Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Łódź / Bełchatów
    Posty
    3
    A myślałem, że odpadłem pierwszy : ) Do zobaczenia w środę, no chyba, że coś wcześniej uda się zorganizować poza ligą ? :wink:

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez browar112 Zobacz posta
    Witam.Jestem z Gomunic i chciałbym uczestniczyć w takiej lidze.Czy planujecie zrobić jakąś lige,ktora odbywalaby sie w soboty??Po drugie jakis bukmacher lub pokerroom moglby byc sponsorem.
    Witam. Sprawa sponsora ciągnie się już od startu sezonu ligowego. Rozmawialiśmy osobiście z przedstawicielami Everest Poker jak i Unibetu każdy z nich zapewniał nas, że nie ma problemu napiszemy do nich maila i będzie spoko. Domyślacie się zapewne, że żadnego odzewu nie dostaliśmy Pomocna dłoń przyszła z jednej firmy w Bełchatowie która wstępnie zaoferowała 200zł miesięcznie w gotówce. Biorąc pod uwagę czas trwania ligi i wzrastającą frekwencje można śmiało powiedzieć, że następny sezon to między 1k-1,2k zł gtd

    Sprawy czysto organizacyjne: Dzień tygodnia w który będzie odbywała się liga to dalej sprawa otwarta jednak sobota zdecydowanie odpada z powodów logistycznych. Weekend dużo ludzi w barze, ogólny przepych i brak komfortu dla graczy. Staramy się dość regularnie grac w soboty w gronie ok 8 osób więc wtedy zapraszam na mała partyjkę Wbrew pozorom we wtorki nie siedzimy po nocach i kolejka ligowa nie kończy się nad ranem. Formuła freezout pozwala nam wszystkim ok 23 udać się spokojnie do baru i omówić swoje błędy (wyjątek to jak w finałowej trójce zbiorą się największe murki w mieście np: ja, orzech i bart)

    Ostatnia informacja dla wszystkich: Wracamy do starego terminu spotkania czyli WTORKU !
    W środę jest przecież finał ligi mistrzów Viva el Barca !
    Ostatnio edytowane przez Tonline ; 21-05-2009 o 08:34

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez Se6astian Zobacz posta
    A myślałem, że odpadłem pierwszy : ) Do zobaczenia w środę, no chyba, że coś wcześniej uda się zorganizować poza ligą ? :wink:
    Wspomniałem w poście wyżej o naszej regularnej grze w weekendy. Odezwij się do mnie np przez gg a ustalimy jakiś termin, stawki itd
    PS: Ligę gramy we wtorek

  4. #14
    Wyniki ostatniego spotkania w pierwszym sezonie naszej małej ligi pokerowej.

    1. Bart - 25 pkt
    2. Sylvinio - 22 pkt
    3. Olo - 19 pkt
    4. Mario - 16 pkt
    5. Damian - 15 pkt
    6. Lambert - 14 pkt
    7. Wlazlik - 13 pkt
    8. ZbijMnie aka. Hojok - 12 pkt
    9. Orzech - 11 pkt
    10. Piter - 10 pkt
    11. Kobita - 9 pkt
    12. Ola - 8 pkt
    13. PanAm - 7 pkt
    14. Tonline - 6 pkt
    15. Sebastian - 5 pkt
    16. Mariaci - 4 pkt
    17. Jajo - 3 pkt
    18. Nowy - 2 pkt
    19. Młody - 1 pkt

    Ostateczne wyniki Top 6/7

    1. Tonline - 73pkt
    2. Sylvinio - 73pkt
    3. Orzech - 72pkt
    4. Lambert - 71pkt
    5. Hojok - 64pkt
    6. Mario - 58pkt
    7. Damian - 58pkt
    --------------------
    8. Wlazlik - 57pkt
    9. Mariaci - 56pkt
    10. Kobita - 49pkt
    11. Bart - 47pkt (rozegrane tylko dwa spotkania !)

    Sytuacja dość nietypowa ponieważ dwóch zawodników na miejscach 6 i 7 ma jednakową ilość punktów.
    Regulamin nie przewiduje rozwiązania takiej okoliczności dlatego wbrew poprzednim ustaleniom rozegramy 7io osobowy Final Table.

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    11
    mam pytanie czy w wakacje przewidujecie jakąś ligę??

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez crouczyk Zobacz posta
    mam pytanie czy w wakacje przewidujecie jakąś ligę??
    Dzisiaj gramy finał pierwszego sezonu a już za tydzień startujemy z kolejnym sezonem ligowym
    Wyniki i nowy regulamin ligowy zostanie opublikowany jutro

  7. #17
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    27
    Cytat Zamieszczone przez Tonline Zobacz posta
    Dzisiaj gramy finał pierwszego sezonu a już za tydzień startujemy z kolejnym sezonem ligowym
    Wyniki i nowy regulamin ligowy zostanie opublikowany jutro
    A nie daloby sie przelozyc tych turniejow na np. Piatek?? Prosze o odpowiedz.

  8. #18
    Stało się, pierwszy sezon dobiegł końca.
    Zwycięzcą okazał się ORZECH

    Zwycięzca rozlewa starannie wino musujące


    Finał miedzy Orzechem a Tonline trwał krótko z powodu przerażającej przewagi w żetonach jaką zgromadził nasz zwycięzca.


    Przedstawienie finałowego stołu:
    od lewej:
    Lambert, Tonline, Hojok aka ZbijMnie


    od prawej:
    Sylvinio, Damian, Orzech


    Późna godzina nie przeszkadzała w świętowaniu


    Dziękuje wszystkim uczestnikom ligi i zapraszam już we wtorek na kolejny sezon