Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez LukeLasko1 Zobacz posta
    Nie za bardzo rozumiem. Przeciez wiadomo, ze gosc z J sprawdzi. Mowisz, ze grasz konserwatywnie, a chcesz ladowac sie w rozdanie, gdzie praktycznie zawsze jestes z tylu? Troszke brak mi tutaj konsekwencji.
    Wszystko zalezy od sytuacji. Nie rob ze mnie turniejowego nita

    Konserwatywnie zagralem rozdanie z mojego watku i czasem po prostu wole zaczekac niz ryzykowac, ale tutaj masz flush drawa z dwoma rywalami we wczesnej fazie turnieju, co daje odpowiednie oddsy i dlatego mysle, ze zagralbym odwazniej.

  2. #12
    po prawie dwoch godzinach to raczej srodkowa faza

  3. #13
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Jak zwykle podaje swoja sugestie co do reki, nie czytajac przed tym opinii Kolegow

    Ja zdecydowalbym sie na takim flopie niemalze automatycznie kontynuowac gre i gralbym cbeta w granicach 1000, a po reraise oponenta i allin kolejnego rowniez zdecydowalbym sie na allin. Nalezy pamietac, ze w wypadku prawdopodobnej reki QJ w innym kolorze grajac tylko z Incision mamy jedynie 36% na zwyciestwo i wowczas pasujemy.

    Mysle, ze nvdc moze miec drawa gorszego od Twojego i dlatego przy takich oddsach i zakladajac, ze Insicion ma reke, o ktorej myslimy, allin jest dobrym posunieciem.

    PZDR

    EDIT: przeczytalem inne posty i juz tlumacze, zeby nie bylo, ze banialuki wypisuje

    Allin jest dobrym zagraniem przy zalozeniach, ktore zaprezentowal Josek, a wiec Incision na waleta, ale nie ma fulla, gdyz nie gralby reraise allin takiego ukladu (choc dobrzy gracze czesto tak robia), a nvdc drawuje. Wtedy uzyskujemy korzystne oddsy do takiego zagrania.
    Takze nie rozumiem braku cbeta, co do zalzenia, pozatym tylko dwa uklady daja fulla na tym boardzie i do tego mysle ze zakres callowanie pf gracza incision jest szerszy niz pocket pary biorac pod uwage pozycje, jakbys C-betowal, i jak to wyliczyl intelowiec bysbyl pewnie skomitowany i mialbys latwa decyzje, no i do tego image agresywny (a to zawsze +EV) :P
    Ostatnio edytowane przez JaysonRR ; 25-03-2009 o 07:53