Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 225 z 225
  1. #221
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Ja jutro będę na pewno.

  2. #222
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez mrygas Zobacz posta
    Wybiera się ktoś na jutrzejszy pożegnalny turniej ? Kolejne turnieje to może za parę miesięcy będą, jak się wyjaśni z hazardową, mam chęć pograć jutro, tylko widzę, że ostatnio kiepska frekwencja w Olimpicu, bo nawet wyników nie ma z Wrocławia.
    Wczoraj było chetnych 23 osoby ale ze wzgledu na to, ze rozpoczecie turnieju miało nastąpić z opożnieniem ( o 21) i tylko na jednym stole ( kolejny raz brak krupierów) przenieslismy sie do Saloniku. Grało 19 osób i pare z boku w casha. Wyniki w wątku Rebuy Tournament.
    Dzisiaj jest ostatni turniej a czy bedzie odpowiednia ilość krupierów i chetnych to zobaczymy na miejscu.

  3. #223
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Oca, Wro
    Posty
    9
    Żeby w kasynie zabrakło krupierów, to trochę dziwne. Mam nadzieję, że na pożegnalnym nie zabraknie, osobiście wolę grać z krupierami, bo mam lenia do tasowania i rozdawania kart

  4. #224
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    No i skończyło sie ... wczoraj był ostatni turniej, który zgomadził 18 osób. Wygrał Jerry, który rzutem na taśmę wyprzedził Dominika i zdobył tytuł Gracza Roku. Gratki
    Mi sie nie udało doscignąć obu graczy mimo dobrego finiszowania w grudniu ( m.in z tego powodu, ze parę ostatnich turniejów zostało odwołanych z powodu braku krupierów)
    Dzieki wszystkim za fajna zabawę i do zobaczenia w Nowym Roku na razie w innym miejscu ( chyba)

  5. #225
    To zescie mi dowcip zrobili, ja tu na desce w Zakopanym sie bujam pewny swego... . Gratulacje dzieciak (czyt. Jerry ). Zabawa byla przednia, do zobaczenia w przyszlym roku. Zycze wszystkim Szczesliwego 2010 i niskiego podatku!