Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 74
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Snap Call, result oriented + personalne ataki na kogos, kto sie z toba nie zgadza.
    Ostatnio edytowane przez LukeLasko1 ; 16-03-2009 o 19:07

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Pewnie taki charakter Polakow, ze zamiast cieszyc sie z czyjejs wygranej, beda dopierdalac do pieca.
    Nie przesadzaj. Ja tam się cieszę jak mi ktoś wytyka braki

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez LukeLasko1 Zobacz posta
    Snap Call, result oriented + personalne ataki na kogos, kto sie z toba nie zgadza.
    Nie zgadzac sie, a pisac na GG, ze dziwi go, iz mimo podstawowych brakow mam przyzwoite ROI, to troche roznica. Jesli ja bym sie nie zgadzal, napisalbym troszke inaczej. A kim jest mash, zeby byc upowaznionym do pisania mi czegos takiego? Prosze cie...

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    To nie dyskutujmy tutaj oderwanych od tematu spraw - albo wszystko zalatwiajcie miedzy soba na gg, albo w temacie - bo tak wychodza niejasne sytuacje, nie mam racji?

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    przeciez Mash Ci pogratulowal w odpowiednim do tego watku a to ze skrytykowal Twoja decyzje mial do tego prawo (bo chyba do tego jest ten watek by wypowiadac sie na temat rozdania). Kazda osoba powiedziala ze zle zagrales i nie swiadczy fakt ze dotarles wysoko w tym turnieju ze twoje zagranie bylo prawidlowe. Bo nie wiesz co koles mial i nie wiesz jak by sie potoczylo rozdanie... a jakbys wygral z nim to bys pozneij napsal ze dzieki temu wygrales turniej ??

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Wiele osob sklanialo sie do calla i jest to jak najbardziej uzasadnione, ale nikt oprocz masha nie napisal, ze to bylo zle zagranie. Bo to nie bylo zle zagranie, tylko po prostu troszeczke defensywne, wynikajace z braku szczescia w ostatnich kilkunastu dniach i obawy przed przegraniem kolejnego flipa i odpadnieciem z turnieju.

    Jestem sklonny przyznac, ze call-jak najbardziej, ale nie sadze, zeby fold w tym momencie byl moim brakiem.

    Nie mam nic do masha i nie zalatwiam tu prywatnych spraw-po prostu stwierdzilem, ze warto podzielic sie na forum tym, co mi napisal na GG, gdyz nie mam tajemnic i zawsze przyjmuje konstruktywna (powtorze: KONSTRUKTYWNA) krytyke

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Mi tam daleko do waszego poziomu, ale skoro to jest takie EASY Intelowiec, to po co zakładać wątek ?
    Bo wiedzialem, ze moje easy w tym momencie nie musi byc easy dla innych graczy, i dobrze pomyslalem, bo watek sie rozwinal

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    dla mnie to jest "naturalne":

    EASY CALL

    Twoj stack nie jest duzy, jak na ta faze turnieju,
    On mogl zagrac to prawie ze wszystkim, nie znasz go przeciez
    ale
    szanuje Twoje fold
    z tym ze zawsze fold w takiej sytuacji uznalbym za strate

    i teraz rzecz ciekawa, w rzeczywistosci takie cos (podobne) zdarza mi sie czesto, i gram to bardzo roznie, obrazowo 4xcall 1xfold - mniej wiecej nie licze dokladnie zalezy chyba od nastroju i nastawienia na dany turniej no i zeby nie byc zbyt czytelnym
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 16-03-2009 o 20:06

  9. #29
    Zamieszczajac takie rozdanie na 2+2 dostaloby sie 11 odpowiedzi snap call pump fist call +1 +1 a nastepnie ktos zglosilby zeby zamknac watek z uwagi na fakt ze tu nawet nie ma o czym dyskutowac.
    Rozwazmy range goscia rozsadnym zdaje sie 88-qq ak aq mamy 60% wiec izi izi ale call. A moze obawiales sie callnac na 57%(ak aq) co tez jest oczywistym bledem. Rozumiem ze mozna tu rozwazac fold jesli jakis duzy money jump czy cos sie pojawia i maszyna do analizy jest icm ale tutaj i mean comon. Izi call +1 dla masha.

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    O wiele latwiej w tej fazie jest zbudowac stacka, grajac bez showdownow i stwierdzilem po prostu, ze jeszcze zaczekam. 57% jest dobre, jesli grasz z shortem za 1/4, 1/3 stacka itp. Jesli masz postawic na szale turniej zgadzajac sie na coinflipa, to na to jeszcze bylo wg mnie troche za wczesnie, ale ja gram dosc konserwatywnie, wiec moje zdanie nie musi byc dla nikogo wykladnia i szanuje zdanie innych, choc wypowiedziane w kulturalny i malo obrazajacy druga osobe sposob.

    Zamykam sie w tym watku-wszystko, co mialem do powiedzenia, juz powiedzialem i wiecej nie napisze.