Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Nl50 JJ

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    $50.00 No Limit Hold'em - 7 players

    SexyTanya (UTG): $49.25
    GunnMZT (UTG+1): $10.00
    aivarszv (MP): $44.63 30/11/1.5 93hands
    mingming420 (CO): $9.94
    HeadDoc25 (BTN): $14.88 32/6/1.4 93hands
    TEB1 (SB): $59.50
    Hero (BB): $34.75

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with
    2 folds, aivarszv calls $0.50, 1 fold, HeadDoc25 calls $0.50, 1 fold, Hero raises to $2.25, aivarszv calls $1.75, HeadDoc25 calls $1.75

    Flop: ($7.00) (3 players)
    Hero checks, aivarszv checks, HeadDoc25 checks

    Turn: ($7.00) (3 players)
    Hero bets $3.50, aivarszv folds, HeadDoc25 calls $3.50

    River: ($14.00) (2 players)
    Hero checks, HeadDoc25 bets $7.00, Hero folds

    witam,

    wydaje mi się że fold na river dobry. Chyba powinienem zagrać CB na flopie a jeśli już zdecydowałem się na check to na turnie 1/2bet-pot to raczej trochę za mało. Na river gdyby spadło poniżej J to gramy jakiegoś block beta?

    Co myślicie Pany?

    P. S. ktoś wspomniał o tym żeby założyć wątek z rozdań TT - QQ czy jakoś tak, to byłby dobry pomysł bo dla większości są to najtrudniejsze ręce do rozgrywania (OOP to już w ogóle). Też jestem za taką inicjatywą - wtedy byłby przejrzysty dostęp do tych rozdań.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Ja tu gram standardowego cont beta.
    Bet na turnie tragiczny, bo dajesz dobre oddsy na bardzo drawowatym boardzie. Druga sprawa, to taka, ze ten bet wyglada bardzo slabo i sugeruje raczej strachliwy opozniony cont bet z nadzieja na tania kradziez puli.
    W zasadzie nie wiem co chciales nim reprezentowac, po blankowym turnie.
    Gdybym to ja byl ktoryms z villainow to bym pomyslal, ze nie masz tego asa, bo bys go betowal na flopie i nie mozesz miec mocnej reki, bo na takim drawowatym flopie powinienes ja bronic mocniejszym betem i prawdopodobnie dostalbys raise z any two

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Jak dla mnie koniecznie cBet na flopie. As to tak naprawdę bardzo dobra karta dla nas, ponieważ po raise PF będziemy ją w większości przypadków mieć na ręku i przeciwnicy trzymający jakieś middle pairs będą foldowali (wyjątek to short stacki, którzy często limpują, a później callują raisy z kartami typu AJ).
    Tak jak zagranie, flop został scheckowany , więc nie mamy podstaw przypuszczać, że jesteśmy z tyłu, bet IMO okej, chociaż powinien być trochę większy 5,5$-6$, bet za 1/2 potu wygląda strasznie słabo, a jeżeli których z nich trzyma piki lub trefle to ma easy call. Dostajemy calla, więc możemy z dużym prawdopodobieństwem obstawić go na FD, w zasadzie wszystko inne powinień raisować, żeby chronić rękę. Na riverze dochodzi karta, która możliwe, że kompletuje jego kolor, więc check w porządku, a po jego becie raczej fold. Villain ma AF 1.4, więc raczej nie betowałby chybionych drawów, a z naszymi JJ bijemy chyba tylko bluff....

    Jeżeli chodzi o dodatkowy wątek to musiałoby się uaktywnić więcej osób grających FR na stawkach < NL200, a takich jest mnóstwo. W tej chwili ten dział ledwo co zipie Także prośba do czytających ten dział o większą aktywność, jeżeli nie komentowanie (niektórzy mogą nie czuć się jeszcze na siłach) to chociaż wrzucanie swoich problematycznych rozdań. Jestem pewny, że poprawi to Waszą grę i pozwoli rozwinąć się innym Podsumowując, same plusy
    Pozdrawiam
    Nihil

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    I sam sobie robisz takie zagwozdki nie wiadomo po co. Cbet tutaj to super standard potem mozesz myslec na turnie a tak ostatecznie nie wiesz czy gosc trafil K czy zrobil backdoora jakiego czy Cie blefuje. Weak play imo.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    wiecej pf, na flopie bet/check wg wlasnego uznania. Tego typu durnie i tak sie nie zrzuca, second barrela nie odpalisz, a wiekszosc checkow na turnie po betowanie na flopie zostaje w wielu przypadkach potraktowana bet potem i konczy sie zabawa ;-P

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    2.75 preflop najlepiej, flop cbet, jeśli zaczekałeś i nie chcesz tego rozgrywac pasywnie do końca, to musisz zabetować więcej - wyobraź sobie że chciałeś check/raise'a zrobić na flopie ale nie wyszło i teraz chcesz dużo żeby nadrobić - trzeba jakąś historyjkę im sprzedać, a nie tak pytać "a może nic nie macie bo ja mam średnio" takim becikiem

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Dobry flop na cbet. Obydwaj gracze są pasywni i limpowali więc rzadko mają tu Ax. Bet turn przeciwnik sprawdził i nie masz pojęcia czy ma Ax, trefle czy piki.