Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: awaria ?

  1. #11
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    No muszę przyznać że te zmiany to DUŻY + dla Bossa.
    Choć jak już zrobiliście filtrowanie to trzeba było dodać opcję filtrowania wg waluty np tylko stoły w Euro czy $.
    Ostatnio edytowane przez AdamBB ; 31-03-2009 o 10:14

  2. #12
    troche dziwna czcionka,trzeba bedzie sie przyzwyczaic

    filtry ok,tylko niech ktos mi wytlumaczy co to jest to skalowanie stolow i gdzie tego szukac?

    korzystajac z okazji zadam pare innych pytan
    ostatnio zauwazylem ze we freerollu dla nowych graczy co tydzien gra ponad 2000 osob ale jakos nie widac tych nowych osob w liczbie ludzi w sieci.wydaje mi sie ze od jakiegos czasu ilosc osob na bossmedii stoi w miejscu i max to 15k wieczorem w weekendy.nie narzekam tylko tak pytam z ciekawosci skad sie bierze tyle tych nowych graczy i czemu ich nie widac pozniej?

    ciekawi mnie rowniez czy w przyszlosci sa planowane jakies wieksze,przelomowe zmiany co do wygladu i dzialania softu.nie narzekam na stan obecny,tylko chce wiedziec

    i jeszcze jedno:mozliwe ze cos pomylilem i zle uslyszalem ale czy w przyszlosci bossmedia bedzie sie laczyc z inna siecia?

    i jeszcze jednoogolnie swiat pokerowy jest zbudowany z roomow i sieci.jesli chodzi o mnie to siec to BM a room to miejsce gdzie(tak mi sie wydaje)trzymamy kase,wyplacamy i wplacamy czyli w moim przypadku sportingbet.czym wiec w tej ukladance jest paradise?czy po prostu sportingbet i paradise to to samo?i czy paradise jest na 1 miejscu w BM jesli chodzi o ilosc graczy?jakie sa 3 glowne roomy w BM z najwieksza iloscia graczy?

    pytan milion,ale jak na polowe znajde odp bedzie fajowo

    ok,juz wiem co to skalowanie,google pomogloale jak zmniejszam minimalnie wielkosc stolu to od razu wszystko robi sie niewyrazne i nieczytelne.czy to wina przyzwyczajenia sie do tego,slabego kompa czy czegos innego?
    Ostatnio edytowane przez dzafa ; 31-03-2009 o 11:01

  3. #13
    istnieje jakis czarodziejski link ktory sprawi ze karty na BM beda tak wygladaly?jest to mozliwe?

    No Limit Hold 'Em Poker Video by bottomset: Bottomset (#8) - 10...

    i maly blad po aktualizacji-zamiast b.blind na stolach jest p.blind

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    ta,
    powinno zadziałać gdy podmienisz sobie gify w C:\Program Files\nazwapokerroomu\data

  5. #15
    dzieki sonix,a gdzie moge znalezc gify z tego filmiku?

    i pewnie je musze ulozyc tak samo jak stare gify(kolorami od a do k)zeby wszystko bylo ok tak?czy to nie ma znaczenia?

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    czy oni czesto tak maja ze kasa zostaje na poku czy kasynie i nie wraca na konto ? W poludnie bylo ok ale juz od okolo 17stej na konto zakladow nie wraca do teraz, live chat byl i jest niedostepny
    dziadostwo... pozniej opisze teraz brak czasu

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Boss Media Mod / modding - Two Plus Two Poker Forum

    tu masz trochę info jak zmodować BM.

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Czy tylko ja nie moge zniesc faktu, ze wraz ze zmniejszaniem stolików staja sie one coraz bardziej nieczytelne? Po co wprowadzac skalowanie jak na najmniejszym stoliku prawie nie widac nicków, stacków i betów?! Swego czasu sieć everleaf wprowadzila skalowanie z takim samym skutkiem.... Miałem nadzieje ze tak duza siec jak bossmedia poradzi sobie z tym zadaniem.

    Czemu na Pokerstars stoliki przy zmniejszaniu pozostają mega czytelne i wyraźne?

    Stars:

    boss:?????


    Wiadomo ze lepsze to niż nic... Ale czy to naprawde takie trudne zrobic porządne skalowanie, a nie taka tandedte wcinąć?
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 31-03-2009 o 14:40

  9. #19
    Czy tylko mi nie dziala serwer teraz?????

  10. #20
    nie tylko Tobie