Zobacz wyniki ankiety: Czy istnieje jakis spisek ?

Głosujących
80. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, raczej tak waska grupa ludzi chce kontrolowac swiat i jego zasoby

    23 28.75%
  • To raczej bzdury pokroju porwan ufo itd

    18 22.50%
  • Jest cos na rzeczy ale raczej ma to podloze czystej chciwosci a nie spisku przeciw ludzkosci

    32 40.00%
  • Nie wiem

    7 8.75%
Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 211
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Capodi

    Swietne pytania

    ZeitGeista zwlaszcza piersza czesc o jezusie byl stekiem klamstw podobno i wielu anciagniec zwlaszcza podobienstwa do roznych religii i ogolnie podobno autor ma marna reputacje

    Nie wiem czemu nie uzyli Boeingow moze nawet dla rzadu nie bylo to takie latwe by zrobic to niepostrzezenie :P By maszyny nie zostaly zestzrelone rzpez mysliwce

    Pozatym 11 wrzesnia podobno byly cwiczenia wlasnie na wypadek porwania samolotow i dlatego mysliwce nie pojawily sie przy porwanych samolotach taka przynajmniej jest oficjalna wersja

    Bo nigdy wczesniej nie mialo to miejsca

    Pozatym w jednym filmie bylo doskonale powiedziane warto zadac greckie pytanie

    Cui Bono wniosek cozywisty islam ma przez to przejebane a bush wczesniej pracowal w firmie naftowej ? i wyprawa do iraku coz za przypadek

    ojciec busha to samo mial wizyte w iraku

    A dziadek busza byl dyrektorem w banku swiatowym ? czy jakies takiej organizacji

    wiele klockow sie uklada

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Anoxic nie jestem inżynierem (będę za niecałe dwa tygodnie ), więc jak się wypowiada ktoś mądrzejszy ode mnie to dla mnie to sensownie brzmi. Oglądałem ten "dokument" i ciekawie te teorie brzmiały, że niby to WTC gdyby w środku bomby nie wybuchły nie miałby szans się zawalić, że jakim cudem Boeing taki mały ślad na Pentagonie zostawił itd. OK, oglądałem to i słuchałem wypowiedzi "fachowców" i niby sensownie brzmiały, ale ta cała teoria spisku wydawała się po prostu absurdalna.

    Jakiś czas potem zobaczyłem dokument na Discovery czy na jakimś takim kanale, co rozebrał na czynniki pierwsze te "ciekawostki technologiczne". Wypowiadali się kolesie, inżynierowie lotnictwa, budownicta itp. itd. i każdą tezę po kolei obalali. Nie pamiętam dokładnie, z tym samolotem chodziło o coś że w momencie zderzenia z pentagonem nastąpił wybuch i znaczna część po prostu "rozgryzgła się" w powietrzu. Co do WTC - jestem na Politchnice Krakowskiej który ma chyba najlepszy w Polsce Wydział Inżynierii Lądowej - Budownictwo (jak w Katowicach hala się zawaliła to akurat z tej uczelni speców brali do jakichś tam dochodzeń czy czegoś w tym stylu). Sam robię inżynierię ruchu, ale mam kupę kumpli uczelnianych z budownictwa i wszyscy prawie na zajęciach z konstrukcji omawiali właśnie WTC. Budynek ten był zrobiony w jakimś takim stylu, że miał stalowy rdzeń który pod wpływem temperatury po prostu się przepalił, piętra powyżej samolotu straciły oparcie i po prostu runęły w dół. Nie będę w szczegóły wchodził bo się po prostu na tym nie znam, ale jak słyszę sprzeczne wypowiedzi speców, to raczej wiarygodniejsze dla mnie są ludzie którzy wypowiadają się dla Discovery oraz autoryty z mojej uczelni, niż ludzi którzy wypowiadają się dla jakiegoś filmiku co chodzi po necie.

    Sprawa druga - logika działania. Jesteśmy rządem USA, chcemy zabić parę tysięcy ludzi żeby wywołać wojnę ze światem arabskim, na rękę nam to. OK. Porywamy samolot, że niby ma uderzyć w pentagon. Tak naprawdę spuszczamy go do oceanu, a pentagon walimy z jakiejś rakiety . No do kurwy nędzy, nie mogę zrozumieć co przez to mielibyśmy uzyskać ?

    To że wywiad miał informacje o tym zamachu skwalifikowane jako "WIARYGODNE" było parę razy poruszane, i W TO WIERZĘ. Wierzę w "CICHE PRZYZWOLENIE", czyli parę osób stwierdziło że może lepiej przymknąć na to oczy, że Osama organizuje któryś z kolei zamach na Stany, ale żeby rząd sam to zorganizował to dla mnie po prostu absurd... Pomyśl ile ludzi by w to musiało być zaangażowanych, nie chce mi się wierzyć że po tylu latach to by nie wypłynęło...

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Zgadzam się że coś na rzeczy pewnie jest, ale bardziej jestem skłonny uwierzyć że było jak (podobno) z Pearl Harbor, czyli rząd wiedział ale nie zapobiegł. To że sami to zorganizowali wydaje mi się jakoś mało prawdopodobne, za dużo by mieli do stracenia w porównaniu do ewentualnych zysków osobistych. Innymi słowy zagrywka -EV.

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta

    ZeitGeista zwlaszcza piersza czesc o jezusie byl stekiem klamstw podobno i wielu anciagniec zwlaszcza podobienstwa do roznych religii
    wlasnie sie nad tym zastanawialem ostatnio.
    jest tu jakis teolog, religioznawca albo ktos kompetentny chociażby troche?

    ksiądz? ex ministrant ?

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Tipdrillll ich stronka przestala dzialac moze usuneli ja bo byla niewygodna HAHAHAHAHAHA

    Pozatym teoretycznie w tych filmach jest jedna dobra rzecz !! a moze nawet najlepsza !!

    ZACHECAJA DO KRYTYCZNEGO MYSLENIA
    wiele nawoluje by sprawdzac wszystkie informacje i by samemu myslec i starac sie byc obiektywnym


    Kobo wlasnie o to chodzi ze jest milion teorii spiskowych i przez to te prawdziwe sa lekcewazone to cos jak w tej bajce z chlopcem co wolal wilk wilk i robil zarty a gdy przyszedl wilk to nikt mu ni wierzyl to chyba tak bylo o ile nic nie przekrecilem


    pozatym olac teorie spiskowe same fakty sa czasem niezwykle zwlaszcza ze czesto tematy sa przemilczane a w wielu sprawach przewijaja sie nonstop te same osoby

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Sebkrol chyba wlasnie te linki ktore wczesniej podalem byly tam, albo b podobne, wiec nic straconego

    Zgodze sie - zmuszają do myślenia, to pewne. Negacji natychmiastowej, lub szukania potwierdzenia w innych źródłach.

    Kolejna rzecz pewna - temat is hot - zacząłeś 40min temu zoba co sie dzieje
    Pewnie rownie szybko umrze ... ale jednak

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Wyobraźcie sobie do jakich informacji mają dostęp największe szychy na świecie.. Szefowie takich agencji jak CIA, FBI oraz ich znajomi towarzysze z całego świata. Osoby finansujące największe świadowe inwestycje (np. wojny) Jakie spotkania organizują i jakie sprawy na nich omawiają. Władcy świata.

    Podniecające.

    My szarzy ludzie nawet nie mamy o tym pojęcia jakiej wagi decyzje ustanawia się na tym szczeblu. Masakra.

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    pozatym to jzu moje przemyslenia choc w niektorych filamch to troche tez poruszane

    zauwazyliscie jak wszystko strasznie glupieje ? programy tv serio zalamuja mniej rzygac mi sie chce na programu typu jak onis spiewaja taniec an lodzie taniec z gwazdami youc an dance mam talent masa teleturniejow ktore czasem ogladam z niedowierzaniem jak mozna tworzyc cos tak debilnego ogladal ktos na 2 chyba teleturniej Wielki OKER czy jakos tak ? hahaha masakra jak bylem maly uwielbialem teleturniej miliard w rozumie to bylo cos jedyny w miare teleturniej nie dla debili to jeden z dziesieciu chyba choc nie wiem czy go nadal nadaja :P

    Poprostu w tv jest teraz tyle bezwartosciowego gowna ze brak mi slow internet tez taki jest przeciez portale typu pudelek i inne shity rosna na potege nawet u nas na forum tematy w bocznicy czasem serio maja zenujacy poziom ;p

    Dwa dni temu przechodzilem obok mojego bylego gimnazjum akurat konczyly sie lekcje nasza "inteligencja" przyszlosci skonczyla juz lekcje pomijajac to ze piszczace dziewczyny co chwila mowili kurwa dupa twoja stara etc grupa zachowywala sie jakos tak prymitywnie jaks dziewczyna z chlopakiem sie szarpali ogolnie moze minute przechodzilem bo musialem obejsc tak jakby ta szkole to serio przytloczyl mnie poziom tych osob

    Myslalem ze to tylko w stanach mlodziez staje sie tak beznadziejnie pusta ;p
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 19-03-2009 o 00:25

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Głupim społeczeństwem łatwiej sterować.
    Nawet nie tyle głupim co przeciętnym.
    Jak prolami w Orwellowskim 1984
    Chociaż to w nich spoczywała jedyna nadzieja

  10. #20
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Cytat Zamieszczone przez tipdrillll Zobacz posta
    Sebkrol
    Kolejna rzecz pewna - temat is hot - zacząłeś 40min temu zoba co sie dzieje
    Pewnie rownie szybko umrze ... ale jednak
    Te tematy nigdy szybko nie umieraja, zaraz pojawi sie globalne ocieplenie i dopiero sie rozkreci ;p