Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    24
    Czesc. Jezeli sa wsrod Was osoby, ktore bylyby zainteresowane wspolpraca z UniPoker - prosze o kontakt mailowy: mpruszynski (malpka) gmail (kropka) com.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    napisz lepiej jakie macie minimalne wymagania bo założę się że dostaniecie lawinę maili

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    i ile płacicie bo jak 100 PLN za film to trochę mało.

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    170
    Ja mam nadzieje że będzie to gracz który gra turnieje bo od cash game to jest już jednak wystarczająca ilość instruktorów.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    (praktycznie) w ogóle nie ma filmików FR cash. z tego powodu do tej pory nie rozważałem nawet rejestracji. więc nie zgodzę się że tylko w turniejach braki. oczywiście wiem że instruktorzy unipoker umieją grać i FR, ale jakoś nie fatygują się do filmików w tym obszarze...

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    (praktycznie) w ogóle nie ma filmików FR cash. z tego powodu do tej pory nie rozważałem nawet rejestracji. więc nie zgodzę się że tylko w turniejach braki. oczywiście wiem że instruktorzy unipoker umieją grać i FR, ale jakoś nie fatygują się do filmików w tym obszarze...
    Zdecydowanie +1
    Wiem, że trochę offtopic, ale jeżeli mogę coś doradzić to właśnie trochę większy nacisk na FR, na swoim przykładzie podam, że zarejestrowałem się na miesiąc, obejrzałem filmiki teoretyczne (były naprawdę pomocne i bardzo mi się podobały) i przestałem korzystać, jako że gram FR, a 98% filmików dotyczło SH.....
    Więcej filmików z FR i mnie macie, a podejrzewam, że takich graczy jest więcej.
    Pozdrawiam
    Nihil

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    24
    Czesc. Po pierwsze dzieki za odpowiedzi.

    Jezeli chodzi o to kogo poszukujemy to glownie wlasnie graczy FR oraz SNG/MTT. Ile placimy za film... hehe Mysle, ze jak ktos gra NL25 to nie powinien spodziewac sie wiecej niz 100zl :P A na serio to oczywiscie jest to kwestia podlegajaca dluzszym pertraktacjom, takze z wiadomych wzgledow nie napisze tu, ze oferujemy kazdemu i pod kazdym warunkiem X zl za kazdy film.

    Filmow FR jest rzeczywiscie malo... Nasi instruktorzy, jak zauwazyl uczniak, potrafia grac FR, ale nie lubia lub uznaja je za mniej ciekawe / mniej oplacalne. W tej chwili ich jednak przymuszam do nagrywania FR, wiec zobaczymy co z tego wyjdzie. Oprocz tego w ciagu najblizszych dni pojawi sie nowy instruktor, ktory zajmie sie prawie wylacznie stolikami FR. Najwiekszy nacisk w tej chwili nakladamy wiec na wyszukanie odpowiedniego turniejowca.

  8. #8
    Zdradź kim będzie ten od FR

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    alchemik

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez sNiCKY Zobacz posta

    Filmow FR jest rzeczywiscie malo...
    LOL a innych to może jest dużo? Kiedyś słyszałem o 6 filmach na tydzień, a na dzień dzisiejszy to ta cyfra jest dla Was nieosiągalna w interwale miesięcznym.
    Sorry, ale 99 PLN za 2 filmy to trochę dużo (tyle nowych filmów bym dostał wykupując abonament dokładnie miesiąc temu)

    pozdr. kabo