Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: BVB na bubblu

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Ciekawa reka z turnieju Betfriends PolishPokerCup2 z minionego weekendu. Bede pisał jakby w 3ciej osobie bo bardziej chodzi o rozegranie reki rpzez przeciwnika niż mojej

    blindy 1.5/3k
    SB 66k
    BB ok 120k

    sredni stack ok 65k
    Reką ma miejsce na bubblu, 11 graczy, płatnych 10 czyli cały FT

    na SB siedzi Darek, mniej znany ale dobry gracz, rozumiejacy gre bvb, gre na bubblu etc. IMO gracz podchodzacy do gry matematycznie.
    Na BB jest Soprano

    historia:
    gra na bubblu ciągneła sie juz z około 1h. W grze jest kilku shortów. Wczesniej (jak zostały 2 stoły) było sporo akcji miedzy sb a bb, głównie na blindach albo button vs sb. Soprano w tych pojedynkach nie wariował ale blinda tez za czesto nie oddawał. np podbicie Darka z buttona i Soprano z AJ tylko calluje. flop Jxx i Soprano gra c/c turn x i check- check, riv X i value bet Soprano.
    Jednak to ja zdominowałem ogólnie cała gre na bubblu, raisując wiekszośc rak i zgarniając co chwila blindy.
    Darek kilkukrotnie otwierał i zrzucał pf na 3bety moje czy od Doliego. Mógł wyglądac na troche stiltowanego

    Darek dostaje AK na sb, foldy do niego on otwiera do 9k, Soprano na bb sprawdza. Flop TT2 Darek czeka, Soprano gra 12,5k i DArek odwija się all inem za ok 55k

    co sądzicie, jak rozgrywacie tutaj te AK ?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Na pewno trudno obstawiac Soprano na silna reke preflop, bo zapewne napompowalby pota reraisem. Pewnie bym zagral standardowo con beta na flopie, niestety Soprano ma pozycje i wygra ta reke zarowno callujac jak i raisujac na flopie, a nie jestem na tyle gleboki w stacku, zeby zagrac tutaj second barrela.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    A ile miał najmniejszy stack?

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    chyba z 3 gosci mialo po 12-15k

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Przy tej sytuacji i tych stackach lubie call pf i repush AI po podbiciu Soprano. Albo gre malego pota jesli Soprano przeczeka.

    As played push turn mi sie nie podoba

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Generalnie zagranie mi się podoba w takich sytuacjach, ale nie wiem czy to jest dobre z punktu widzenia ICM kiedy aż 3 gości ma 4-5xbb.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Goral Zobacz posta
    Przy tej sytuacji i tych stackach lubie call pf i repush AI po podbiciu Soprano. Albo gre malego pota jesli Soprano przeczeka.

    As played push turn mi sie nie podoba

    jaki push turn ?

  8. #8
    ja bym betowal PF, i zagral standard cbeta na flopie. Do akcji po takim flopie bym sie zrzucil, bo mam Ace high. Beda lepsze sytuacje.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    123
    Tak jak rozegrane to tutaj pasuje do zagrania Soprano. Skoro wyglądam na stiltowanego to bardzo możliwe że Soprano chce mnie sprowokować. Dodatkowo zostanie mi całkiem spory stack z którego z pewnością zrobię jeszcze pożytek.

    Co do tego jak ja bym to zagrał będąc na miejscu Darka, to w zależności od tego jak czuję się przy stoliku, wybrałbym pomiędzy 2 możliwościami. Albo zagrałbym tak samo preflop, potem cbet i ewentualnie fold do raise. Albo też tylko bym zlimpował. Jeśli Soprano by podbił to zagrałbym reshove, jeśli nie to na tym flopie check/call.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    jaki push turn ?
    push flop obv sie nie podoba

    Cytat Zamieszczone przez Slayer_pol Zobacz posta
    Albo też tylko bym zlimpował. Jeśli Soprano by podbił to zagrałbym reshove, jeśli nie to na tym flopie check/call.
    +1