Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Myślę, że naprawdę dobry i warty polecenia dla początkujących


    Pokerportal - Poker News - pokerowe wiadomości - Brać na celownik
    Ostatnio edytowane przez masaker ; 13-03-2009 o 08:26

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Z wlasnego doswiadczenia powiem tak, że staram sie zawsze szukac jakiegos slabego graczy przy stole. I w miare mozliwosci wlasnie na nim ugrywac zetony na poczatku lub w srodkowej fazie turka. Trzeba przy tym byc bardzo ostroznym i wiedziec kiedy stawiac opor przciwnikowi a kiedy poporstu odpuscic, zeby ie pozegnac sie z turkiem.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Tak tylko czasami na słabego gracza poluje kilku zawodników i jest już cięzko, bo musisz walczyć z ich squeezami, izolacjami itd.

  4. #4
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Tak tylko czasami na słabego gracza poluje kilku zawodników i jest już cięzko, bo musisz walczyć z ich squeezami, izolacjami itd.

    Szczerze mówiąc wydaje mi się, że właśnie gracze za mało graja na słabych graczy,a przynajmniej nie widzę tego tak często jak bym się spodziewał

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Dokladnie tak jak masaker pisze. Nie wydaje mi sie zeby az tak wszyscy polowali n slbszych od siebie

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Wedlug mnie artykul tendencyjny.

    Gosc napisal to, co jest ABC niezlego turniejowca i o czym pisac nie trzeba, posilkujac sie przykladami, ktore sa az nadto logiczne, i wcale nie wymaga to rozleglej wiedzy pokerowej, zeby wykorzystac czyjas slabosc w ten sposob

    Polecam do przeczytania poczatkujacym graczom, a wszystkim od poziomu srednio zaawansowanego radze nie zagladac, bo to po prostu strata czasu.

    PZDR

  7. #7
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Polecam do przeczytania poczatkujacym graczom, a wszystkim od poziomu srednio zaawansowanego radze nie zagladac, bo to po prostu strata czasu.
    No głownie do początkujących, ale widziałem średnio zaawansowanych co nie do końca zdawali sobie z tego sprawę.

    Poza tym jest krótki na 3-5 minut czytania wiec chya nie aż tak wielka strata czasu

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Pewnie, ze tak.
    Nie skrytykowalem samego w sobie artykulu, ale spodziewalem sie czegos wiecej

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    ja rowniez nie wyczytalem tutaj zadnych rewelacyjnych nowosci czego by juz ktos wczesniej dawno dawno temu nie odkryl

  10. #10
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    no to może trochę zmienię pierwszy post