Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,

    jestem managerem pola kempingowo-namiotowego w Ustroniu Morskim. W przyszłości w sezonie na pewno będą tam organizowane turnieje pokerowe/stoliki cash.

    Warunki będą bardzo dobre bo jest rozbudowywany pub (Chilton) w którym będą oprócz stołów do pokera także stół do bilarda, a już są piłkarzyki, dart i oczywiście barek. W przyszłości chcemy stać się w okresach sezonowych bałtyckim Las Vegas

    W tym sezonie chcielibyśmy wystartować z jakimś turniejem i zastanawiamy się czy kupić jakąś matę na stół czy od razu kupić pierwszy pro stół do pokera.

    W sklepie fulltilt jest stół za 240k punktów ale mi na micro wyrobienie takie sumy zajęłoby ze sto lat więc w tym miejscu pytam graczy dla których wyrobienie tego stołu jest możliwe do zrobienia:

    Online Poker at Full Tilt Poker - Sklep

    ile mógłby kosztować taki stół w gotówce, ewentualnie inne, podobne stoły z innych sklepów VIP?

    Stoły w sklepach kosztują ok 2500 - 3500 PLN (na solidnych nogach i w miejscem na piwko).

    Moglibyście coś doradzić gdzie szukać takich stołów, ewentualnie ofertę na stół z jakiegoś roomu który mógłbym odkupić za gotówkę.

    P. S. zapraszam oczywiście do Ustronia Morskiego Pole namiotowe Ustronie Morskie kemping "Pod brzozami" nad Morzem Bałtyckim, będę tam w sierpniu więc na pewno zorganizuje się jakiegoś pokerka.

    pozdro

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    108
    Blat do pokera. Poker. (589218335) - Aukcje internetowe Allegro

    My gramy na takim stole. Jest naprawde bardzo fajny. Co prawda na allegro mozna kupic tylko blat, ale nogi kazdy stolarz za niewielka sume ci dorobi.

    pozrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    faktycznie wygląda to dość dobrze no i jest miejsce na piwko...tak jak piszesz zawsze jakiś Antek może wystrugać resztę.

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Akurat mam na zbyciu około 270k punktów na FTP, ale z tego co widzę, to ten stół jest dostępny tylko na terenie USA. Poza tym ostatnio, jak zamówiłem 4 koszulki, to policzyli mi za to cło 80zł. Jeśliby nie było takich komplikacji, to byłbym w stanie pójść na taki układ, żeby ściągnąć ten stół do PL i go odsprzedać. No ale raczej nie da rady.
    Ostatnio edytowane przez echobike ; 23-03-2009 o 11:07

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    faktycznie nie zauważyłem gwiazdki. Osobiście nic nie zamawiałem z FTP ale czytałem że są jakieś problemy na poczcie z odbiorem paczek. W każdym razie dzięki za propozycję. Tak więc pozostaje sklep VIP z Europy albo stół ze sklepu tradycyjnego. Szkoda bo ten z FTP wygląda miodnie i co ważne prezesowi się też podoba.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    ja bym nie polecał stołów z 'miejscem na piwko', bardzo łatwo zniszczyć taki stół.

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    4 taborety dookola stolu zalatwia sprawe miejsca na piwko a do pokera trzeba z respektem

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    kiedyś nadziałem sie na tą stornę... :

    Home Poker Tourney - How To Build a Poker Table

    moze sie komus przyda.
    bo sadze ze zgrabnie myślący majster z odpowiednimi wskazówkami za mniej niz 2,5k/sztukę Ci stoły zrobi Fakt ze na zdj nie wyglada to a takie trudne... i w rzeczywistosci jest pewnie o niebo trudniejsze.. ale jednak, zawsze jakaś opcja. Pozdr

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    kopiuje co już komuś pisałem...
    Gamblerstore.pl - Stoły - Stół do pokera Nevada 1

    nie mogę znaleźć sklepu akurat w którym go kupiłem, ale dokładnie ten co w linku i mogę zaświadczyć po kilkunastu wieczorach przy piciu ( wylała się wódka raz łycha ) wygląda ok. Imitacja skóry wygląda lepiej w realu niż na zdjęciu. Stół na prawdę stabilny choć bardzo się tego obawiałem, łatwy do złożenia i schowania. Jest tez wersja na 10osob troszkę droższa. Blaty szczerze bym sobie na twoim miejscu odpuścił.
    Kupiłem za 350zł +80zl wysyłka bo te 25 zł za kuriera ze strony to fikcja. Przy większej ilości na pewno możesz się targować. Podsumowując stół godny polecenia za małe pieniądze.
    Może latem zawita kilka osób z Poznania jak stworzysz coś ciekawego

    pozdr
    życze powodzenia
    Wrona

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    dzięki za info. Obawiałem się że taki stół może być niestabilny, ale skoro piszesz z doświadczenia że jest ok to wezmę to pod uwagę w tym sklepie jest jeszcze coś takiego:

    Gamblerstore.pl - Stoły - Stół do pokera NEVADA 2 Burgund

    nie wiem czy aby nie będzie stabilniejszy a cenowo niewiele droższy.

    Cytat Zamieszczone przez Wrona Zobacz posta
    Może latem zawita kilka osób z Poznania jak stworzysz coś ciekawego
    No zapraszam serdecznie. Ja będę na miejscu od 03 do 15 sierpnia więc wtedy na pewno coś zorganizuję. Dam jeszcze znaka co i jak.