Zobacz wyniki ankiety: Czy istnieje jakis spisek ?

Głosujących
80. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, raczej tak waska grupa ludzi chce kontrolowac swiat i jego zasoby

    23 28.75%
  • To raczej bzdury pokroju porwan ufo itd

    18 22.50%
  • Jest cos na rzeczy ale raczej ma to podloze czystej chciwosci a nie spisku przeciw ludzkosci

    32 40.00%
  • Nie wiem

    7 8.75%
Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 211
  1. #21
    Z takich ciekawostek, które w pewnym sensie obrazują techniki działania, mentalność i zasady rządzące w tym wypadku światem bankowym, dodam od siebie, że w święta żydowskie, aktywność na wszystkich najważniejszych giełdach świata, w tym również na Dow Jones, spada praktycznie do zera.... Chyba nie muszę tego komentować.

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    w ogole paradoksalnie jako ateista (co prawda od niedawna ale jednak) zaczynam myslec ze gdyby to miala byc prawda to ratunkiem mzoe byc religia

    Bo co jak co ale kosciol raczej pozostaje niezalezny od tej elity co prawda oglupia ludzi innymi ideami i tez zabija krytyczne myslenie

    Ale w razie czego wezwanie "Dalej naprzód żołnierze Jezusa czas postawić opór miedzynarodowym bankierom masonerii iluminatom czy jaki ich tam zwal " moglby sie okazac o niebo bardziej skuteczny niz powolny proces uswiadamiania innych
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 19-03-2009 o 00:26

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Bzdura.



    To wszystko jest ze sobą powiązane..
    niektórzy są zaślepieni przez pieniądze
    niektórzy przez religię
    a inni przez pieniądze i przez religię

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Doli, true , true

    Seb, bo Ty w Łodzi mieszkasz wiec nie dziwota
    no offence,tak mi sie skojarzylo
    dla zainteresowanych, bójka w łodzi.. (pod łodzią)
    Wrzuta.pl - Bójka na łódce


    taki small offtop

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Przeraża was że społeczeństwo jest głupie, ale BEZ OBRAZY - dla mnie jednym z takich ogłupiaczy jest taki właśnie INSIDE JOB, że ludzie sobie myślą że dane mi było poznać spisek, jestem lepszy niż inni bo mam świadomość jak to rząd manipuluje mną itp. itd. Ludzieeee... weźcie to olejcie, owszem, są ludzie co mają władzę, są to politycy co decydują o wybuchu wojny, mafie które mogą każdego zastraszyć i zabić, itp., ale nie wierzę że jest jakaś Światowa Grupa Trzymająca Władzę co decyduje o tym że społeczeństwo powinno zdurnieć więc będziemy dolewać coś tam do wody...

    Berlusconi jak jego dzieci były młode - zabronił im oglądać w ogóle telewizji . Niestety Internet ostatnio też zszedł na poziom 'krejzolek' - dominują pudelki, onety, itd... Ja to już prawie nic nie oglądam ani nie czytam .

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    zauwazyliscie jak wszystko strasznie glupieje ? programy tv serio zalamuja mniej rzygac mi sie chce
    Ja zauważyłem to jakieś 5 lat temu i od tamtego momentu zrezygnowałem z telewizora i karty TV w komputerze. A co się dzieje w radiostacjach komercyjnych! W spożywczaku w którym codziennie z rana robię zakupy chcąc nie chcąc słucham jakiegoś radia bzdet czy innej eski i infantylizm prowadzących jakieś debilne smsowe konkursy jest po prostu przerażający. Aż się chce płacić abonament za państwową Trójkę której normalnie słucham.

    jdx

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Tak jeszcze a propo WTC. Pięć dni po tych zamachach cowboy Bush zapowiedział inwazję na Afganistan. Po tej deklaracji NIE Urbana wydrukowało krótki artykuł, który bardzo mnie poruszył i dał mi sporo do myślenia... Zeskanowałem go sobie i mam cały czas na dysku - zapraszam do czytania:


  8. #28
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Indy, ale nikt nikomu nie udowadnia, ze wie wiecej, wsród innych nieswiadomych. Aczkolwiek po zobaczeniu tego czegos mialem nieodpartą chec podzielenia sie tym z kimś, sam nie wiem czemu

    Fakt, raczej oszołomiaste te teorie, przynajmniej jak na dzień dzisiejszy. Z drugiej strony, jeszcze wczesniej, fanów Kopernika palono na stosach... wiec .. who knows.

    Wiec , nie potwierdzam, nie zaprzeczam, cos w tym jest sądzę.

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Obejrzyjcie South Park z tym niby spiskiem i sie dowiecie

    A tu taki offtop na tym forum byly takie Cycki z rozmiarami A, b ,c do F gdzie w F takie baby graly w pokera moze mnie ktos nakierowac

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Indy co racja to racja ze napewno niektore rzeczy sa ciagniete za daleko w sensie ze dorabiana jest tak jak mowilem ideologia

    Ogolnie nie wiem czy 9/11 byl przez rzad rownie dobrze moglby byc przez firme zbrojeniowa ktora na iraku zarobila niebotyczne pieniadze Notabene z ktoras z firm zajmujacych sie uzbrojeniem bush tez mial jakies zwiazki

    Ale nie mozna negowac setek faktow odnosnie wiez WTC budynku obok nich w ktry nic nie uderzylo a byl chyba 30 pietrowym wiezowcem jesli sie nie myle i tylko przy wierzach wygladal tak maly i niezauwazalny

    jednak za duzo kamer za duzo swiadkow bylo 11 wrzesnia by mozna ukryc fakty ze byly ekspolozje i budunki nie zawalili sie rzpez samoloty

    Pozatym byly one projektowane tak by przetrwac takie zderzenia

    A moze poprostu nie ujawniana jest prawda z jakiegos innego powodu bo ktos rzadu czy Cia czy Fbi czy z jakiej kolwiek innej wysokiej funkcji mogl byc w to zamieszany i postanowiono ukrecic leb sprawie dla ogolnego dobra? np by nie podwazac zaufania itd ?

    Czasami zgadzam sie ze sa sytuacje gdzie nie nalezy ujawniac calej prawdy np by nie siac paniki albo w podobnych sytuacjach kierujac sie dobrem panstwa czy poprostu interesem panstwa

    Ale faktem jest ze moim zdaniem twierdzenie ze budynki zawalili sie od samolotow jest obrazaniem naszej inteligencji

    Do 2012 juz niedlugo ciekawe czy orocz zmiany konstelacji z RYBY na Barana chyba cos innego sie wydarzy

    Wolalbym by okazalo sie ze wiekszosc tych teorii jest naciagana i da rade jeszcze w miare normalnie pozyc tak z 60-70 lat Potem to niech sie dzieje co chce (no chyba ze po smierci cos jest wtedy cofam te slowa hahaha )