Strona 4 z 23 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 225

Wątek: Gry na PS3

  1. #31
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    No to sem kupił PS3 .
    Wziąłem zestaw w którym był do konsoli dołączony Little Big Planet (btw. - ledwo zobaczyłem nazwę tej gry nim jeszcze wyszła, od razu skojarzyła mi się stara dobra przygodówko-zręcznościówka Little Big Adventure... kojarzy ktoś? bardzo miło wspominam, ale za wiele tam nie zwojowałem bo trudna była), a osobno zakupiłem Guitar Hero: Metallica.

    Ten drugi tytuł tak mnie wciągnął że jeszcze nie zdążyłem pierwszego sprawdzić . Połaziłem trochę po tym Playstation Store i pierwsze wrażenie to że jest super rzecz - możemy ściągać demka, trailery, stare gierki za grosze, addony itp., poza tym download działa w tle itd. Ogólnie pierwsze wrażenia z konsoli jak najbardziej pozytywne... Mam nadzieję że ta Metallica mi się znudzi, bo ściągnąłem póki co demko Killzone 2 i PES09 i nie mogę się za nie zabrać bo napieprzam w kółko Enter Sandman

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Masz konto Polskie na PSN? podaj PSN ID to dodam CIe do friends
    zaloz sobie tez konto na jakies amerykanskie dane na amerykanskim PSN tam masz duzo duzo wiecej gier dodatkow itp
    Tak samo w japonskim

  3. #33
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    Oskarek nowa fife sobie kup jak wyjdzie bo ja bede do MP i FIWC grał to sobie potrenujemy ;]

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Wiem Ja tez bede na MP i FIWC próbował zagrać xD

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    Szkoda, że to az tak sie rozni od gry na PC w Gdansku zapewne nie bedzie konkurencji w listopadzie na elimkach ;]

  6. #36
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    kurde nie wiedziałem że to robi jakąś różnicę, zarejestrowałem konto polskie. user indy_milan. ja czekam na demka fify10 i pesa10, przetestuję które ciekawsze i wtedy sobie któreś kupię .

  7. #37
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    Przeciez nie ma co porownywac FIFA lepsza ;]

  8. #38
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    12
    IMO obie gry sa slabe,FIFA jak zawsze,PES drugi rok z rzędu(nie licząc wersji na PS2).

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Fifa na ps3 i xbox360 jest sto razy lepsza ale na pc i ps2 pes

  10. #40
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    chyba żartujesz Oskarek ... przeciez PES na PC jest marny a juz o trybie onnline szkoda gadac przeciez sam wiesz