Zobacz wyniki ankiety: Czy istnieje jakis spisek ?

Głosujących
80. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, raczej tak waska grupa ludzi chce kontrolowac swiat i jego zasoby

    23 28.75%
  • To raczej bzdury pokroju porwan ufo itd

    18 22.50%
  • Jest cos na rzeczy ale raczej ma to podloze czystej chciwosci a nie spisku przeciw ludzkosci

    32 40.00%
  • Nie wiem

    7 8.75%
Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 211
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Ostatnio powstała inicjatywa o nazwie Płyty Prawdy pewnie niektórzy się z nią spotkali albo przy innej okazji oglądali materiały w niej zawarte chociażby był na forum temat o ZeitGeist.

    Link do strony TUTAJ

    Troche mnie to przeraza ;D jak to caly swiat jest w spisku miedzynarodowych bankowcow etc

    Ale jednak jest tam cholernie duzo faktow i logiki ;/

    Z drugiej strony wydaje mi sie ze dorabiane jest tez sporo ideologii nie popartej juz jednoznacznie faktami a bedaca raczej interpretacja autora

    Wiadomo ze jesli "spisek" to prawda to pojawiaja sie tez podrobki w sensie filmow ktore celowo maja osmieszyc przedstawiane teorie poprzez podawanie klamstw tez


    Ale w jednym filmiku nie wiem kiedy powstal ale pewnie jakis czas temu niemal przepowiedziano dwie rzeczy ze musi nastapic zlamanie amerykanskiej gospodarki (by potem stworzyc unie polnocnoamerykanska + nowa walute zamiast dolara AMERO + bla bla bla) oraz rozbrojenie spoleczenstwa poprzez np masakry w szkolach tak by obywatele sami domagali sie zakazu posiadania broni Obie rzeczy jakby mialy miejsce ostatnio ;p

    Generalnie obejrzalem czesc tych materialow i nie wiem co myslec ;p

    Nimi mowia tam ze MEdia oszukuja Tv klamie etc A skad wiadomo ze oni mowia prawde ?

    Oraz te teorie ze woda jest skazana zwiazkami fluoru by otepiac ludzi ze zywnosc skazona by zredukowac liczbe ludnosci o 3 mld do 2012 i tak dalej brzmi to surealistycznie

    Ale mowie narazie cala ta otoczke traktuje jako ideologie wokol wielu prawdziwych faktow Typu chyba oczywistym wydaje sie ze 11 wrzesnia byl "inside job" a nie zadnym zamachem terrorystyczm

    A wiec co o tym myslicie ?

    P.S moze dodam ankiete
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 19-03-2009 o 01:06

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Studiuję chemię, teoria z fluorem to bzdura którą już nie raz tłumaczyłem na forach..

    A jeśli chodzi o system finansowy.. no to niestety mamy przejebane.
    Chyba wszyscy widzieli:
    YouTube - Money As Debt (1 of 5)
    oraz Zeitgeista. Ale licho wie co jest Absolutną Prawdą w tym całym steku sprzecznych względem siebie niedorzeczności.
    Każdy chciałby wiedzieć, no ale tacy jak my - nie są po prostu uprawnieni do poznania prawdy

    Więc lepiej robić swoje i olać tematy w których możemy tylko domniemywać.

    I tak czeka nas niebawem krach.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Typu chyba oczywistym wydaje sie ze 11 wrzesnia byl "inside job" a nie zadnym zamachem terrorystyczm
    Poważnie w to wierzysz czy dla jaj to napisałeś? Bo nie wiem czy podejmować polemikę .

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    indy - 9/11 to był inside job. Ja mogę podjąć polemikę.
    Farenheita widziałeś? Sprawę z samolotem który spadł na Pentagon znasz? Sprawę TRZECIEGO budynku (WTC7) który zawalił się kilkanaście minut po ataku samolotów na Dwie Wieże znasz?
    Filmiki i zdjęcia z ataku oglądałeś dokładnie? Nie dopatrzyłeś się eksplozji W TYM SAMYM MOMENCIE GDY SAMOLOT UDERZA - tyle że kilkaset pięter niżej?

    Więc pierwsza piłka ode mnie. Pokaż nam tutaj jakąś fotkę samolotu który walnął w Pentagon

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Typu chyba oczywistym wydaje sie ze 11 wrzesnia byl "inside job" a nie zadnym zamachem terrorystyczm
    Oglądałem Zeitgeista i Loose Change (czy jakoś tak), ale nie mogę zrozumieć jednej kwestii. Te rozbieżności podawane jako dowód na to że to była inside job nie układają się imo w spójną teorię. Np:

    - w Pentagon nie uderzył Boeing bo zniszczenia były za małe.
    To rząd nie mógł załatwić prawdziwego Boeinga? Czyżby za mały budżet?

    - nie było szczątków tego samolotu który spadł na ziemię.
    Tak jak wyżej, dlaczego w ramach spisku nie mogli rozbić naprawdę samolotu? I skoro nie rozbił się tam samolot, to co niby?

    I tak dalej.

    Edit: Po co zawalali specjalnie trzeci budynek? Żeby wyglądało bardziej podejrzanie?
    Ostatnio edytowane przez capodi ; 18-03-2009 o 23:49

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Nie wiem czemu w Pentagon nie walnął Boeing.. nie trzyma się to kupy, owszem. Ale to nie był Boeing..

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    nawet amerykanie wedlug jakiejs sondy w 83% twierdza ze nie mowi sie calej prawdy o tym

    Pozatym ogladalem tez wiele filmow o tym glownie na youtube pokazywali np jak stalowe budynki wygladaly doszczetnie spalone ale rdzienie stalowe zostawaly budynek nie walil sie

    pozatym budynki walily sie dokladnie tak jak wyburzane gdyby bylo to od temperatury i stopienia sie rdzeni budynku powinnien on sie wyginac itd generalnie walic asynchroniczie jak to sie okresla fachowo chyba
    Nie mowiac o tym ze czas zawalania byl praktycznie rowny swobodnemu spadkowi nie za szybko troche ? jak na pokonywanie tysiacy ton stali i betonu ?

    A zawalanie sie w dol stwarzalo najwiekszy opor gdyby nie bylo pomocy ladunkow wybuchowych wewnatrz

    do teggo dziesiatki relacji ludzi o wybuchach dziesiatki filmow z sladami wybuchow itd

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Chociaż w zasadzie temat był już przerabiany setki tysięcy razy w Internecie..

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Lubie oglądać takie cuda i dziwy podczas gry czasem
    ZeitGeist stary temat. IMO 11/09- inside job. Ale mniejsza z tym.
    Ja ostatnio natknąłem sie na to - wlasnie chyba stamtąd - tzn prawda o2, czy prawda2, cos takiego.

    Dailymotion - Pelny Obraz, wideo przesłane przez Prosument. obraz, full, picture, system, rozwiązanie

    zagooglowalem ten codex:
    Codex Alimentarius - Wikipedia, wolna encyklopedia
    YouTube - Codex Alimentarius - czym to grozi, Dr R.Verkerk 1/2 [pl]

    a potem nadzialem sie gdzies w powiazanych na wątek o witaminach
    Dailymotion - Twoj Wybor - cz. 2 - Jedzenie, wideo przesłane przez Prosument. martwe, jedzenie, konserwanty, aspartam, wolność.
    Polecam, majac 3h wolne, choćby z czystej ciekaowsci. Mnie wciągnął temat.

    No i mieszane mam uczucia rownież, od dni kilku. Czasem sie zastanwiam czy ja aby nie jestem podatntny na jakies teorie spiskowe, czy po prostu trzeźwo mysle. Ciort wie. Bo z jednej strony tak niewiarygodne, ze zalatuje sciemą. Z drugiej - tak niewiarygodne - ze az moze byc prawdziwe.
    Wiecej chyba nie powiem, bo jeszcze kto powie ze ześwirowałem kompletnie

    Jedno jest pewne - lat mamy po 20kilka +/- kilka(naście)
    sie dowiemy sądzę. Po amero,czipach etc.

    BTW Sebkrol, klikając w Twe linki mialem "Error establishing a database connection".. mniemam ze efekt nie byl zamierzony

  10. #10
    Nie wchodzilem w linki, ale kiedys sie interesowalem tematem - wiekszosc tych teorii spiskowych ma niewiele wspolnego z prawda.

    Nie ma sensu dowodzic ktore sa bardziej prawdziwe, a ktore mniej, ale jedno wiem - odwolujac sie do ankiety swiatem rzadzi wlasnie waska grupa ludzi. Niektore teorie mowia o kosmitach czy jeszcze innej rasie naszych przodkow, ale to tez bajki. Sa to ludzie, a ci bankowcy (jezeli to bylaby prawda) to mogliby im co najwyzej nosic reczniki (sportowym slangiem mowiac), a i tyle nawet nie.