Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 119
  1. #41
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    23
    Czy ktos mi wytlumaczy dlaczego dzacek dostal sie na liste przede mna? przeciez zapisal sie na liste rezerwowa po mnie. Takie postepowanie nie jest fair.

  2. #42
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    Faktycznie bardzo dziwne...moze mu sie podoba...lol

  3. #43
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Gdyby był to normalny turniej, naturalnie nie jest to fair i taka sytuacja by się nigdy nie zdarzyła. Jednak jest to mój turniej urodzinowy, więc zostawiłem sobie pulę miejsc zarezerwowanych dla znajomych, którzy mają pierwszeństwo przed graczami mi nie znanymi, w tym wypadku np. Tobą.

    Mam nadzieję, że wyjaśniłem sytuację i nie czujesz się urażony, jestem pewien, że kilka osób wykruszy się z tego towarzystwa i na pewno zagrają wszyscy chętni.

    Pozdr
    Reb

  4. #44
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    23
    W takim wypadku nalezy mimo wszystko zaznaczyc ze pierszenstwo wziecia udzialu w turnieju maja osoby z najblizszego otoczenia. Wtedy na pewno udałoby sie uniknac tego typu sytuacji. pozdrawiam

  5. #45
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez pinkrider Zobacz posta
    W takim wypadku nalezy mimo wszystko zaznaczyc ze pierszenstwo wziecia udzialu w turnieju maja osoby z najblizszego otoczenia. Wtedy na pewno udałoby sie uniknac tego typu sytuacji. pozdrawiam
    Przeciez Rebel wyraznie napisal w pierwszym poscie ze jest to impreza urodzinowa i zalezy mu na tym by bylo jak najwiecej jego znajomych i to oni maja pierwszenstwo .... bo jest to TURNIEJ URODZINOWY

    What is f....n wrong with you????

  6. #46
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Turniej w ten piątek panowie Przypominam, że jeśli ktoś wyjeżdża na święta z rodzinką or nie może przybyć z innego powodu proszę o info.

    Pozdr
    Reb

  7. #47
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    23
    teka no sorry ale albo masz problemy z czytaniem albo ze zrozumieniem tekstu albo sa to pierwsze objawy schizofrenii

    bo niestety nic z tego co napisales nie zauwazylem w tekscie Rebela, oczywiscie poza tym ze to jego urodziny, a na frekwencji (jakże by inaczej) mu zalezy, pozdrawiam

  8. #48
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    "teka no sorry ale albo masz problemy z czytaniem"

    - czytam swietnie, nie martw sie

    "ze zrozumieniem tekstu"

    - mialem 5 na maturze

    "sa to pierwsze objawy schizofrenii"

    - wiesz .. mnie to nie grzeje ... ale mysle ze Ci troche nie wypada z takimi ripostami " pod publiczke " szczegolnie ze nawet nie wiem jak wygladasz....ale spoko ..... ..aaa .. lekarz mowi ze jestem zdrowy ... wierze mu

    "bo niestety nic z tego co napisales nie zauwazylem w tekscie Rebela, oczywiscie poza tym ze to jego urodziny"

    - pisal pare postow pozniej ze sa miesjca zarezerowowane , z powodu okazji ... poza tym nie trudno sie domyslic ze na pewien sposob jest too impreza zamknieta

    "a na frekwencji (jakże by inaczej) mu zalezy, pozdrawiam"

    - mysle ze Darkowi bardziej zalezy na dobrej atmosferze- niz na frekwencji , stad idea ze gracze ze statusem - unknown sa " przesunieci " na pozniejsza kolejnosc - .... ale skoro tak wszystko wiesz , to napewno masz racje

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez teki ; 04-04-2009 o 23:27

  9. #49
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    23
    Jezeli ktokoliwek zagrywal tu pod publike kolego to na pewno Ty z tymi swoimi tekstami. Mi absolutnie o cos takiego nie chodzilo, ale juz na pewno nie pozwole zeby opluwali mnie tacy ludzie jak Ty. Atmosfera na turku jest dla mnie rownie wazna jak cala reszta i posty ktore tu zamieszczac sa tylko odpowiedzia na to co wypisujesz Ty, pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez pinkrider ; 05-04-2009 o 18:48

  10. #50
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Myślę, że czas najwyższy zakończyć ten offtop, szczególnie, że się nie znacie, więc teksty w stylu : "opluwali mnie ludzie tacy ja ty" wydają się bardzo żałosne, czego nie życzę sobie w moim temacie.


    Przypominam jedynie, że turniej w piątek, więc jeśli ktoś nie może przybyć prosze o info.

    Pozdr
    Reb