Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: awaria ?

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    20
    Dzisiaj kolo 21 soft paradise zaczal mi wariowac , zaczelo sie znikanie i pojawianie sie stolikow, niektore stoliki wogole sie zatrzymaly. potem wszystko stanelo i zaczely wyskakiwac jakis okienka connection problem , unable to connect bla bla. Potem soft sie wylaczyl i przez kilkanascie minut wogole nie moglem go odpalic.Zaznaczam ze net dzialal normalnie.

    Normalnie machnalbym na to wszystko reka jednak traf chcial ze dzisiaj wpadlem na genialny pomysl zeby pograc sobie sity . Mniej wiecej w momencie crasha doszedlem do kilku ft i przez ta mala awarie utopilem 50 + eu.byly o tej godzinie rzeczywiscie jakies problemy techniczne ?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    42
    znikające stoły to standard. Od wczoraj dodatkowo są jakieś problemy z przelewaniem kasy ze sportingbet na paradise i odwrotnie.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Rzeszów/Kraków
    Posty
    16
    mnie zniknęła cała kasa... wczoraj nie przelała się z pokera na sportingbet, a dzisiaj nie ma jej nigdzie...

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    42
    wroci, co nie zmienia faktu ze to trocche irytujace

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Rzeszów/Kraków
    Posty
    16
    no mam nadzieje, że wróci...
    i zamiast się odstresować przy pokerku, to się człowiek jeszcze denerwuje... no nic, jak się to będzie powtarzało, to jest na szczęście wiele innych platform.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3
    mi juz kilka razy znikala cala kasa pogadaj na live czacie, powinni ci pomoc

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Rzeszów/Kraków
    Posty
    16
    Ok, rzeczywiście, po pogadance na chacie problem został rozwiązany, dzięki i pozdrawiam.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    czy oni czesto tak maja ze kasa zostaje na poku czy kasynie i nie wraca na konto ? W poludnie bylo ok ale juz od okolo 17stej na konto zakladow nie wraca do teraz, live chat byl i jest niedostepny

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Czasem sie tak zdarza że kasa nie wraca z poka na sportingbet. Ale można ręcznie ją przelać - gdzies jest taka opcja w sofcie Paradise.

    PS Zajebiście - potrzebuję sobie jeszcze troche bonusu wyrobic żeby sie na rb załapać to oczywiście BM teraz nie działa (ani Paradise ani PokerGalaxy, w którym gram)

  10. #10
    Już działa!

    Dwie najważniejsze zmiany:

    1. Skalowanie stołów (!)
    2. Filtry (!)

    Całkiem nieźle jak na Bossa... co myślicie ?