przypadku par, co niektorzy gracze by uczynili(choc nie napisales z jakiej pozycji otwierales). Najbardziej prawdopodobne rece dla mnie to KcJc lub QcJc (ta reke obstawiam, podwojny gutshot na turn + FD). Z bolem serca zrzucam.

    pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Patrzac na sposob rozegrana przez niego reki wyglada mi to na AQc.

    Call preflop - standard.
    Call na flopie - standard (top para, dobry kicker plus gutshot i backdoor flush)
    Call na turnie - standard (otwiera sie opcja na kolor)
    Reraise all in na river - obvious.

    Inne rece kompletnie nie pasuja, zakladajac, ze jest to dobry gracz.

    Ale ja i tak bym tego nie zrzucil liczac, ze moze nie jest wcale taki dobry i moze drawowal do koloru albo ma tego seta.

  6. #6
    Luke, Góral mial Ac, wiec AcQc nie wchodzi w gre.

    ps. ale faktycznie przez to Ac ciezko znalezc reke ktora ma tutaj sens. napewno KsQs jest mozliwe - posiadanie dwoch pikow uzasadnia brak reraisa na flopie. Zaproponowane przez Amazonita KcJc i QcJc rowniez sa bardzo prawdopodobne. chore byloby 9s7s - malo mozliwe PF, ale akcja pozniej mozliwa, a z pozycji z takimi kartami czesto ludzie urozmaicaja gre.

    Czy wiadomo jak zakonczylo sie to rozdanie?
    Ostatnio edytowane przez Josek ; 30-03-2009 o 19:26

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Hmmm, faktycznie, ja ostatnio cos strasznie problemy ze wzrokiem mam. Takze skoro Goral ma to A, to latwiejszy troszke call dla mne.

  8. #8
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    instacall hero ma prawie ze direct odds.

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Jayson to nie jest gra stolikowa, gdzie tam o foldzie w ogole bym nie pomyslal . Jestem ciekaw rozwiazania, ktore padlo choc w sumie dla problemu nie ma to wiekszego znaczenia.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez amazonit ; 31-03-2009 o 17:10

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Call po dlugim namysle i villain pokazal KcQc