Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    lol
    na bank nie będę to ja

    po pierwsze od jakiegoś czasu nie gram już FR

    a po drugie mimo że kilka propozycji dostawałem nigdy nie chciałem i nadal nie chcę nagrywać żadnych filmów instruktażowych

    IMO pieniądze jakie można za to zarobić są zupełnie nieadekwatne do dzielenia się wiedzą jaką się posiada...

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Sorry za małe OT. Tak sobie tylko strzeliłem

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    IMO pieniądze jakie można za to zarobić są zupełnie nieadekwatne do dzielenia się wiedzą jaką się posiada...
    oh yeah qft.

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    IMO pieniądze jakie można za to zarobić są zupełnie nieadekwatne do dzielenia się wiedzą jaką się posiada...
    O ty chciwcze, to się robi dla dobra ludzkości, a nie dla kasy!

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    LOL

    no to niech osoby które mają taki stosunek do pokera i wygrywają wyżej niż mikro nagrywają filmiki

    ja gram w pokera dla pieniędzy a nie przyjemności czy sławy więc to biznes jak każdy inny. Moja wiedza, umiejętności i CZAS są warte wg mnie znacznie więcej niż to ile w Polsce się za takie rzeczy oferuje...

    zresztą podobnie jest z coachingiem. Ostatnio w jakimś wątku była już o tym dyskusja i bardzo mnie dziwi dlaczego tacy gracze jak np instruktorzy unipoker udzielają lekcji za 200pln/h (za nl400-1000) gdzie standard w sieci jest wielokrotnie większy...

  6. #16
    Też mi przyszedł Alchemik do głowy.. Dlaczego juz nie grasz FR?

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no bo jakieś 8-10 miesięcy temu wreszcie zdałem sobie sprawę że prawdziwe siano jest z gry a nie z bonusów popracowałem nad skillem przeniosłem się na SH i zwielokrotniłem winrate kosztem roboczostolikogodzin

    PS - a w tym wątku wróćmy już lepiej do dyskusji na temat instruktorów unipoker a nie na temat mojej osoby

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta

    PS - a w tym wątku wróćmy już lepiej do dyskusji na temat instruktorów unipoker a nie na temat mojej osoby
    Ah ta twoja skromność

  9. #19
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    roboczostolikogodziny

    -Termin który wpisze sie do historii polskiego pokera!!

  10. #20
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    różne wersje tego zwrotu padały na tym forum już wiele razy i nie ja jestem jego autorem LOL