Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    123
    Ja również po turnie fold. Preflop, w turniejach z lepszą strukturą, też czasem fold.

  2. #12
    zastanawialem sie czy powiedziec juz teraz caly moj tok rozumowania w tej rece, ale na razie dam tylko dalsza czesc, i powiedzcie, co zrobilibyscie 'as played'.

    FATstakz86 bets 680
    Josek_pl calls 680
    *** RIVER *** [ ] []
    Josek_pl checks
    FATstakz86 has 15 seconds left to act
    FATstakz86 bets 1,910, and is all in

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    lol założę się, że przyfiszowałeś z callem i złapałeś go na 5% sytuacji bluff/coś co biłeś, ech. stąd ten wątek.

    hmmmm, ciekawe, skoro wszyscy mówili, że na turnie fold, to ciekawe co teraz powiedzą, no ciekawe.

  4. #14
    jakby nie patrzec masz sporo wiecej informacji, wiec i decyzje mozesz podjac inna. I nie, nie fiszowalem, podejmowalem same decyzje dobrze przemyslane i wg mnie w danych okolicznosciach najlepsze. Nie ryzykuje bezpodstawnie tournament life szczegolnie w duzych turniejach ktore mam tylko raz na tydzien.

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    czyli co, znowu mamy wątek 'hej, zobaczcie jak świetnie zagrałem! i spróbujcie się nie zgodzić'

  6. #16
    o co ci !@#$$% chodzi? za kazdym razem sie kogos czepiasz. nie krytykuje tutaj nikogo, tylko sie pytam co byscie zrobili.
    spróbujcie się nie zgodzić
    nie zanegowalem niczyjego zagrania i dla mnie PODOBNE rozdanie to defaultowo fold po turnie. Ale to jest inne.

    PS.
    znowu mamy wątek 'hej, zobaczcie jak świetnie zagrałem!
    nie mialem zamiaru wrzucac tutaj tego rozdania, ale zostalem o to poproszony.
    Ostatnio edytowane przez Josek ; 23-03-2009 o 19:05

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Nawet nie rozumiesz dlaczego nie mamy implied oddsów dla seta w tym rozdaniu, to o czym Ty mówisz?

  8. #18
    PF mamy oddsy na seta. mamy dorzucic 210, a wygrac musimy 11.7 razy tyle ile mamy dorzucic, zeby w long runie wyjsc na plus. a ze dostalem reraise PF, to jest duze prawdopodobienstwo, ze na J high flopie gosc sie zestackuje. po flopie nie poluje juz na seta, bo moj set moze dac gosciowi nutsa. calluje bo pokazal slabosc. ale nie jest do dzial dla poczatkujacych i prosze nie rozmawiajmy tu o set value

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    mash - mamy te 3000/210, czyli 14 z kawalkiem, co prawda np PearlJammer mowi o 15, ale mysle, ze to 14 tutaj mozemy wziac mimo wszystko.

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez LukeLasko1 Zobacz posta
    mash - mamy te 3000/210, czyli 14 z kawalkiem, co prawda np PearlJammer mowi o 15, ale mysle, ze to 14 tutaj mozemy wziac mimo wszystko.
    IMO OOP nie. Zauważ, że np. AJK w WCOOP main evencie spasował 99 przy stackach 25000 przy raise do 300 i reraise do 1100 na SB. Nawet tego nie komentował za bardzo. Oczywiście było niebezpieczeństwo, że OR zreraisuje ale dość nikłe.