Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Witam.
    Czy możecie tutaj napisać coś więcej o organizacji freerolli live Everestu, satelit do mistrzostw Polski, które mają się odbyć w Krakowie 27 i 28 marca?
    Bo wybiera się grupka ze Śląska i przydało by się szersze info, typu gdzie i o której
    i czy będą stoliki cashowe albo jakieś SNG z niskim wpisowym dla graczy odpadających jak to było w Sosnowcu.

    Pozdrawiam

  2. #2
    na razie ze strony everest żadnych szczegółowych informacji :/

  3. #3
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Turnieje są w Krakowie w dniach 26 i 27 marca. Szczegółowe info otrzymuje każdy zarejestrowany gracz pocztą elektroniczną. Gra się w dwóch turach: o 12.30 i 15.30. Finał 19.30.
    Miejsce gry:
    - czwartek "Sportspub" ul.Grodzka
    - piątek "Sportspub" ul.29 listopada
    Info takie otrzymuje każdy, zapisany do turnieju gracz

  4. #4
    Mam nadzieje, że będzie zakaz palenia

  5. #5
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    No way man!

  6. #6
    hej jest moze jakis kontakt telefoniczny do supportu everestu? czy tylko drogą mailową, bo wysłałem zapytanie a odpowiedzi brak

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3
    Coś jest nie tak... nie dostałem maila z info o turnieju w ogole;/ Jeżeli te informacje powyzej sa prawdziwe to Everest cudownie ustalił godziny... Ludzie w pracy, w szkole a tu o 12.30 turniej... życ nie umierac a wlasnie, dostał ktoś maila?

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    11
    ja tez do tej pory nie dostałem maila i widzę, że godziny turnieju to kpina. Jeszcze na zapowiadany start o 16. GMT byłbym w stanie się urwać z pracy, ale na 12.30???? Pewnie zrobili 2 tury bo dużo chętnych, ale z powodu godzin połowa nie przyjdzie i takie błędne koło.. Jeszcze brak info na 2 dni przed grą... I cały mój entuzjazm do tych satelit opadł... Szkoda, gl tym, co będą mogli si pojawić
    Ostatnio edytowane przez kees0r ; 24-03-2009 o 21:14

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    11
    no, dostałem maila wczoraj o 23.55... doba przed turniejem, że trzeba stawić się o 12.30... i może być tak, że wylosuję miejsce na grę o 15.30. Nie wiem, jestem załamany idiotycznością godziny startu turnieju. To sie powinno nazywać eliminacje dla studentów.

    Żeby brac wolne z pracy na freeroll który daje 2 miejsca do turnieju, jeszcze na głowę nie upadłem... No nic, ponownie GL dla obecnych...

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Libiąż\Kraków
    Posty
    11
    Witam. Jak po tych eliminacjach w Krakowie? pochwalcie sie kto jedzie do Warszawy bo ja sie zalapalem z kwalifikacji on line i jestem ciekaw z kim przyjdzie grac w finale