Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: NL20 AKs OOP

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    $20.00 USD NL Texas Hold'em
    Seat 6 is the button
    Seat 2: ShTheHunger ( $23.60 USD )
    Seat 4: 3a6aBHo ( $20.00 USD )
    Seat 6: M1lan ( $29.44 USD )
    Seat 7: hateshortys ( $20.40 USD )
    Seat 8: kvit01 ( $21.64 USD )
    Seat 9: HERO ( $20.30 USD )
    Seat 10: TypeRs ( $22.53 USD )
    hateshortys posts small blind [$0.10 USD].
    kvit01 posts big blind [$0.20 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to HERO [ ]
    HERO raises [$0.70 USD] staty na tym stole 9/6/1/ 54hands
    TypeRs folds
    ShTheHunger calls [$0.70 USD] 15/13/1/ 54hands
    3a6aBHo folds
    M1lan folds
    hateshortys folds
    kvit01 folds
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    HERO bets [$1.20 USD]
    ShTheHunger calls [$1.20 USD]
    ** Dealing Turn ** [ ]
    HERO bets [$2.05 USD]
    ShTheHunger calls [$2.05 USD]
    ** Dealing River ** [ ]
    HERO ???
    check/fold czy wypalamy 3barel w nadziei że przeciwnik nie trafił str8 i flusha. Jeśli miałby tą T to pewnie raisowałby na turnie. Czy taki bet1/2pot na turnie sprowokuje raisa z dobrą ręką u przeciwnika (TPTK, overpara, set, trips)?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    ciekawe generalnie:

    - nie bluffuj na mikro
    - nie bluffuj unknownów

    pomijając te dwie istotne zasady, 3 barrelem nie wygonimy tu praktycznie niczego co nas bije (a co dotąd się utrzymało). jeśli miał draw to prawdopodobnie nadal jesteśmy lepsi. poza tym reprezentujemy dość wąsko, w zasadzie TT+, choć nawet nie wiem czy betowałbyś tu overparę 3 razy. ja daję albo check/fold, albo mały becik jeśli mam reada że to może powstrzymać go od blefu z nietrafionym gorszym drawem (choć często raczej sprowokuje).

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Zagrane ok na river check/fold obstawiam go na pocketa jakies 77, swoja droga fajne masz staty

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    swoja droga fajne masz staty
    hehe, karta nie szła, a staty mam 12/9/3

    aha, no jak obstawiasz na 77 to tym bardziej bet na river, imo

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ja gram check. Myślę, że pokazałeś wystarczająco dużą siłę, żeby nie próbował cię wywalać z busted drawem, więc po jego zagraniu z czystym sumieniem możemy się zrzucić, a jak przeczeka za nami, to jest szansa, że wygramy showdown.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    A nie lepiej tu zagrać check/call na turnie?? Villain ma AF = 1 czyli może siedzieć z J (i nie bronić swojej ręki) lub jakąś parą, a T na turnie raczej nic nie zmieniła, także ciężko żeby po niej miał sfoldować skoro callował bet na flopie. Dodatkowy argument, budujemy pulę pod naszego monstera (flush lub kolor), który wcale nutsem nie musi być (jeżeli siedzi z tam z 44 lub JJ na ręku).

    Jeżeli chodzi o river to raczej nie dodam nic nowego, jak dla mnie check/fold. Nawet jeżeli ma wspomnianą parę 7 (lub jakąkolwiek inną) to skoro nie wystraszyły go 2 barrele to raczej nie mamy podstaw przypuszczać, że zrobi to 3 barrel. Nie spodziewałbym się też bluffu chybionego drawu od gościa z AF = 1......

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    chciałem zobaczyć river jak najtaniej i wydaje mi się że 1/2betpot to najtańsza cena w tym momencie (fold do raisa) z drugiej strony przy sparowanym stole to nie jest dobry pomysł żeby agresywnie rozgrywać FD.

    Nie zwracałem zbytnio uwagi na współczynnik AF=1, po 54 rozdaniach nie odwzorowuje on za bardzo rzeczywistości.

    uparłem się że ma str8d/fd tylko ta ósemka na river była całkiem niepotrzebna.

    Tak czy inaczej powinienem zagrać check/fold a rozdanie skończyło się tak (powinienem zostać ukamienowany) że zagrałem na river bet 2/3pot i Villain sfoldował.

    pozdro i dzięki za komenty