Zobacz wyniki ankiety: Freeroll tylko dla Polaków - jaki dzień?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • niedziela godz. 20:00

    9 33.33%
  • wtorek godz. 20:00

    16 59.26%
  • inny dzień, inna godzina

    2 7.41%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Przejdźmy od słów do czynów. Ponieważ gracie w sieci wiele turniejów zwracam się do was za pośrednictwem tego tematu z prośbą o podanie dnia, w którym najbardziej pasowałoby wam granie w turniejach organizowanych przez HeyPoker wyłącznie dla Polaków. Powiedzmy, że czas trwania ankiety do 3 dni, czyli w czwartek wieczorem będą znane wyniki. Pierwszy turniej zostanie zorganizowany niezależnie od całej serii i jest moją prywatną inicjatywą związaną z problemami technicznymi sieci i roomu, który reprezentuję. Nie jestem w stanie zrekompensować wszystkich strat przy stolikach ale mam nadzieję, że potraktujecie mój gest ze zrozumieniem.

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    Myślę ze jeśli to tylko nie będzie piątek/sobota wieczór, to dzień jest bez znaczenia. Mi pasuje każdy termin poza właśnie weekendowymi wieczorami

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poland
    Posty
    34
    Sobota lub niedziela wieczorkiem...

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Kazdy dzien w zasadzie mi pasuje.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Ogólnie robiłem już całą masę mniejszych turniejów w różnych terminach i mam oczywiście swoje przemyślenia na ten temat. Chciałem jednak tym razem zapytać u źródła. Uważam, że problematyczny może być jeden czy dwa dni (piątek sobota) ze względu na porę roku i imprezy. Jak zdążyliście już pewnie zauważyć moi szefowie podłapali mój pomysł, że się tak nieskromnie wyrażę i będzie turniej z okazji naszego kiepskiego dnia. Będzie to jednak turniej dla wszystkich z pulą 1500$ ale założę jeszcze oddzielny temat jakoś jutro.

    Spokojnej nocy życzę.
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 25-03-2009 o 22:24

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Wyniki ankiety znane. Przychylę się więc do opinii większości czyli turnieje dla Polaków będziemy grać we wtorki. Być może w niedzielę dołożymy jeszcze jeden turniej ale o tym bliżej w niedalekiej przyszłości.

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Chciałem odświeżyć ten temat z dwóch przynajmniej powodów.

    1. po wyjątkowo długim czasie oczekiwania pojawiała się niedawno online polska wersja serwisu HeyPoker. Muszę zadbać jeszcze o to by również grafiki były w języku polskim i napiszę tylko, że już nad tym pracuję.

    2. czas najwyższy by spełnić pewne obietnice związane z funkcjonowaniem serwisu na naszym rynku.

    Turniej ten będzie jedynie wstępem do całego cyklu, którego pulę i zasady właśnie ustalam. Jestem świadomy pewnych zawirowań wokół nowego softu ale widzę też, że kilku nazwijmy to "mniej cierpliwych" powraca z wolna do gry na ongame. Idąc więc za ciosem mam wam do zaproponowania taki oto turniej:

    HeyPolska 300$ added

    start: 06.10.2009
    godzina: 20:00
    wpisowe: $1 + $0,10
    stack początkowy 3000
    blindy rosną co 15 minut
    ante od 4 levelu
    bez rebuy/ bez addon

    będzie to turniej dla użytkowników mieszkających wyłącznie w Polsce i nie zabezpieczony hasłem. Rejestracja rozpocznie się jutro.

    Jeśli macie jakieś uwagi/życzenia dotyczące przygotowywanej właśnie serii to jest to właściwy temat by je wyartykułować

    Jeśli ktoś nie ma jeszcze konta na Heypoker a chciałby zagrać w tym turnieju proszony jest o zapoznanie się z tym tematem:

    http://forum.pokerzysta.pl/freerolle...-startowy.html

    Pozdrawiam

    Marcin
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 28-09-2009 o 11:06

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Przypominam o dzisiejszym turnieju, o którym pisałem post wyżej.

    Marcin

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Pierwszy turniej za nami. Już niebawem szczegóły dotyczące całej serii.

    Pozdrawiam

    Marcin