Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 225

Wątek: Gry na PS3

  1. #21
    UFC tez mam demo, konkretnie sie prezentuje!

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Zanim mialem ps3 mialem xboxa...
    czemu zamieniacie xboxy na ps3? :P

  3. #23
    Blu-ray to spory argument na +.
    Ja ogolnie malo gram, wiecej ogladam filmow, a jakosc ich jest niesamowita.

    Nie ma sensu dyskutowac co lepsze. Obie konsole maja plusy i minusy.

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    w 2 osoby na PS3 koniecznie gra fight night , teraz juz jest 4ka, podobno z adamkiem. demo widziałem, gra super na 2 osoby , ze znajomym duzo duzo kaski sie przelalo w FN3 (graliśmy o 10-kę dal motywacji) teraz to fifa09 na wieksze sidebety

    a co do fify to rzeczywiscie wyglada zupelnie inaczej niz na komputerach.

    A co do xboxa- to u mnie decydowal pad. ten od ps3 jest lzejszy i po ps ips2 nie moglem sie do tego od x-boxa przezwyczaic,

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez mario.10 Zobacz posta
    czemu zamieniacie xboxy na ps3? :P
    Xboxa mialem by miec duzo FREE gier ;p z neta ;d chwila i moglem grac w kazda gre ale psuł sie bardzo ciagle ROD pozniej w innym Xboxie znowu ROD i poszlo a mialem prawie 60 gier : D kazda wygladala jak oryginal bo kupowalem zielone pudelka i okladki drukowalem

    Pozniej stwierdzilem ze nie bede piracil :P
    Kupilem PS3 rzadko sie psuje , tryb Online jest za darmo a nie jak w Xboxie placic trzeba I stwierdzilem ze jak bede mial PS3 to bede kupowal same oryginaly bo nie ma piratow i mam juz troche ps3 i wiem ze lepsze jest od X`a jednak

    Co do UFC mam demo, dem mam mnostwo zawsze wole sprawdzic gre i jest fajna gierka mozna pograc , Fight Night 4 tez spoko jest ladnie wyglada, ogolnie we wszystkie gry gram z bratem wiec fajnie jest pograc w taki boks czy UFC na 2 osoby

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    I stwierdzilem ze jak bede mial PS3 to bede kupowal same oryginaly bo nie ma piratow

  7. #27
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    To jakie fajne gierki miałeś na xboxa?

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Resident Evil 5 bardzo fajne, zwłaszcza jeśli chce się grać w dwie osoby. Ze strzelanek na dwie osoby polecam także Resistance, ale głównie "jedynkę" bo jest tryb kampanii na dwie osoby.

    Sting

  9. #29
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Wstyd się przyznać ale ja na residencie poległem już na 1 misji, kiedy ten domek atakowali:P Tak samo splinter cella double agent prawie nie ruszyłem (zresztą grałem 5 minut i wywaliłem na półkę).

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Ktos gra w battlefield 1943 ?