Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    7
    poker.boo.pl - ciągle pracuję nad stroną więc proszę o brak uwag na temat braku domeny gdyż w pon już będzie, jak i na temat wyglądu strony. Interesuje mnie tylko wasza krytyka na temat artykułów, 2 artykuły o poważniejszych zagadnieniach dostępne są po zalogowaniu.

    // adminów proszę o nie usuwanie wątku, nie zamierzam w nim spamować waszego forum
    Ostatnio edytowane przez ThePiekar ; 21-03-2009 o 18:35

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    Witaj na stronie Poker Shark, pierwszej polskiej stronie poświęconej strategi gry w pokera,

    jak to jest pierwsza polska strona to...

    ogolnie nie wroze sukcesu

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    7
    tzw chwyt marketingowy, prosiłem przecież żeby oceniać tylko artykuły. oczywiscie no offence

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    hehe, dobry jesteś koleś to tak jakbyś wszedł do sklepu Dr.Martens i chciał tam sprzedać powiedzmy Relakasy

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Ok uwagi:

    1) Chwyt marketingowy chwytem marketingowym, ale to nie jest "pierwsza strona poświęcona strategi gry w pokera", więc nie możesz pisać że jest pierwsza. Możesz np. napisać "najlepsza", bo to jest nieweryfikowalne.

    2) Literówki

    3) Część artykułów przeznaczona dla początkujących (na razie przeczytałem jedno zdanie) zawiera słownictwo takie jak "outplayowanie", "bottom pair". Początkującemu graczowi może być ciężko przez to przebrnąć.

    Edit: Czytam "10 przykażań micro stakes":

    "Jeżeli w pokerze byłby system oceniania graczy, gracze z micro stawek mają 1/10, maksymalnie 2/10"

    Ale nie ma takiego systemu, więc to zdanie nie ma podstaw merytorycznych.

    Ten artykuł to wczesna beta? Generalnie powinien być zredagowany od nowa, nawet ja nie mogę dalej przebrnąć.

    .....................................

    "Jak wygrać freerolla"

    "Wszystko co musisz zrobić zająć kilka razy płatne miejsce w takim turnieju, zbudować małą sumę pieniędzy (najlepiej 1 buyin) i iść grać na cash table"

    Nie

    "Najlepszym sposobem jest grać dobrze i mieć farta."

    Dobra strategia

    Generalnie mało użytecznych informacji w tym artykule.



    Jeszcze bardziej generalnie:

    - za dużo słownictwa używasz, postaraj się bardziej opisowo pisać

    - pisz mniej artykułów, ale bardziej przemyślanych

    - pisz mniej skrótowo, początkujący gracz nie zrozumie o czym piszesz
    Ostatnio edytowane przez capodi ; 21-03-2009 o 20:03

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Czy mi się wydaje, czy taki temat był już zakładany?

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    7
    capodi właśnie o taką krytykę mi chodziło, oczywiście postaram się poprawić tamten artykuł. A jeśli chodzi o literówki to mogę prosić żebyś mi powiedział w którym miejscu ? Bo wszystko pisałem w wordzie ale mogłem coś przeoczyć.

    Dodatkowo powiem, że po zarejestrowaniu się dostępne są artykuły z zaawansowanymi zagraniami, na razie jest strategia small ball i squeez play. Prosiłbym aby ktoś to ocenił, np capodi.
    Ostatnio edytowane przez ThePiekar ; 21-03-2009 o 20:20

  8. #8
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez ncThePiekar Zobacz posta
    . Prosiłbym aby ktoś to ocenił, np capodi.
    To w koncu jak to jest ?
    Chchesz innych uczyć jak grac,
    czy chcesz by ktoś z forum nauczył ciebie ???

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    19
    Pierwszy artykul:
    "Istnieje wielu stritów, które mają różną ilość outów Open ended straight draw to najlepszy przypadek - mamy do trafienia 2 karty - poczatkową i końcową, np mam 6789 czyli strita da nam każdy T i każda 5, razem mamy 8 outów co daje 17% na trafienie."
    istnieje wiele str8 owszem, ale sa to juz gotowe rece
    17% owszem ale na ktorym etapie: flopie, turnie
    poza tym nie piszesz co ma gracz na reku i do czego zabiera
    brak przykladow dla poczatkujacych to wazne bo latwiej sobie wyobraza dana sytuacje
    Ogolnie to te teksty sa dosc plytkie, sporo rzeczy trzeba sie samemu domyslac albo co gorasza sobie dopowiadac. Tematy sa poruszane po lebkach i niewiel mozna sie z nich dowiedziec.
    Ogolnie jedna rada: napisz jeden artykul ale tak na powaznie, doglebnie analizujac temat i dopiero pros o recenzje. Bo ja po kilku zdanich pierwszego arta widze, ze trace czas i wylaczam strone.

  10. #10
    Ja po wcześniejszych postach nawet nie otwieram strony .

    Mimo to życzę powodzenia i wytrwałości przy budowie/doskonaleniu strony.

    Pozdrawiam