Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    witam,

    gram w tym roomie od 3 lat. mam do niego senstyment bo tam zaczynalem na slynnych shastach. przez ostatni rok moj zaplacony rake jest 6cyfrowy.

    ostatnio widze, ze room, mowiac lagodnie, nie dba o swoich klientow wcale. wprowadziliscie "superprzejrzysty" VSC majac nadzieje ze jak troche zamotacie to nikt sie nie polapie (tą "promocje" juz wszyscy odpowiednio skomentowali).

    kilka dni temu dostalem maila z "superoferta". mam wyrobic 30k SP zeby dostac marne 750$ (dodatkowo zamotaliscie ze dostane "dodatkowe" bonusy, ktore i tak sa dostepne w death zone). czyli krotko mowiac mam wygenerowac na SH rake okolo 10k$ zeby dostac ta smieszna kwote. ile to jest % rakebacku?

    myslicie ze jestesmy idiotami niepotrafiacymi liczyc?

    sentymenty sie skonczyly. mam nadzieje ze zalezy wam na raku jaki generuje, wiec jezeli nie dostane na priva SENSOWNEJ oferty, to od przyszlego miesiaca moje przygoda z tym roomem sie konczy.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    i to mi sie podoba jak sie ma argumenty to mozna stawiac ostre wymagania szkoda tylko ze znajac zycie to nie wyciagniesz zbyt wiele bo jednak "sila w kupie" i jesli to bedzie pojedynczy wypadek to mocniej ich to nie ruszy. ale powodzenia

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Zgadzam się że Bonusy na Everest to kupa, choć musze przyznać że niedawno zacząłem tam grać (żeby wyrobić bonus od pierwszej wpłaty) i bonus od pierwszej wpłaty wynosił 200$, do tego dostałem bonus 50$ i po uwonieniu tych bonusów skończyłem grać. Rakeback mi wyszedł... 94% Co prawda znowu dali mi bonus 75$ do wyrobienia ale na znacznie gorszych warunkach i olewam to. Tak więc narazie była rewelacja ale to już sie skończyło i teraz bedzie kupa. Dodam że grałem głównie FR.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    Odejdzie troche graczy co robia po pare k rake to moze cos sie zmieni:>

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    witam,
    od dawna nie gram już na EVP ale czasem dostane jakiś bonus na zachętę. Dostałem takowy i dzisiaj:

    "Aby pomóc ci w osiągnięciu Base Camp, nagrodziliśmy cię 50$ bonusem, który otrzymasz po zebraniu 500 Punktów Summit. Jeśli zarobisz 500 Punktów Summit do 28 Luty [podkreślenie moje], zostaniesz zarejestrowany w Base Camp."


  6. #6
    Tak się składa, że i ja tutaj gram od jakiegoś czasu i na początku z promocjami było super, też miałem 50$ za tylko 500pkt...teraz dostałem 75$, ale już punktów mam zrobić 3000! To przecież aż żal dupę ściska :] Jednak poziom tamtejszych graczy jest...no naprawdę aż brak mi słów i ciężko stamtąd odejść z tego powodu. Ja też właśnie tu zaczynałem na shastach

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    7
    dołączam się do chóru niezadowolonych.
    wartość SP w bonusach maleje zastraszająco szybko a i wyrobienie kosmicznych 10k SP (bonus 250$) jest dla mnie nie do osiągnięcia...
    żeby choć po kawałku były uwalniane, ale nie, trzeba całość a i to nie w pełnym miesiącu a zazwyczaj w niecałe 20 dni.

    ale z drugiej strony podoba mi się vip club - choć nie liczyłem na ile jest "opłacalny"... może i nie ma się z czego cieszyć?

    a gram prawie od początku istnienia Everestu i sentyment mam ogromny - pierwsze 10$ ustukałem na Shasta

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    109
    Ciekawe którego pokerumka jestescie w tej chwili fanami robiąc EV taką antyreklamę - ale antyreklama jest też reklamą " Kurde może jednak sprawdzić czy nie kłamią" tak więc zostawcie ten śmieszny spam i nie zaśmiecajcie forum.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Haha! Wprowadzili sklep! Nie sądziłem, że do tego dojdzie na przestrzeni najbliższych lat i wydałem ostatnio sporo punkcików na turnieje .

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    70
    Sklep sklepem, ale jakie kosmiczne ceny.