Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Odświeżę nieco temat bo po półtorej roku ceny i sprzęt nieco się zmieniły a jako że nie znam się na nawigacjach to zapytam kolegów. Panowie, jaką nawigację polecacie tak coby miała dobre mapy Polski, bazę fotoradarów, a z pozostałych barejów to zależy mi tylko na funkcji bluetooth do telefonu?
    pozdro

    edit: np. coś takiego: http://allegro.pl/goclever-4366-fmbt...289704069.html
    Ostatnio edytowane przez anatom ; 05-11-2010 o 19:28

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Ja osobiscie polece Ci Garmin Nuvi 760 przy zakupie tej nawigacji dostałem gpmape i europmape(chyba takak nazwa). Jedne chyba z najlepszych map, jezdzilem przez kilka miesiecy po europie na tych mapach i nie zdazylo sie zeby nie znalazlo jakiegos adresy czy to za granica czy to w Polsce. Dodatkowo na stronie garmina mozesz pobrac za darmo mape fotoradarow. W ogole jezeli nie znajdziesz calego zestawu (navi+mapy) to poprostu sobie go skompletuj wedlug wlasnych upodoban. Jezeli chcesz miec pozadna mape polski to GPMapa (byc moze w ostanim czasie pojawila sie jakos inna dobra mapam bie sledze az tak dokladnie tego rynku), nie polecam kupowania nawigacji z jakimis mapami "krzakami".
    Pzdr

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    moze sie podepne

    kupilem juz dosc dawno nawigacje Navroad NR750BV z AutomapąPL

    czy istnieje mozliwosc wgrania jakiejs darmowej mapy Europy na karte SD ? (przy instalacji update`ow AM trzeba wybrac, czy licencja ma byc zwiazana z urzadzeniem czy karta SD)

    pozdrawiam