Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: holdem manager

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    11
    Mam problem z zainstalowaniem postgreSQL, tu jest instrukcja
    :: HOLD'EM MANAGER :: Online Poker Tracking and Analysis Software , ale przy punkcie" Initiaize database cluster" jak chce przejsc dalej do step 10 wyskakuje mi takie cos.
    "Data directory error
    the specified data directory is not empty.
    if you have an existing database with the same major version number, you do not need to intialize a database cluster.
    if you have an existing database a difrent major version you need to backup your old database and create a new ona''
    gdzie sprawdzic ta data directory ?, albo czy ktos wie co zrobic ?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja mialem cos podobnego kiedy instalowlame postresa do Pt2

    Chyba tzreba zmienic nazwe z domyslnej postgres na inna bo wczesniej pewnie instalowales juz to, ja wlasnie mialem problemy kiedy robilem reinstalke teog softu

    A folder jest chyba w tym folderze przynajmniej na xp C:\Documents and Settings

    mozesz usunac postgresa stad ale i tak chyba sa wpisy w rejestrze ja ostatecznie zmienilem nazwe na postgres85

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Z tego co pamiętam to chyba też tak miałem - miałem postgresa, odinstalowałem go - ale nie usunął folderu w którym się za pierwszym razem zainstalował (w program files) - usunąłem go ręcznie i było ok.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Czy Hold'em Manager rozróżnia stoły shorthanded, full ring i heads up, czy też dla każdego typu trzeba tworzyć oddzielną bazę danych, coby HeM nie mieszał z nich statsów i nie wyświetlał np. headsupowych na stole full ring?

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    rozróżnia

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Da się jakoś zmienić położenie okienek ze statystykami? Na Pacific Poker są one dziwnie rozmieszczone, czasem z dala od miejsca gdzie dany gracz siedzi. Czasami zasłaniają mi stack przeciwnika albo nawet moje własne karty...

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    prawy przycisk myszki i przesuwasz;P

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    1
    Witam.

    Mam zainstalowanego holdem managera ,gram na FullTilt,importuje mi staty.Tylko po pewnym czasie HUD wyswietla mi staty graczy tylko z 7 rozdan i nie dodaje wiecej.Probowalem cos znalezc w ustawieniach ,ale nie dalem rady.

    Wie ktos czy moze to sie da jakos ustawic>?

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    tzreba sciagnac jakis patch werje beta ktory znalazlem na ich forum i wtedy wszystko smiga ok mialem to samo

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Uzytkownicy HM i PT3,

    Czy w kilku zdaniach potraficie odpowiedziec na pytanie - ktory jest lepszy i dlaczego?

    Pozdro,

    Karas