Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 74 z 74
  1. #71
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    I to akurat ten watek, po ktorym nie zamienilem z mashem... ANI SLOWA!!!

    Moze w zwiazku z tym zakopiemy toporek z mojej inicjatywy i zapomnimy o czyms, co nie ma wiekszego znaczenia, a powstalo na skutek takich, a nie innych charakterow?

    PZDR

  2. #72
    Jestem początkującym graczem(dlatego i tez wpis w tym odkopanym temacie). Nie rozumiem tak zdecydowanej negacji rąk AA i KK. Z tego co tu większość pisze, wszyscy "pro" rozgrywają takie ręce. Czy tak jest naprawdę? Jeśli ktoś gra all-in to znaczy ze nie ma najmocniejszej pary. Dla mnie kłoci się logiką, ale ja tylko początkujący fish jestem.

  3. #73
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    103
    Witam tez nie mam jakiegos wiekszego doswiadczenia jesli chodzi o turnieje , ale z tego co do tej pory zagralem to wiem ze JJ to zdradziecka reka i tak jak napisal intelowiec dla mnie Fold z racji coina , a mozna jeszcze cos pograc z takim stakiem jaki mu zostal.
    Pozdrawiam .

    PS: Naprawde swietnie sie czyta tego typu dyskusje . Nice One Intelowiec !

  4. #74
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Cytat Zamieszczone przez JasiuZ Zobacz posta
    Jestem początkującym graczem(dlatego i tez wpis w tym odkopanym temacie). Nie rozumiem tak zdecydowanej negacji rąk AA i KK. Z tego co tu większość pisze, wszyscy "pro" rozgrywają takie ręce. Czy tak jest naprawdę? Jeśli ktoś gra all-in to znaczy ze nie ma najmocniejszej pary. Dla mnie kłoci się logiką, ale ja tylko początkujący fish jestem.
    No AA i KK to rzeczywiście niezłe ręce, myślę że rzeczywiście większość pro je gra. Ale tutaj są mniej prawdopodobne (osobiście też tak uważam) dlatego że przeciętny gracz raczej podbiłby tutaj normalnie i wrzucił stack na dowolnym flopie żeby zmniejszyć fold equity (które mu jest niepotrzebne przy tak mocnej ręce) jednocześnie zwiększając pulę.