Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    Zaczalem grac sity 9 osobowe. Gralem 45 . Mam pytanie czy jest sens sie angazowac z reka typu 10 10 na utg ?
    W 45 osobowych szybkie podwojenie ulatwia gre , chociaz pozniej nie jest to tak istotne.
    Mialem wczoraj rozdanie gdzie na utg dostaje dziesiatki podbijam x3 i dostaje All In od kolesia siedzacego na utg+1
    W pierwszej sekundzie pomyslalem easy fold.
    Stwierdzilem jednak ze nie zagra chyba tak majac cos na reku. Pomyslalem ze pewnie coinflip albo nizsza para typu 88 99 z ktora nie chce ogladac flopa. Sprawdzilem , chyba bez sensu. Mial AA
    Czy takie zagranie jest typowe? Dodam ze to poziom 6,50 $
    I czy jest jakikolwiek sens grac tego typu rece we wczesnej fazie? Liczenie na coinflip na poczatku sita to chyba debilizm

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Po praktycznie każdym reraisie to jest instafold jak dla mnie. Możesz też zawsze zagrać je na set value. Na pewno nie ma sensu stackować się z nimi pf.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    bez mocnego reada to jest easyfold, coinflipy nie są dobra opcją we wczesnej fazie sng

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Pewnie liczyl, ze i tak dostanie call od jakiegos donka;p
    TT zdecydowanie warto zrzucic po czyms takim.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    i donka znalazl

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Ja pasuje.

    A w sytuacji:
    Turbo SnG
    TT na UTG (stack wyjsciowy ok 1400-1500) przy blindach:
    a) 75/150
    b) 100/200
    c) 100/200 ante 25

    co robicie?

    Pozdrawiam
    somkovsky

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    b) i c) easy push
    a) fold, jezeli mamy nadal 9 graczy (chociaz push byłby tu bardzo marginalny, napewno nie byłby wielkim błędem, będąc w grze pewnie bym pushował) , JJ push
    Ostatnio edytowane przez MiiKeEEe ; 26-03-2009 o 12:58

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    a ja tu pushuję w każdej sytuacji, chociaż może faktycznie na pełnym stole może to być marginalne

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    a) easy push także... nie możemy tego spasować imo. 88-99 też najprawdopodobniej bym pushował, aczkolwiek 88 jest very close.