Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 74
  1. #11
    ja rowniez daje call. 19BB to nie czas na foldowanie JJ do raisa niezaleznie od tego co gosc pokazal. Zakres random przeciwnika bedzie tutaj miazdzony przez JJ. oczywiscie w ten zakres wchodza tez mocniejsze rece, bo kazdy ma prawo dostac karte, ale wtedy to po prostu pech, a i tak nie jestes dead.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    A wiec Panowie-na nieznanego przeciwnika dla mnie to byl EASY FOLD

    Moj stack byl relatywnie duzy w porownaniu z innymi, bylem chyba na 17 czy 18 pozycji i nie zamierzalem ryzykowac turnieju, znajdujac u przeciwnika wyzsza pare, badz tez grac glupiego flipa za wszystko nawet z AQ!

    Mam na tyle umiejetnosci w grze w finalowej fazie turnieju, ze potrafie zbudowac stacka bez showdownow i nawet dlugo sie nie zastanawialem, i powiem szczerze, ze jestem niesamowicie zdziwiony Waszymi decyzjami

    Kilka rak pozniej dostalem QQ, podbilem, gosc znow zraisowal allin, ja zdecydowalem callnac, gdyz juz nie mialem czasu na zastanawianie sie, i pokazal AKs. Na szczescie wygralem flipa, co pozwolilo mi odzyc w turnieju i w konsekwencji pozniej dojsc wysoko. QQ to jednak dla mnie nie JJ, choc i tak dlugo zastanawialem sie nad callem.

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Miałeś 23xbb (nie, to nie jest duży stack) i postanowiłeś spasować JJ do single raise'a? Sorry Intelowiec ale banialuki jakie ostatnio wypisujesz w wątkach po prostu mnie mierżą Masz w NAJGORSZYM wypadku flipa i po prostu pasujesz, słabo, słabo.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Mi tam daleko do waszego poziomu, ale skoro to jest takie EASY Intelowiec, to po co zakładać wątek ?

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Dziwna decyzjs z tym easy foldem...
    Jak już pisałem gracz nie pushnąłby z AA/KK, tylko próbował rozegrać. Mógł tak zagrać z niższą parą. Trochę to pasuje do TT.
    Pytanie czy rozegrałby tak QQ. W coinflipach z AK/AQ jesteś zawsze troszkę do przodu. Możesz nieźle powiększyć swój stack już w tym momencie.

    easy call

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    imo ma AK, moze AQ tak wiec na jakies 80% masz COINA, pytanie czy chcesz ryzykwoac czy nie

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez deleo Zobacz posta
    imo ma AK, moze AQ tak wiec na jakies 80% masz COINA, pytanie czy chcesz ryzykwoac czy nie
    jak mozna kogos obstawiac na jedna reke po single raise PF? mozna powiedziec jaki mial zakres, a takie strzelanie to jak wrozenie z fusow. jest wiele rak z ktorymi gosc by to zrobil.

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez Josek Zobacz posta
    jak mozna kogos obstawiac na jedna reke po single raise PF? mozna powiedziec jaki mial zakres, a takie strzelanie to jak wrozenie z fusow. jest wiele rak z ktorymi gosc by to zrobil.
    +1, w końcu ktoś to rozumie

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Mash-nie musisz pisac mi na GG o Twoim zdaniem moich podstawowych brakach-mozesz smialo na forum

    Jak chcesz to calluj-kazdy ma swoj styl gry. Ja spasowalem, a skoro doszedlem wysoko, to znaczy, ze byla to dobra decyzja. Jeszcze moim zdaniem nie byl czas na coinflipa i jesli jest to podstawowy brak, to spoko

    Ogladalem sporo Twoich turniejow i tez nie jestes doskonaly (bardzo szybko tiltujesz i robisz pozniej tragiczne zagrania), wiec z Twoich ust mowa o czyichs brakach, to troche, jakby przyganial kociol garnkowi.

    Pewnie taki charakter Polakow, ze zamiast cieszyc sie z czyjejs wygranej, beda dopierdalac do pieca.

    Oczywiscie no offence z mojej strony, tylko mi sie przykro zrobilo, ze zawsze ktos szuka negatywow, nie potrafiac docenic czyjejs gry... Mozesz miec inne zdanie, ale to nie znaczy do cholery, ze ja mam braki! Tak, jakbys Ty byl guru
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 16-03-2009 o 18:52

  10. #20
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    ja calluje te JJ gdzies po 2 sekundowym namysle