Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    generalnie przez 90 minut zagralem 5 sposrod 93 rak, raz widzac asa. nagle udalo mi sie wskoczyc na average i przyszlo to rozdanie.

    Full Tilt Poker Game #11197975058: The Fifty-Fifty (83388992), Table 65 - 80/160 - No Limit Hold'em - 23:22:25 ET - 2009/03/17
    Seat 1: Incision (5,065)
    Seat 2: NoNutzNoGlory18 (2,655)
    Seat 3: ScottSharpe (12,045)
    Seat 4: Josek_pl (7,210)
    Seat 5: nvdc6 (4,420)
    Seat 6: biggjohnny (20,625)
    Seat 7: nanQ (5,275)
    Seat 8: C-Donkey (7,945)
    Seat 9: Rynomite19 (915)
    Incision posts the small blind of 80
    NoNutzNoGlory18 posts the big blind of 160
    The button is in seat #9
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to Josek_pl [ ]
    ScottSharpe folds
    Josek_pl raises to 425
    nvdc6 calls 425
    biggjohnny folds
    nanQ folds
    C-Donkey folds
    Rynomite19 folds
    Incision calls 345
    NoNutzNoGlory18 folds
    *** FLOP *** [ ]
    Incision checks
    Josek_pl has 15 seconds left to act
    Josek_pl checks
    nvdc6 has 15 seconds left to act
    nvdc6 bets 960
    Incision has 15 seconds left to act
    Incision raises to 4,640, and is all in
    Josek_pl has 15 seconds left to act
    Josek_pl has requested TIME
    Josek_pl ???


    co robimy? nvdc6 solidny tight, Incision rowniez tight, ale troche slabszy. Ten drugi praktycznie moglby pokazac karty, bo raczej widac ze broni waleta na drawy boardzie - nie widze powodu dla ktorego mialby tak rozegrac full house'a. Zagadka pozostaje dla mnie reka nvdc6. Po dlugim okresie bezkarcia czuje szacunek do ciezko zarobionych zetonow, ale mam bardzo dobry draw i szczerze watpie, ze ktos ma full housa. W turnieju pozostaje 370 osob z ok 1000, sredni stack to 8000.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Easy fold. Przeciw jakiemukolwiek waletowi jestes underdogiem, przeciw fullhousowi drawujesz do 1 outa, kompletnie nie widze sensu angazowac sie w ta reke.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Też pasuję, ale wolałem poczekać na opinię kogoś innego dla bezpieczeństwa.

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ja też tutaj pasuję, nie bardzo widze jak moglbym sie zaladowac na draw w takiej sytuacji. Mozliwe ze juz jestes drawing dead, w koncu nvdc6 moze miec TT czy JTs, co prawda moze ma jakas parke 66-99, ATs i testuje flop, a Incision postawilbym na J8s,J9s,JQ,JK,JA. Nie wiem co mowia oddsy, ale ja taka akcje odpuszczam.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Ja też tutaj pasuję, nie bardzo widze jak moglbym sie zaladowac na draw w takiej sytuacji. Mozliwe ze juz jestes drawing dead, w koncu nvdc6 moze miec TT czy JTs, co prawda moze ma jakas parke 66-99, ATs i testuje flop, a Incision postawilbym na J8s,J9s,JQ,JK,JA. Nie wiem co mowia oddsy, ale ja taka akcje odpuszczam.
    Drawing dead mając RFD? N1

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Heh, no dobra, praktycznie drawing dead ;P

  7. #7
    tak, przeciwko Jx jestem sporym dogiem, ale jesli dolaczy sie 3 gracz, to oddsy bede mial ogromne. szczegolnie to co sie stalo spowodowalo ze zaczalem sie zastanawiac czy nie powinienem callowac. oczywiscie fish mial KJ, ale dostal call od 88.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    123
    Fold, nie ma co liczyć na farta mając całkiem fajny stack. Oczywiście może być i tak że nvdc ma jakieś AT, a Incision pushuje tutaj KQ, ale nie ma co być przesadnym optymistą

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Jak zwykle podaje swoja sugestie co do reki, nie czytajac przed tym opinii Kolegow

    Ja zdecydowalbym sie na takim flopie niemalze automatycznie kontynuowac gre i gralbym cbeta w granicach 1000, a po reraise oponenta i allin kolejnego rowniez zdecydowalbym sie na allin. Nalezy pamietac, ze w wypadku prawdopodobnej reki QJ w innym kolorze grajac tylko z Incision mamy jedynie 36% na zwyciestwo i wowczas pasujemy.

    Mysle, ze nvdc moze miec drawa gorszego od Twojego i dlatego przy takich oddsach i zakladajac, ze Insicion ma reke, o ktorej myslimy, allin jest dobrym posunieciem.

    PZDR

    EDIT: przeczytalem inne posty i juz tlumacze, zeby nie bylo, ze banialuki wypisuje

    Allin jest dobrym zagraniem przy zalozeniach, ktore zaprezentowal Josek, a wiec Incision na waleta, ale nie ma fulla, gdyz nie gralby reraise allin takiego ukladu (choc dobrzy gracze czesto tak robia), a nvdc drawuje. Wtedy uzyskujemy korzystne oddsy do takiego zagrania.
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 18-03-2009 o 21:32

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Nie za bardzo rozumiem. Przeciez wiadomo, ze gosc z J sprawdzi. Mowisz, ze grasz konserwatywnie, a chcesz ladowac sie w rozdanie, gdzie praktycznie zawsze jestes z tylu? Troszke brak mi tutaj konsekwencji.