Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    BossMedia Game #1521671939: Table TH Mini 21 - $0.12/$0.25 - No Limit Hold'em - 16:50:10 - 2009/03/26
    Seat 1: BlackCatPL ($28.66)
    Seat 4: katena40 ($56.46)
    Seat 3: vo1xxx ($24.52)
    Seat 5: arma91 ($23.02)
    BlackCatPL posts the small blind of $0.12
    vo1xxx posts the big blind of $0.25
    arma91 is the button
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to BlackCatPL [ ]
    katena40 calls $0.25
    arma91 folds
    BlackCatPL raises $1.25
    vo1xxx folds
    katena40 calls $1.25
    *** FLOP *** [ ]
    BlackCatPL bets $2.00
    katena40 calls $2.00
    *** TURN *** []
    BlackCatPL bets $5.00
    katena40 calls $5.00
    *** RIVER *** []
    BlackCatPL bets $7.00
    katena40 raises $21.00 //
    BlackCatPL folds

    Przeciwnik 37/7/1.95/ponad 200 rąk. Raczej nie przyczepiał się i dość czesto pasował na flopie, ewentualnie na turnie.

    Interesuje mnie river. Robimy blocking beta żeby nie pozwolić blefować jakimś nie trafionym drawom czy średnim parkom w tej dobrej do blefu sytuacji? Czy gramy check-call próbując takowe blefy złapać? Ale problem jesli wyskoczy z betem 70-100% pota. Czy gramy check i sprawdzamy co najwyżej niewielkie bety?
    Teraz tak myśle że check byłby chyba lepszy ale wtedy miałem wrażenie że jeśli nie zabetuję to będzie to dla niego idealna sytuacja żeby mnie wyrzucić.

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    wow grasz już nl25, nice

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    ja tam gram check/call
    ma T trudno...
    ale moze zabetowac z missed drawem, z 8 lub 9

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Standard

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Interesuje mnie river. Robimy blocking beta żeby nie pozwolić blefować jakimś nie trafionym drawom czy średnim parkom w tej dobrej do blefu sytuacji? Czy gramy check-call próbując takowe blefy złapać? Ale problem jesli wyskoczy z betem 70-100% pota. Czy gramy check i sprawdzamy co najwyżej niewielkie bety?
    Teraz tak myśle że check byłby chyba lepszy ale wtedy miałem wrażenie że jeśli nie zabetuję to będzie to dla niego idealna sytuacja żeby mnie wyrzucić.
    Sam sobie odpowiedziałeś. Dobry tok myślenia, dobrze zagrane, nh, gg, wp, next pls

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    Sam sobie odpowiedziałeś. Dobry tok myślenia, dobrze zagrane, nh, gg, wp, next pls
    Właśnie po rozdaniu mój tok myślenia był inny niż to, co zagrałem...

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    77
    Przecież zagrałeś naprawdę optymalnie. Po raisie do block beta oczywiście fold, z 8mką by Cię sprawdził z pocket pair pewnie też. Blef jest mało prawdopodobny, bo villain jest mało agresywny, poza tym nie ma wielu drawów, które mógłby missnąć (a nawet jeśli miałby ten draw, to wcale nie jest pewne czy byłby się w stanie tak odwinąć). Block bet jest bardzo dobrym zagraniem przeciwko weak passive, a koleś ze statsami 37/7 na pewno nie jest wirtuozem pokera. Jak dla mnie well played.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    To zależy od przebiegu gry, ale wyobrażam sobie, że nie zawszę robię tutaj CBeta na turnie. Jeżeli miał 8 lub T to na turnie możliwe, że jego ręka się polepszyła. 89, 9T jeżeli nie bił cię już na flopie. Na riverze nie widzę sensu beta przeciwko komuś innemu niż totalny value town. Nie sprawdzi cię z underparą, ani nie będzie blefował gracz z takimi statsami. A T również polepszyło jego zakres. Jakby po moim checku na riverze zabetował pot to easy fold beż zbędnych 7$ zainwestowanych.

    No i blocking bet jest wtedy, gdy przychodzi scary card dla przeciwnika i ty betujesz, a T jest scary tylko dla ciebie.