Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Wykryto atak z preparowaniem pakietów dla pamięci podręcznej DNS
    Nod mi wykrywa czesto takie ataki.
    I jest zawsze kilka w krotkim odstepie czasu:
    3/18/2009 3:28:49 PM Wykryto atak z preparowaniem pakietów dla pamięci podręcznej DNS
    3/18/2009 3:28:45 PM Wykryto atak z preparowaniem pakietów dla pamięci podręcznej DNS
    3/18/2009 3:28:43 PM Wykryto atak z preparowaniem pakietów dla pamięci podręcznej DNS
    3/18/2009 3:28:42 PM Wykryto atak z preparowaniem pakietów dla pamięci podręcznej DNS
    3/18/2009 3:28:41 PM Wykryto atak z preparowaniem pakietów dla pamięci podręcznej DNS
    Moze mi ktos wyjasnic o co to chodzi??
    Cza sie tego bac czy raczej to niegrozne??

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    ja właśnie zainstalowałem to COMODO, i mi wykrył jako "unclassified malware":
    C:\Microgaming\Poker\UnibetpokerMPP\local\zh-tw\Common\CommonRes.dll
    wywalać???

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Kaspersky i Nod32

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Nie powinno sie miec 2 antywirow zainstalowanych z tego co czytalem.

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    ja właśnie zainstalowałem to COMODO, i mi wykrył jako "unclassified malware":
    C:\Microgaming\Poker\UnibetpokerMPP\local\zh-tw\Common\CommonRes.dll
    wywalać???
    Mi Avira też to wykrywa. Generalnie jak widzisz, że coś Ci znajdzie z pokerroomami, to odrzucaj takie powiadomienia. Nod chyba wykrywał wszystko z ipoker i Everesta, Avira z tego co już zauważyłem to wszystko z Microgaming. Wystarczy na czas instalacji wyłączyć ochronę lub klikać non stop na "ignoruj". Jeśli chodzi o COMODO to tu masz porady jak go dobrze ustawić: andgird - opis CIS3.8
    Ps. No dwóch antywirusów na raz to nie Albo jeden albo drugi
    I mam nadzieję, że wyłączyłeś zaporę systemową, też nie mogą obie działać, bo będą komplikacje.
    Ostatnio edytowane przez danielos_87 ; 19-03-2009 o 22:43

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    rowniez polecam COMODO !

    ostatnio widzialem jakis niezalezny ranking antyvirusow comodo zajal 2 miejsce a nod gdzies byl w okolicach konca !

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Nie powinno sie miec 2 antywirow zainstalowanych z tego co czytalem.
    tak tak, wymieniłem dwa które polecam oczywiście należy używać jednego bądź drugiego

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jak wiecie ostatnio miałem przykre doświadczenia z kradzierzą haseł. Tak jak pisałem combofix znalazł mi trojana, ale wg opisu niezbyt niebezpiecznego, więc nadal nie jestem pewien, czy to była droga włamywacza.

    Natomiast faktem jest, że tego trojana nie zgłosił ani Avast, ani Kaspersky.

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    z tego co pamiętam to Avast go nie zatrzymał i nie wykrył, natomiast w chwili ataku nie miałeś Kasperskyego. Najlepiej jak trojan jest blokowany w momencie ataku bo jeśli antywirus go przepuści to już jest problem go znaleźć poprzez skanowanie. Wydaje mi się że Kaspersky zatrzymałby atak. Ja używam tego antywirusa i nie miałem nigdy problemów z wirusami itp. Pojawiały się ataki trojanów z jakiegoś zawirusowanego kompa w sieci ale Kaspersky wszystko blokował.

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Tak było jak mówisz Anatom.

    Na razie mam nowego lapka i Nortona na 60 dni, więc problem odroczony. Za 2 miechy przyjdę znowu po radę

    Pełno w necie jest różnych porównań i rankingów antywirusów, ale na każdym każdy jest na innym miejscu, często nawet czołówka w innym jest daleko, więc trudno w ogóle coś z nich wydedukować.