Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 145
  1. #1
    Witam serdecznie.

    Nowy wątek, żeby było wszystko jasne.

    Regulamin VI Sezonu

    Rozgrywki będą odbywały się w każdą niedzielę o godzinie 18.00 w klubie "UltraViolet" przy Sienkiewicza 33.

    Rozgrywki ligowe będą trwały od 22 marca 2009 do 28 czerwca 2009. W tym czasie odbędzie się 15 turniejów. Turniej finałowy odbędzie się 4 lipca. Turnieje będą rozgrywane w formule freezeout z wpisowym 50 PLN. 10% z puli każdego turnieju ligowego będzie przechodziło do puli turnieju finałowego.


    Punktacja w turniejach ligowych będzie przyznawana według następujących zasad:
    - ostatni gracz w turnieju otrzymuje jeden punkt,
    - każdy kolejny gracz otrzymuje jeden punkt więcej od poprzedniego,
    - gracze którzy zajęli miejsce premiowane nagrodą pieniężną otrzymują dodatkowo dwa punkty więcej od poprzedniego gracza.

    Przykładowo, jeśli w turnieju weźmie udział 10 graczy i będą trzy nagrody, punktacja będzie wyglądała następująco:
    10 miejsce - 1 punkt
    9 - 2
    8 - 3
    7 - 4
    6 - 5
    5 - 6
    4 - 7
    3 - 10
    2 - 13
    1 - 16

    Podział nagród będzie uzależniony od ilości graczy i wygląda następująco:
    1-9 graczy - 70/30
    10-18 - 50/30/20
    19-26 - 40/30/20/10
    27-.. 40/24/16/12/8

    Do klasyfikacji ligowej zaliczane będą wszystkie wyniki z całego sezonu. W przypadku równej ilości punktów, o kolejności w klasyfikacji decydowała będzie, mniejsza ilość zagranych turniejów, w drugiej kolejności wyższa ilość wygranych turniejów (i dalej drugich, trzecich, czwartych ... miejsc).

    Turniej finałowy będzie rozgrywany w formule freezout, a wziąć w nim udział może każdy zawodnik, który ma na swoim koncie udział w choć jednym turnieju ligowym, pod warunkiem że uiści odpowiednie wpisowe. Wpisowe będzie uzależnione od miejsca danego gracza w klasyfikacji ligowej. Wpisowe dla pierwszych 2 graczy klasyfikacji ligowej wyniesie 0, natomiast dla kolejnych miejsc będzie ono zwiększane o 20 za każdą pozycję. Czyli dla gracza z trzeciej pozycji wpisowe wynosi 20, dla gracza z czwartej 40, itd.



    To na początek tyle. Czekam na Wasze ewentualne propozycje.
    Ostatnio edytowane przez frankyfurbo ; 08-04-2009 o 19:53

  2. #2
    Wyniki I turnieju:

    1. Rocco 13
    2. Malina 10
    3. Elvis 7
    4. Piszczek 6
    5. Turek 5
    6. Franky 4
    7. Tomek 3
    8. Marek 2
    9. Kobo 1

    Pula masters - 45 pln

    Na początek frekwencja może niezbyt imponująca, ale ma być zdecydowanie lepiej
    Ostatnio edytowane przez frankyfurbo ; 27-03-2009 o 22:22

  3. #3
    Franky nie pomyliłeś się? Ta tabela nie jest do góry nogami(:

  4. #4
    edit: ook, niech bedzie
    Ostatnio edytowane przez Kobo ; 22-03-2009 o 22:48

  5. #5
    Kobo nie chodziło mi o twoje miejsce, do tego przywykłem ale o pierwsze (:

  6. #6
    Żartuje a na poważnie cieszę się że liga ruszyła na pewno będe przychodził
    (nie wiem tylko jak moja żona to przyjmie)

  7. #7
    hehehe, no Pawel dam nam szkołę Wręcz dosłownie - często dzielił się swoją wiedzą i sporym w końcu doświadczeniem turniejowym.

    Wręcz nas "dobił"

    Zapraszam Pietro, nie wiem czy Tomek podtrzyma zaproszenie jakie złożył nam dzisiaj - być może następny turniej w ultraviolecie. Ale jak będą konkrety to napiszę.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    17
    Bardzo fajny pomysł z tą ligą. Ja oczywiście będę przychodził, postaram się też zwerbować parę osób
    Ostatnio edytowane przez Elvis612 ; 23-03-2009 o 11:42

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    141
    dlaczego nikt mnie nie poinformowal o lidze?

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    225
    No własnie dlaczego?????
    Wojtuś informuje że kolejny raz graja(my)w niedziele