Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Nie znamy przeciwnikow, pytanie nr. 1 - co gramy na flopie?

    PokerStars Game #25816543473: Tournament #145825864, $50+$5 Hold'em No Limit - Level II (15/30) - 2009/03/10 15:23:35 ET
    Table '145825864 129' 9-max Seat #6 is the button
    Seat 1: JAGGGU (5555 in chips)
    Seat 2: riffrafff (4520 in chips)
    Seat 3: gibler321 (2895 in chips) is sitting out
    Seat 4: LukeLasko (5500 in chips)
    Seat 5: Daiband0 (3345 in chips)
    Seat 6: TrapperRyan (2365 in chips)
    Seat 7: OrazioCT79 (2865 in chips) is sitting out
    Seat 8: Schnulli$100 (2235 in chips)
    Seat 9: tojota (3430 in chips)
    OrazioCT79: posts small blind 15
    Schnulli$100: posts big blind 30
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to LukeLasko [ ]
    tojota: folds
    JAGGGU: calls 30
    riffrafff: folds
    gibler321: folds
    LukeLasko: calls 30
    Daiband0: folds
    TrapperRyan: calls 30
    OrazioCT79: folds
    Schnulli$100: checks
    *** FLOP *** [ ]
    Schnulli$100: checks
    JAGGGU: bets 90
    LukeLasko:

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Chyba nie rozważasz raisa z multiway limped pocie... to byłoby chyba samobójstwo. Czasem folduję czasem calluję. Zauważ, że jak spadnie K czy Q to możemy stracić sporo kasy.

  3. #3
    ja bym nie semiblefowal i napewno bym za 90 prz takich stackach nie spasowal. dalbym call, w razie reraisa przez trapperryana bym sie tanio wycofal.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Moje pytanie jest takie-czy uwazasz, ze limp KQ z MP jest tu dobrym, optymalnym rozwiazaniem i czy wartosciujesz te reke jako dobra w multipocie?

    Ja generalnie nie lubie KQo, KJ i QJ i raczej ich nie gram, a jesli juz to albo w poznej fazie turnieju, skupiajac sie bardziej na kradziezy blindow, albo we wczesnej fazie robiac spory raise przy kilku limperach z pozycja, gdy chce wykorzystac swoj tight image.

    W tym rozdaniu, skoro zdecydowalem sie w ten sposob grac, robie call z opcja foldu do raise rywala i oprocz tych 120 nie zamierzam wiecej w nie zainwestowac.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    KQ - bardzo lubie Zazwyczaj wiem gdzie jestem w rozdaniu. Poza tym jesli jest juz limp za mna to limpuje czesto KQ po to, zeby dodac troche range'u do set miningu. Bo tak naprawde jesli nie limpowalbym tutaj powiedzmy KQ, QJ, JT czy nizszy siuted connector(AJ, KJ tu zrzucam, bo to shit jakich malo) to moj limp zawsze odczytany bylby jako middle-small pair, bo co innego bym tutaj mial miec, skoro nie gralbym wymienionych wyzej rak.

    Co robimy dalej?:

    *** FLOP *** [ ]
    Schnulli$100: checks
    JAGGGU: bets 90
    LukeLasko: calls 90
    TrapperRyan: raises 120 to 210
    Schnulli$100: folds
    JAGGGU: calls 120
    LukeLasko:

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Oddsy sa prawie 1/5 i jesli chcesz, to mozesz tu oczywiscie zaryzykowac call, tylko ja jakos nie jestem do tej reki przekonany, a to rozdanie jest IMO znakomitym dowodem, ze granie KQ jako multipot hand potrafi wyciagnac sporo zetonow bez odpowiedniej stopy zwrotu

  7. #7
    ja zrzucam. siedze pomiedzy mlotem a kowadlem i nie wiem ile mam outow - pewien jestem tylko co do trzech. dorzucajac 120 nie koniecznie zobaczysz turn.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    123
    Co do sprawdzenia pierwszego podbicia do 90 to gram tam przeważnie call, ale fold też nie uważam za błąd. U mnie to raczej zależy od poziomu skupienia, jeżeli gram dużo stolików to pewnie spasuję, bo wiem że łatwiej będzie mi później popełnić błąd.

    Natomiast po przebiciu TrapperRyana gram już fold, mimo dobrych oddsów. Jakoś wątpie żeby K albo Q dawało tutaj prowadzenie i pewnie outsy to te trzy dziesiątki. Jak dla mnie to trochę za mało i uciekam w tym momencie.

    BTW
    KQ to ja lubię rozgrywać z sb kiedy wszyscy do mnie spasowali ^^