Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 74
  1. #41
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Sorry Woland, ale wiekszej bredni dawno nie czytalem: "Intelowiec obserwując stolik uważa, że jest w stanie się podwoić w ciągu kilku okrążeń z prawdopodobieństwem powiedzmy 60%".

    - zalozyc podwojenie w ciagu kilku okrazen z prawdopodobienstwem 60%? WTF... Jakby takie zalozenia sie sprawdzaly to mialbys ROI rzedu kilku tysiecy %. Jak wymysliles to 60%... To czysta herezja...


    Moim zdaniem nie mamy tutaj 55% czy 52%, tylko wiecej, bo tak naprawde praktycznie NIGDY nie zobaczymy tutaj AA czy KK, nawet QQ niezwykle rzadko, a baardzo wielu zagra tak TT, 99, 88, a nawet 77. Dla mnie takie zagranie to automatyczyczne obstawienie przeciwnika na AK albo na middle pair (nieznany przeciwnik), dlatego snap call i w najgorszym przypadku coin.

  2. #42
    Zgadzam sie z Luke. Pozatym chcialem powiedziec ze slyszalem kiedys wypowiedz jednego z bardziej znanych graczy mtt na necie Justina WPthero Rollo ktory to mowil o braniu marginalnych -ev spotow w turniejach liczac na to ze pozniej skillem nadrobi stracone tutaj chipsy. Chodzilo natomiast o to ze bral te marginalne spoty by sie zbudowac do staka giganta bo na takim swietnie gral i tam sobie potem korzystal.Branie -cev spota zeby utrzymac i tak niespecjalny stak w turnieju gdzie struktura jest ostra trzeba co jakis czas byc top3 zeby sie nie storbic jest bledem.

    Moim zdaniem Intelowcu nikt z tego forum nie jest i jeszcze przez jakis czas nie bedzie graczem mtt swiatowego formatu dlatego kazda krytyke trzeba rozsadnie przeanalizowac. Moim zdaniem mozliwe ze z uwagi na to ze nie bierzesz takich spotow( bo nie lubisz +ev flipow itp) tracisz sporo value i jest to jakis blad ktory mozna wyeliminowac by twoje roi z przyzwoitego wskoczylo na fantastyczne.

  3. #43
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Dla mnie brak klasy to mowienie koledze po fachu, ze ma podstawowe braki. Bardzo mnie to zabolalo i przykro mi sie zrobilo.
    LOL. Człowieku masz wielkie braki. Tworzysz tematy, w których w większości nawet nie czytając pytania ma się odpowiedź. A wywlekanie rozmów z GG to już kolejna porażka -> nie dość, że mash chciał Ci pomóc to jeszcze masz czelność robić takie rzeczy. Nie potrafisz przyjąć dawki krytyki: duma? a może głupota. Who cares. Jednak jeżeli dalej sie będziesz tak zachowywał to wiele nie zdziałasz.

  4. #44
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Intelowiec obserwując stolik uważa, że jest w stanie się podwoić w ciągu kilku okrążeń z prawdopodobieństwem powiedzmy 60%, to call jest nadal ev+?


    Rozjebało mi serce

  5. #45
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    hmm, chyba tylko ja zrozumialem to pytanie Wolanda jako czysto teoretyczne ..., tzn. czy dane rozdanie, ktore jest ev+, moze w szerszym spojrzeniu na gre stac się ev- , co prawda nie jestem mocny w teorii (zreszta w praktyce tez), ale imho jest to mozliwe.

  6. #46
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Jeśli bijemy na głowę zakres przeciwnika to nigdy nie będzie -ev
    Wąskim czy szerokim spojrzeniu.
    Można czekać na lepsza sytuacje, ale czasem się jej po prostu nie doczekamy.

  7. #47
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez LukeLasko1 Zobacz posta
    bo tak naprawde praktycznie NIGDY nie zobaczymy tutaj AA czy KK, nawet QQ niezwykle rzadko
    Ciekawi mnie dlaczego tak sądzisz ponieważ tak się zastanawiam czy to ze mną jest coś nie w porządku czy po prostu większość graczy turniejowych to zwykłe donki. Bo dla mnie jednak dosyć oczywistym jest że jeśli open-pushuję w tej sytuacji 77 albo AK to open-pushuję też AA.

    Cytat Zamieszczone przez czaki Zobacz posta
    Pozatym chcialem powiedziec ze slyszalem kiedys wypowiedz jednego z bardziej znanych graczy mtt na necie Justina WPthero Rollo ktory to mowil o braniu marginalnych -ev spotow w turniejach liczac na to ze pozniej skillem nadrobi stracone tutaj chipsy.
    O ile pamiętam, to Mizrachi stosuję taką strategię aby nabudować się na początku turnieju i w późniejszych fazach wykazać się skillem. Podejrzewam, że ten koleżka miał na myśli to samo.

    jdx

  8. #48
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    @jdx:
    Na podstawie swoich doswiadczen z ponad 2500 turniejow i na podstawie obserwacji innych graczy w czasie ogladania gry top prosow.

    Swoja droga moge sie zalozyc, ze Mizrachi zrobilby tutaj calla. Majac 20bb shaundeeb, JohnnyBax, AJKHoosier, Below, czy Gbro780 robia tez robia tutaj zawsze calla przeciwko nieznanemu przeciwnikowi.

  9. #49
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Eh, przydalaby sie nam na forum jakis shaundeeb roztrzygajacy takie spory

  10. #50
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    No niestety Stanko ma bana