Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    132
    Chcialbym sobie kupic sprzecik, ktory pozwolilby mi na sluchanie muzyki (przede wszystkim), a takze ogladanie DVD (od czasu do czasu).
    Pomyslalem, ze rozwiązaniem byloby kino domowe.
    Problem w tym, ze kompletnie sie nie znam na takim sprzecie, a zarowno w sklepie, jak i na allegro jest bardzo duzy wybor.
    Chcialbym przeznaczyc na to nie wiecej niz 1500 zl.
    Z zalozenia przede wszystkim bede sluchal muzyki, wiec duza wage przykladam do glosnikow, a niestety te ktore widzialem w sklepowych zestawach za powyzsza cene sa jakieś takie male i niepozorne.

    Czy ktos z Was ma moze wiedze i moglby polecic/odradzić jakiś konkretny zestaw, albo przynajmniej producenta?

    Tomek

    ps. cholerka cos nie moglem znalezc "Bocznicy" i tu wpisalem...sorry
    Ostatnio edytowane przez TomaszKa ; 17-02-2007 o 16:11

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    moze harman/kardon
    za 1500zl to moze dostaniesz ich pilota

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    132
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    moze harman/kardon
    za 1500zl to moze dostaniesz ich pilota
    hmmm...raczej nie wchodzi w gre ze wzgledu na cene...wolalbym jednak pelny zestaw niz samego pilota

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    za 1500zł to nie oczekuj cudów....

    dorzuć jeszcze tysiaka to jakies kino domowe dla amatorów się znajdzie... głośniki będą przyzwoite i może na jakiś subwoofer starczy....
    za kwotę zbliżoną do tego co chcesz przeznaczyć na sprzęt to najsensowniej wg mnie wygląda taki komplet : http://www.tophifi.pl/promocje/promo...p?promo=1&id=2
    głośniki z tego zestawu nie są jakies porywające ale jak dokupisz sobie do nich subwoofer to jeśli nie masz wielkich wymagań to powinieneś być zadowolony.
    kiedys w auto giełdzie widziałem ogłoszenie gościa który za te pieniądze co kosztuje zestaw z linka to skleci Ci coś trochę lepszego ale ja to mam obawy by takie rzeczy kupować poza sklepem - bez gwarancji.

    chyba że zdecydujesz się kupić sprzęt używany... ale skoro się na tym nie znasz to lepiej nie ryzykuj....
    nie jestem specem od sprzętu a i na ucho mi słoń nadepnął, ale mam za sobą wybieranie kina domowego i trochę się nasłuchałem i naczytałem (kupiłem sobie jakiś magazyn dla audiofili by wiedzieć o czym będzie do mnie mówił sprzedawca w sklepie - i tak wiele nie zrozumiałem)

    PS. jak sobie coś upatrzysz z nowego sprzętu to napisz na pw co to jest a zobaczę za ile Ci będę mógł to załatwić. mam dostęp do hurtowni sprzętu (oprócz yamahy bo tophifi ma wyłączność na polske)

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    www.megamedia.pl

    poszukaj czegos

    ponegocjuj cene

    daj znac czy cos wyszlo

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    Joł.

    Odgrzewam kotleta, bo po co zakladac nowy temat wlasciwie.

    Mniejsza o to.
    Poszukuje stacjonarnego sprzętu audio. Jako kino domowe, i sporadycznie do gier, jako radio, zwykle sluchanie muzyki, najczesciej mp3..
    Mile widziany byłby ampli z Bluetooth, by kabli jak najmniej bylo.
    Pokój w ktorym bedzie to stalo ma mniej wiecej 18m2, wiec jakies mega audiofilskie rozwiązania raczej sensu nie mają, głośniki 2.1. sadze ze wystarczą. Bo znowu, kabli mniej.

    Szukam czegoś podobnego do ONKYO LS- V501 lub JVC NX-F40
    czyli powiedzmy 1,5k-2k plnów.

    Kino domowe Onkyo LS-V501 - porównanie cen w sklepach internetowych
    Kino domowe JVC NX-F40 - opinie, komentarze o produkcie

    Moje pytanie - generalnie, ma ktos cos podobnego? zależy mi na 2.1, jako takim graniu, rozsądnej cenie, i bluetooth przy ampli.
    Jak wlasciwie sprawuje sie bluetooth przy jednostce centralnej, i puszczaniu muzyki z laptopa, czy czegokolwiek co ma tez btooth?