Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    Zawód pokerzysta

    Bardzo ciekawy i fajny artykuł imo. Konkretny, rzeczowy, jeden z lepszych jaki czytałem. Polecam
    Ostatnio edytowane przez zuber ; 13-03-2009 o 13:02

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Fajnie tylko po co mu 30 calowy monitor do grania 4 stołów naraz ?
    I to ze w jednym turnieju można wygrać "nawet" 2,5k$ to chyba odjeli dwa zera
    Dobre też jest "Czy 19-letnia pulchna Norweżka Annette Oberstadt ..."
    Ostatnio edytowane przez totoryl ; 13-03-2009 o 12:33

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Zgadzam się z zuberem to jeden z najlepszych i najbardziej obiektywnych arytkułów jakie czytałem. Nikt nie piszę o respiratorach i oczach przywykłych do dymu. Czuje że dowód na normalizację sytuacji pokera w Polsce.

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez DuzySlon Zobacz posta
    Zgadzam się z zuberem to jeden z najlepszych i najbardziej obiektywnych arytkułów jakie czytałem. Nikt nie piszę o respiratorach i oczach przywykłych do dymu. Czuje że dowód na normalizację sytuacji pokera w Polsce.
    nikt też nie pisze, że żeby pan Grzegorz wygrał swoje kilka tysięcy, ktoś musi je przegrać.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    to chyba oczywiste?

  6. #6
    nikt tez nie pisze ze caly czas wygrywa

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    a co do legalnosci, wszyscy tego chca, tylko pytanie, jaka stawke byliby sklonni zaplacic?

    Nie mowiac juz w oparciu o co mialby ten dochod byc ustalany

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    naprawde b. dobry artykuł, i szczerze mowiac mocno sie zdzwiłem jak go dzisiaj zobaczylem rano w wyborczej, oby wiecej takich!

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    a co do legalnosci, wszyscy tego chca, tylko pytanie, jaka stawke byliby sklonni zaplacic?
    Tak jak przedsiębiorcy rozliczający się podatkiem liniowym: 19% od dochodu (wygrane minus przegrane minus pozostałe koszty). Z możliwością wliczenia w koszty wszelkich wydatków związanych z osiąganymi przychodami (przeloty, hotele, komputer, itd) - tak jak każdy inny przedsiębiorca.

    Osobną kwestią, w której rozważanie nawet nie mam zamiaru dać się wciągać, jest to w jaki sposób ten dochód obliczyć/udokumentować .

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez dhaetr_tech Zobacz posta
    nikt też nie pisze, że żeby pan Grzegorz wygrał swoje kilka tysięcy, ktoś musi je przegrać.
    Moim zdaniem to co jest napisane na koniec artykolu wlasnie o tym swiadczy, mianowicie, ze tylko 7% graczy wygrywa regularnie w pokera.