Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    W związku z problemami technicznymi, jakie towarzyszyły nam ostatnio postanowiliśmy zorganizować turniej by choć w części zrekompensować wam ewentualne straty nimi spowodowane. Pisząc problemy mam na myśli nasze problemy a nie problemy z softem. Turniej odbędzie się w najbliższą niedzielę. Informacje o nim:


    HeyPoker Down for maintenance Freeroll

    Pula: 1500$

    data: 29:03.2009 (niedziela)

    czas: 19:30

    buy in: 0$ (freeroll)

    max graczy: 1000

    Obecnie zarej.: 300



    Dodatkowa przedstawiam również w tym temacie promocję dla nowo zarejestrowanych użytkowników




    każdy nowo zarejestrowany użytkownik, który w ciągu 60 dni uzbiera 2000 punktów otrzyma w prezencie koszulkę i bluzę.

    Jeśli jednak podczas rejestracji wybierzecie nazwę użytkownika zawierająca słowo hey (np Hey_fish) będziecie mogli zgłosić się po gadżety po uzbieraniu 1000 punktów!!!

    Proszę was żebyście po wypełnieniu warunków promocji przesłali maila na adres: heyshop@heypoker.com

    w mailu należy podać

    - nazwę użytkownika
    - rozmiar jaki chcecie otrzymać
    - imię i nazwisko
    - oraz adres, na który ma zostać wysłana przesyłka
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 27-03-2009 o 11:18

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    A jak wpisze Hey_Hey_Hey to moze za 333?

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    Nowa promocja z gadżetami.... Ja już 1,5 miesiąca temu zakfalifikowałem się na zestaw gadżetów i czekam do dzisiaj. Dostałem ostatnio już drugiegi maila, że są znowu opóźnienia i tak może w połowie maja (!!!!) coś ruszy. No ale co tam, że na stanie nie mają nic, nowa promocja... Jak może być towar na nową promocję, jak na starą już od 1,5 miesiąca nie ma ??? Jak dla mnie to naprawdę żenujące

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Przeczytaj może najpierw co napisałem w temacie o bonusach.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Plan organizatorów turnieju nie uwzględnił zmiany czasu. Turniej odbędzie się za 6,5 godziny czyli o 20:30 !!!
    Przepraszam więc za drobne zamieszanie.

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Zapomniałem napisać jedną sprawę. Spontanicznie została podjęta decyzja o tym, że zapłacimy bounty w wysokości 20$ za głowę każdego naszego pracownika. Jest w tej chwili zarejestrowanych 4 (HeyOscar, HeyFredric, HeyTeddy i HeyMarcin). Nagroda za moją głowę jest adekwatna do moich pokerowych umiejętności. Mam nadzieję, że reszta chłopaków od nas dopisze i gra dzięki temu będzie bardziej atrakcyjna.