Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: PokerCard.pl

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    5
    Witam,
    mam bardzo dobrego newsa dla wszystkich Pokerzystów w Polsce. Dzisiaj otwieramy pierwszy profesjonalny Portal Społecznościowy dla Pokerzystów - www.PokerCard.pl.
    Na każdego z Was czeka specjalny profil gracza (zwany Kartą Gracza), na którym możecie pokazać się światu, opisać swoje sukcesy, swoją grę i dużo więcej!
    Możecie organizować Grupy Tematyczne i działać w kręgach Waszych zainteresowań. Korzystajcie z panelu obsługi Turniejów - możecie nawet o małym i kameralnym turnieju poinformować Pokerzystów z całej Polski.
    Nie zdradzając całej zawartości Serwisu, wspomnę jeszcze, że na PokerCard.plprofile Poker Roomów - są one w 100% edytowane przez ich pracowników lub osoby przez nie autoryzowane! Możecie napisać na skrzynkę wewnętrzną wiadomość i macie szansę dostać odpowiedź bez szukania supportu na poszczególnych stronach Poker Roomów!

    O wielu rzeczach jeszcze nie wspomniałem...
    Zapraszam serdecznie na PokerCard.pl i czekam na komentarze.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Szczerze mówiąć tego się nie spodziewałem. Może jeszcze niech napiszą ile mają bankrolu, adres do swojego domu i login-y do kont i netellera.

    powodzenia

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Hehe kolejny twor ala nasza-klasa.
    Ale i tak nie pobije tego: Nasze choroby - pomoc, wsparcie i łączenie pacjentów
    No to US bedzie mial wszystkich w jednym miejscu

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    5
    Panowie, wszyscy gramy w pokra i komunikujemy się na różnych forach i stronach. Nasze IP nie zmienia się, gdy powiemy jak mamy na imię

    Nasza-klasa dla Pokerzystów? Dzięki za porównanie do portalu, który odniósł wielki sukces

    Poker to duża część naszego czasu wolnego (czasem nie tylko) i uznaliśmy, że fajnie będzie połączyć ludzi, którzy też uznają go za piękną grę. Gramy na pieniądze i zapełniamy fora historiami naszych gier i przeżyciami pokerowymi. Proponujemy zobaczyć PokerCard.pl i ocenić, czy to dobre miejsca na to i pokazanie siebie

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    4
    hehe,
    mnie pasuje. Blog i fora w jednym miejscu. I uporządkowane to może być jak ludzie dobrze będą tego używać.

    Jeśli przesiądzie się sporo użytkowników z forów to może być całkiem ciekawie.

    a co do urzędu skarbowego to wydaje mi się, że zanim skupią uwagę na pokerzystach to prędzej allegrowiczów ścigną.

    Kibicuje mocno. Bo warto wspirać takie rzeczy, a nie tylko krytykować bezsensownie.

    Jestem jak najbardziej za.

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Ciewkawe chlopie jaka Ty masz wwiarygodnosc..bo ja z 20kilkoma postami niewielka..a Ty? nawet wirusowy marketing to nie jest... ewentualnie nieudolny...

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    24
    hehe oprocz tych pseudopostow zmiazdzyl mnie kurak "Szukasz choroby... znajdziesz przyjaciol" haha :P

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    24
    o mamo.. i jeszcze nazwy tych grup:

    anemia
    neuropatia
    rak jelita

    :O

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez tipdrillll Zobacz posta
    Ciewkawe chlopie jaka Ty masz wwiarygodnosc..bo ja z 20kilkoma postami niewielka..a Ty? nawet wirusowy marketing to nie jest... ewentualnie nieudolny...

    LOL o czym mowa bo nie kumam ziomek.

    Nieudolny to jest Twój post, a portal jeśli załapie to na pewno da pewne nowe możliwości, których na forum nie znajdziesz......

    Bardziej konstruktywnych wypowiedzi się spodziewałem tutaj, a nie lamerskich wypocin.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Hehe kolejny twor ala nasza-klasa.
    Ale i tak nie pobije tego: Nasze choroby - pomoc, wsparcie i łączenie pacjentów
    No to US bedzie mial wszystkich w jednym miejscu
    No rzeczywiście wspaniały portal, a całość bez najmniejszych pozorów braku komercji.