Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    tarnobrzeg
    Posty
    208
    Dokładnie tak jak napisaliście,np życie w moim miescie jest stosunkowo tanie,wiec wystarczy ugrac ok 300$ przez miesiac co nie jest czyms niemożliwym.Mamy wtedy drugą pensje,ale jednak praca to podstawa.

  2. #12
    Nie bardzo rozumiem rozmowy na ten temat, nie tylko na tym forum bo czasem w necie sa rozmowy na ten temat w innych zawodach.
    Panowie, profesjonalista to osoba ktora utrzymuje sie z profesji, ktora wykonuje. Koniec kropka.
    Co za roznica na jakich stawkach gra? jak grasz 8h dziennie 5 dni w tygodniu na 8 stolikach 2/4 LIMIT i wyciagasz 40$/h, zabierasz rodzine dwa razy w roku na wakacje, oplacasz ubezpieczenia zdrowotne i inne to chyba jasne ze jestes profesjonalista i stawki maja tutaj malo do gadania.
    (przyklad wziety z http://www.flopturnriver.com/Lessons-Rafe-Furst.html)

    a rozgraniczenia na pro, semi-pro, quatter-pro, weekend-pro, holliday-pro czy innego rodzaju wariacje sa moim zdaniem poprostu glupie.

    no offence & peace

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Cytat Zamieszczone przez dehumanizer
    Nie bardzo rozumiem rozmowy na ten temat, nie tylko na tym forum bo czasem w necie sa rozmowy na ten temat w innych zawodach.
    Panowie, profesjonalista to osoba ktora utrzymuje sie z profesji, ktora wykonuje. Koniec kropka.
    Co za roznica na jakich stawkach gra? jak grasz 8h dziennie 5 dni w tygodniu na 8 stolikach 2/4 LIMIT i wyciagasz 40$/h, zabierasz rodzine dwa razy w roku na wakacje, oplacasz ubezpieczenia zdrowotne i inne to chyba jasne ze jestes profesjonalista i stawki maja tutaj malo do gadania.
    (przyklad wziety z http://www.flopturnriver.com/Lessons-Rafe-Furst.html)

    a rozgraniczenia na pro, semi-pro, quatter-pro, weekend-pro, holliday-pro czy innego rodzaju wariacje sa moim zdaniem poprostu glupie.

    no offence & peace
    Jezeli nie bardzo rozumiesz rozmowy na ten temat czy jej ewentualnej celowosci to to wskaze, iz ma ona sens chociazby po to aby ktos zainteresowany mogl dotrzec do artykulu jaki podales w zamieszczonym przez Ciebie linku. Tam zawarty jest jakis punkt widzenia, byc moze rzucajacy dla niektorych z forum inny niz dotychczas kat patrzenia na ta tematyke....no i w koncu to forum dyskusyjne a o ile pamietam nie byl ten temat zbytnio poruszany.
    Jak masz jeszcze pdodobne linki to dorzuc.

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez Yoshin
    Jezeli nie bardzo rozumiesz rozmowy na ten temat czy jej ewentualnej celowosci to to wskaze, iz ma ona sens chociazby po to aby ktos zainteresowany mogl dotrzec do artykulu jaki podales w zamieszczonym przez Ciebie linku. Tam zawarty jest jakis punkt widzenia, byc moze rzucajacy dla niektorych z forum inny niz dotychczas kat patrzenia na ta tematyke....no i w koncu to forum dyskusyjne a o ile pamietam nie byl ten temat zbytnio poruszany.
    Jak masz jeszcze pdodobne linki to dorzuc.
    sorki, faktycznie przeczytalem jeszcze raz i mozna bylo odniesc nieprzyjemne wrazenie na temat tego co napisalem... chodzilo mi bardziej o to ze takie dyskusje byly juz prowadzone na tym forum i dyskusja ta powrocila po praz kolejny jak bumerang. Tak jak dyskusja o graniu srednich parek, czy niekonczace sie dyskusje o wyplatach netellera. Wiem ze to jest forum dyskusyjne i kazdy moze dyskutowac na kazdy temat byleby pasowal do tematyki forum, ale te tematy byly poruszane na tym forum i to sie robi troche meczace (przynajmnije dla mnie) poruszanie ich ponownie. Takie moje dwa grosze do dyskusji.

    Zeby nie bylo ze nic nie wnosze do tematu to ponizej link do arta, moze kogos zainteresuje.
    http://www.flopturnriver.com/Want-To...er-Player.html

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Jasne, zgadzam sie, ja tez nie lubie wiecznie wyciaganych tematow tysiace razy przerabianych chocby jak temat netellera. Niemniej obserwuje to forum codziennie odkad do niego dolaczylem a bylo to juz jakis czas temu i nie przypominam sobie tego tematu. Nie przecze, ze byl glowy sobie uciac nie dam, w takim wypadku mi umknal, ale jezeli byl to z cala pewnoscia trudno go porownac swa czestotliwoscia do tematu netellera.
    Istnieje rowniez mozliwosc, ze spotkales sie z tym tematem na innych forach i przez to wydaje Ci sie taki oklepany.
    Dzieki za linka.

    Sprobuje poszukac w archiwach czy faktycznie sie cos pojawilo i czy w takim ujeciu o jakie mi chodzilo.

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    tarnobrzeg
    Posty
    208
    Nawet jeżeli był poruszany i temat ten kogoś z was nie interesuje,to zapraszam do setki innych topikow,tam możecie wyrazic zdanie na tematy was interesujące.

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez Yoshin
    Istnieje rowniez mozliwosc, ze spotkales sie z tym tematem na innych forach i przez to wydaje Ci sie taki oklepany.
    Moze i tak bylo, zwlaszcza ze mam wrazenie ze ten temat jest poruszany wszedzie i zawsze. No ale luz, troche przesadzilem wiec sory.

    Rada Quintana jak najbardziej na miejscu

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1
    Życie poza Warszawą w Polsce tanie?

    To zapraszam do Wrocławia, zobaczymy na jak długo wystarczy kasy - mieszkania, opłaty i żarcie czyli podtsawy mamy tak drogie jak stolica, a zarobki sporo mniejsze!

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Cytat Zamieszczone przez fuki1985 Zobacz posta
    Życie poza Warszawą w Polsce tanie?

    To zapraszam do Wrocławia, zobaczymy na jak długo wystarczy kasy - mieszkania, opłaty i żarcie czyli podtsawy mamy tak drogie jak stolica, a zarobki sporo mniejsze!

    Oj wy biedni, wychodzi że Wrocław to najgorsze do mieszkania miasto pod kątem ekonimicznym. A my w Toruniu mamy jeszcze drożej niż w Nowym Jorku a zarabiamy mniej niż Chińczycy na prowincji. No, ale ulga mam gorzej niż inni, ale dobrze.To bardzo wązna kwestia

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez Quintana Zobacz posta
    Dokładnie tak jak napisaliście,np życie w moim miescie jest stosunkowo tanie,wiec wystarczy ugrac ok 300$ przez miesiac co nie jest czyms niemożliwym.Mamy wtedy drugą pensje,ale jednak praca to podstawa.
    lol, starczy Ci 1k zl [optymistcznie] miesiecznie? toz kawalerka wiecej kosztuje ...