Strona 20 z 23 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 225

Wątek: Gry na PS3

  1. #191
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    FN jest ok 3ke mialem opanowana do perfekcji w 4 ke nie gralem bomnie fifa pochłonęla, a AVP bym pogral po sieci.100 gier lepszych to zalezy co kto lubi, dla niektorych nie ma lepszej gry niz nba a jak ktos nie lubi koszykowki to nawet jej nie ruszy. wiec nie ma co sie napinać. A co do gier na PS3to dla mnie licza sie tylko te co maja multiplayer.A z single to tylko fallout.

  2. #192
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Grałem. Mogę wymienić bez głębszego zastanowienia 100 gier które przebijają ową grę której niby "nic nie przebije".
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    po co tak zdziwiasz,nie lepiej powiedziec wprost ze byla za trudna dla ciebie i ze cie wszyscy lali,taaa 100 lepszych pozycji jasne odrazu 100k
    Majcher ty jak zawsze potrafisz rozbawić Za trudna gra która polega na szybkim wciskaniu przycisków. Może zwyczajnie Indiemu lanie po mordzie nie jest, aż tak bliskie jak tobie i dlatego nie ceni tej gry tak wysoko jak ty. Pomyslałes o tym? Albo inaczej czy tobie kiedykolwiek zdarza się myśleć?

  3. #193
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    weeskacz FAIL! trafiles jak kula w plot, w tej grze nie wciskamy szybko przyciskow, ba! nawet w ogole ich nie wciskamy

    BTW chcesz powiedziec ze alien vs predators to gra rozniaca sie znaczaco od bezmyslnych jak to mowisz mordobic? bo czymze jest szybkie nawalanie sie po ryjach i szybkie strzelanie przeciwnikow po glowach za pomoca pociskow IMO mozna to wrzucic niemal do jednego worka.

  4. #194
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    IMO wszystkie konsolowe gry tak wyglądają Ale akurat majcher mnie rozbawił więc tak napisałem.

    ps. kiedyś gdzieś czytałem o tym, że sony zawiesiło kilka produkcji i nakazało poprawki ponieważ gry miały za trudne zagadki na amerykański rynek lub było w nich za mało akcji Ale taka jest idea konsol maja rozerwać po dniu i nie wymagać myslenia. Nie uważam żeby było cokolwiek w tym złego, po prostu majcher swoim "za trudna" mnie powalił i tyle.

    ps2. to jest ostatni alien w którego grałem i jak widać dosyc dawno to było. A gierka była przednia
    http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2556
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 07-02-2010 o 16:59

  5. #195
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Majcher ty jak zawsze potrafisz rozbawić Za trudna gra która polega na szybkim wciskaniu przycisków. Może zwyczajnie Indiemu lanie po mordzie nie jest, aż tak bliskie jak tobie i dlatego nie ceni tej gry tak wysoko jak ty. Pomyslałes o tym? Albo inaczej czy tobie kiedykolwiek zdarza się myśleć?

    yyyyyyy no na ogol staram sie myslec,ale jeszcze nie zawsze mi sie udaje,choc uwierz mi staram sie jak moge lo ,a tak pozatym panie sowa jak cos nie wiem to nie pisze,FNR 4 jest gra wymagajaca duzu wiekszego pomyslunku i umiejetnosci niz wiekszosc pozycji,ale tak to jest jak sie cos pierdoli nie znajac tematu,choc z jednym sie zgodze ze wiekszosc gier na PS jest nastawione na akcjie,wiekszosc co nie znaczy ze wszystkie

  6. #196
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    .......ale tak to jest jak sie cos pierdoli ...
    Wy cieszcie się, że nie znalazł żadnego związku z Kościołem

  7. #197
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars Zobacz posta
    Wy cieszcie się, że nie znalazł żadnego związku z Kościołem
    Hehe +1

  8. #198
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    dream team w komplecie
    no tak jak jednego ruszają to cała banda odpowiada "w kupie" taki instynkt owej grupy
    bez obaw więcej do tego wątku nie zajrzę

  9. #199
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Pomorze
    Posty
    22
    Zagra ktos dzis wieczorem w demko Aliens vs Predator ?

  10. #200
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    gra ktoś w UFC?