Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 145
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    Witam! Nie będzie problemu jeżeli na turnie zjawi się osoba która nigdy nie grała w pokera live? Czy będę mógł liczyć na wasza wyrozumiałość wraz z mała pomocą? pozdrawiam!

  2. #22
    Oczywiście, że nie będzie najmniejszego problemu. Każdy musi kiedyś zaliczyć debiut Służymy pomocą.

    Zapraszam

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    No to świetnie czas przejść z wirtualnych zetonów na prawdziwe no to gdy tylko dostanę przepustkę to wpadnę na napewno... Oczywiście napisze wcześniej że Was odwiedze oraz będzie wystarczająco osób do gry pozdrawiam!

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Stak, nie napiszesz tutaj czegoś "mądrego" o nowych graczach? Czy ograniczasz komentarze do miejsc w których nie grasz?

    Sting
    Ostatnio edytowane przez StingnWo ; 02-04-2009 o 07:25

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    Mam nadzieję że to nie była aluzja do mnie? Z zasadami i etykieta nie będzie problemu jedynie z zetonami (pierwszy kontakt) i z tasowaniem kart wraz z rozdawaniem nigdy nie szkoliłem się pod tym względem. To będzie mój debiut

  6. #26
    Nie eXe to nie chodziło o Ciebie tylko o naszego kolegę Staka który czasem pisze niemądre rzeczy

  7. #27
    Hej,

    Nie możecie się potykać w wątku, którego sprawa dotyczy?? Proszę o usunięcie postów nic nie wnoszących do rozgrywek ŚLP, gdyż wprowadzacie niepotrzebne zamieszanie.

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Tak, chodziło mi dokładnie o tą wypowiedź.

    Po pierwsze, czekałem sporo, aby zobaczyć czy w innych tematach w podobnych sytuacjach też wypisujesz takie głupoty.
    Po drugie, w kasynie w tym roku bywasz bardzo rzadko, więc powinieneś zabierać głos jako jeden z ostatnich. Tym bardziej jeśli Twoje wpisy odstraszają innych.
    Po trzecie, w tamtym poście nie napisałeś nic mądrego, z czym zgadza się większość zainteresowanych osób.

    Franky, faktycznie miejsce na te posty nie jest idealne, ale byłem zwyczajnie ciekawy, czy Twój brat skomentuje identyczną sytuację w podobny sposób. A takowa trafiła się właśnie tutaj.

    Sting

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    Po ile wy macie lat?!

  10. #30
    Sting, nie gniewaj się, ale Twój kolejny post jest zarazem kolejnym absolutnie nic nie wnoszącym postem w wątku ŚLP.

    Jeżeli chciałeś "zaczepić" na forum mojego brata, lepszym wątkiem byłby ten dotyczący Student Poker Tour lub Krakowskiej Niesponsorowanej Ligi Pokera.
    Jeżeli musicie publicznie dyskutować o tym co Stak miał na myśli i co powiedział, (czemu nie załatwicie tego przez PM?)to równie dobrze może to być wątek kieleckiego kasyna dotyczący wszystkich zainteresowanych.

    Sting, Piter, Stak bywacie w kasynie rzadziej lub częściej. Natomiast na ŚLP vol. VI nie byliście ani razu (oczywiście wszystkich Was serdecznie zapraszam), więc nie wywołujcie swoimi postami, takich reakcji jak post eXe powyżej.

    Jeżeli już nasycicie Wasze ega tymi postami powyżej, to ponawiam prośbę - usuńcie je i przestańcie robić zamieszanie!