Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    29
    Gdzie moge znaleźć filmy szkoleniowe dla NL FR prowadzone w języku polskim ewentualnie rosyjskim.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    ooo , nie można podawać stron właśnie zauważyłem i teraz edytuje
    Ostatnio edytowane przez prawyprosty ; 25-03-2009 o 21:06

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    Po polsku chyba niczego nie ma, na unipoker z tego co pamietam jest 1 filmik tomsona.

  4. #4
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Chciałbym się przyłączyć do pytania i je ze swojej strony trochę rozszerzyć.
    1. Gdzie można pobrać filmy, tak żeby nie trzeba się było rejestrować i płacić abonamentu, tzn. zakup filmu "do koszyka" jak w sklepach internetowych, bez wiekszych formalności. Nie musi być po polsku.
    2. Kiedy powinien przyjść moment na naukę z takich filmów.
    Niektórzy mogą oczywiście powiedzieć, że zawsze, ale chyba wiecie o co mi chodzi. Do pewnego momentu oglądanie filmów i szkolenie nie jest raczej konieczne, później chyba jest wskazane. Nie wiem za bardzo kiedy. Tak samo jak ze szkoleniami na żywo. Czy powinno się o tym myśleć gdy idzie źle/dobrze, gra się (już) na pewnych limitach/za długo się siedzi (już) na pewnych limitach. Ma się takie, a nie inne podejście/statystyki ect.
    A może jakoś inaczej to wygląda?

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez Sherrrdog Zobacz posta
    Po polsku chyba niczego nie ma, na unipoker z tego co pamietam jest 1 filmik tomsona.
    Niestety, uni i ps mają raptem kilka filmow na temat FR... szkoda ponieważ w tej chwili takowe mnie interesują (niestety jeszcze nie czuje się na tyle dobrze przygotowany aby wejść na SH). Jeśli mam zapłacić za więdzę na jakimś portalu nie ma sprawy (oby rozsadną )... wiem, że i tak ta inwestycja się zwróci.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Cytat Zamieszczone przez prawyprosty Zobacz posta
    ooo , nie można podawać stron właśnie zauważyłem i teraz edytuje
    do serwisów coachingowych można - niektóre z nich mają przecież swoje wątki

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez adramalech Zobacz posta
    Niestety, uni i ps mają raptem kilka filmow na temat FR... szkoda ponieważ w tej chwili takowe mnie interesują (niestety jeszcze nie czuje się na tyle dobrze przygotowany aby wejść na SH). Jeśli mam zapłacić za więdzę na jakimś portalu nie ma sprawy (oby rozsadną )... wiem, że i tak ta inwestycja się zwróci.
    Your online poker strategy videos. Try free for 7 days. 150$ za pół roku.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    142
    a co myślicie o tej stronce? Free Poker Training | Online Poker Strategy
    nie ma tam jakiejs masy filmów, ale obejrzalem parę i dla początkujących nie są złe, poza tym za friko

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Cytat Zamieszczone przez troll Zobacz posta
    2. Kiedy powinien przyjść moment na naukę z takich filmów.
    Kiedy zaczniesz aspirowac na 100NL i wiecej.

    Cytat Zamieszczone przez troll Zobacz posta
    Czy powinno się o tym myśleć gdy idzie źle/dobrze, gra się (już) na pewnych limitach/za długo się siedzi (już) na pewnych limitach. Ma się takie, a nie inne podejście/statystyki ect.
    A może jakoś inaczej to wygląda?
    To jak Ci idzie to sprawa jakby drugorzedna. Twoim celem jest _ciagle_ rozwijanie umiejetnosci, a poki co filmy coachingowe sa do tego imo najlepsze.
    Im wczesniej zaczniesz tym szybciej zobaczysz efekty.
    Przypominasz mi mnie z czasow 50NL kiedy myslalem 'po co mi poker tracker etc etc jesli i tak wygrywam' - duzy blad, w pokerze edge jest zawsze tak maly ze trzeba zrobic co sie da by go powiekszyc.

    Pzdr

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    polecam przejrzec te stronke
    Poker Training - Poker Training Reviews - Best Poker Training Sites
    rankingi i opis wszystkich wiekszosci stron instruktazowych